MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Andzia_89 (offline)

19-11-2018 10:50:49

Łaźce
Ja też miałam teraz drugi raz ale szczerze to nie wiem nawet ile to badanie kosztuje bo robiłam 4 na raz i za wszystkie zapłaciłam 44.50zł więc chyba nie aż tak strasznie.A wy ile płacicie?


[/url]

Kaska52 (offline)

19-11-2018 11:03:14

Warszawa
Natalia a jakie miałaś objawy toksoplazmozy? Jeśli nie przechodziło się toxo to zlecają dwa razy w ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

19-11-2018 11:35:30

Jezeli nigdy nie chorowałas na toksoplazmozę to takie są zalecenia żeby zrobić badanie 2 razy w ciazy. Ja nawet robię częściej bo mam styczność z kotami i tez nigdy nie chorowałam na to.


Jegna_89 (offline)

19-11-2018 18:09:58

Kamień Pomorski
Sprawdziłam wynik z krzywej w Internecie i wyszedł bardzo dobrze. Nie mam cukrzycy.
Jeżeli chodzi o toxo to ja robiłam raz i to jeszcze się sama o to upomniałam lekarza.


Natalia875 (offline)

19-11-2018 19:28:30

Zamość
Tak robi sie dwa razy w ciągu ciąży... Tak jak pisałam na poczatku ciąży wynik wyszedl mi ujemny po okolo 3 tygodniach bardzo bolaly mnie stawy, nadgarstkami ruszyc nie moglam, zle sie czulam jakbym miala przeziebienie. Lekarz powiedzial ze to sa objawy jak przy toksoplazmozie wiec wyslal mnie jeszcze raz na badania ale na szczescie wyszedl ujemny... Teraz bede robić 3 raz tak jakby tego drugiego badania nie bylo.


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

19-11-2018 19:33:11

Zamość
Dzisiaj tez poszłam do lekarza z wynikami krzywej, moczu, morfologii tsh. Ale bardziej mnie niepokoil twardniejacy brzuch i straszny ból krocza, pleców, bioder. Najwiekszy ból w nocy gdy chce sie przekrecic z boku na bok i jak chce wstać , gdy troche dluzej posiedze. Okazalo sie ze to korzonki i z dnia na dzien bedzie gorzej bo idzie to z kregoslupa.Jak mała bedzie wieksza to bedzie bardziej uciskac. Zrobil mi usg szyjki ale tam na szczescie wszystko pozamykane i ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

Kwiatuszek15 (offline)

20-11-2018 07:15:01

Olsztyn
Oj Natalia współczuje Ci z tymi korzonkami, oszczędzaj się i leż kiedy tylko możesz


Andzia_89 (offline)

20-11-2018 09:03:47

Łaźce
Wczoraj miałam wizytę,mam unikać soli jak ognia bo przytyłam już uwaga....prawie 9kg!!! sad smiley lekarz powiedział że cukry wchłaniam doskonale ale sól bardzo zatrzymuje mi wodę w organiźmie i stąd te opuchnięcia,ta waga i skóra taka jakbym była chodzącym cellulitem.Grubasek ma 589g i chyba będzie akrobatą bo takiej pozy to jeszcze nie miał.Gbybym pukała sobie w lewą stronę brzucha to tak jakbym małemu klapsy po dupsku dawała bo jest idealnie wypięty,nogi ma nad głową tak,że na wysokości noska są kolana a stópkami sobie macha za gówką.


[/url]

Natalia875 (offline)

20-11-2018 09:15:18

Zamość
Ja od początku 4 kg. Nie jest zle. Wcale bym sie nie obraziła gdybym do konca tak mało przybierala, bo po ciąży chce dużo schudnąć nawet okolo 25 kg... Przed ciążą dużo bardzo przytylam przez tarczyce, juz mialam jadlospis ulozony przez dietetyka, a dwa tygodnie pozniej dowiedzialam sie o ciazy wiec nie było mowy o odchudzaniu.


[link widoczny po zalogowaniu]

Andzia_89 (offline)

20-11-2018 09:37:37

Łaźce
Ja tak ok 7 miesięcy przed ciążą sporo przytyłam ale teraz to już mnie przeraża.Żeby wrócić do swojej wagi to ja na tym etapie mam już do zrzucenia 25kg a ile jeszcze przytyję do końca ciąży to aż boję się pomyśleć.Mam zamiar teraz jednak zdrowiej się odżywiać i walczyć z zachciankami bo jak tak dalej będzie to nawet Chodakowska nie pomoże


[/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.