MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

renatka89 (offline)

04-06-2019 23:11:57

Mirachowo
Hej! Nam wyznaczyli po 8 tyg do kontroli, ale wszystko na pierwszym badaniu było ok, wiec idziemy 5 lipca bo od razu sie umówiłam po tamtej wizycie.
A u nas tez różnie. Przez ta brzydka pogodę w maju Amelia chyba odzwyczaila sie spacerów bo tak zawsze zasypiala a teraz nie chciała, ale dziś jak bylismy to w końcu zasnęła oby znów sie przestawiala bo wtedy mozemy byc na dworze bo jak zacznie mi plakac w wozku to mykam do domusmiling smiley
Amelia tez juz wiecej probuje gaworzyc i uśmiecha sie jak sie do niej mówi..
Jakie to fajne patrzec tak na postepy takiego maluszkasmiling smiley
Andziulka nie przejmuj się ja tez mam czasem gorszy dzien w ogóle jak mala ma gorszy nastrój ale to chyba normalne bo dzieci sa zdane tylko na nas a przdbywajac z nimi non stop często zapominamy o sobie, skupiamy sie ma dzieciach a potem ze zmeczenia wpadamy w dola, ale pogoda ladna to i inne siły do życia mamy.
Mnie każdy pociesza ze po 3 msc będzie lepiej, zobaczymy....

renatka89 (offline)

09-06-2019 22:25:54

Mirachowo
Hej dziewczyny! Jaka cisza na forum, ale te nasze dzieciaczki nas pochlonelysmiling smiley
Co tam u Was?
Jak ze spaniem waszych maluchow? Macie juz wypracowane regularne drzemki w dzien? Ile drzemek w ciągu dnia? Dlugo spia?

Kaska52 (offline)

09-06-2019 22:38:16

Warszawa
U mojego ostatnio to trzy drzemki po 30 min, tak było od 7/8 tygodnia życia, później było trochę lepiej i od tygodnia znów max 30 min.

Dziewczyny mam pytanie o kupki, 31 maja zaszczepiłam małego na Rota i w połowie tygodnia pojawiła się zielonkawa kupa o rybnym zapachu, zapach czasem objawia się znowu, ale prawie wszystkie kupy są zielonkawe i jest ich dużo wiecej( wcześniej max1 dziennie) a dziś prawie co pieluszka, wczoraj chyba z 5 ich było. Maly tylko na piersi. Macie pomysł o co chodzi? Czy to reakcja po szczepieniu?


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

09-06-2019 23:11:25

Cześć dziewczyny smiling smiley
U nas mały dziś kończy 10 tyg i od tygodnia już lubi leżenie na brzuszku ładnie trzyma głowke i nią sobie kręci , ma już prawie 7 kg i jest cały czas tylko na piersi.
[link widoczny po zalogowaniu]

Kaska52 byłam kiedyś u lekarza z zielonymi kupkami i powiedziała mi ze mogą być na piersi żółte musztardowe i wszystkie odcienie zieleni o to jest Ok . Mi czasem tez robi zielone nawet takie w kolorze trawy , nawet po kilka dni mi takie robił ale zauważyłam ze jak mi daje probiotyk biogaja to jest dużo lepiej a jak zapomnie co mi się czasem zdarzy to mamy zielona kupkę ... nie wiem może to nie ma związku wg lekarki nie ma . Powiedziała mi tez wtedy ze może być tak ze kupki nawet kilka dni nie zrobi i to tez Ok. Przedział kupkowy 1 tyg -8na dobę i wszystko pomiędzy jest norma.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-09 23:19 przez Osa.

Osa (offline)

09-06-2019 23:15:43

Co do drzemek w ciągu dnia u nas bardzo różnie. Czasem w ciągu dni ma drzemki króciutkie co jakoś czas a czasem przesypia mi np od 13.00 z przerwami na karmienie do wieczora ... w nocy spi ładnie zazwyczaj zasypia po kąpieli 21 i spi do 2.00 potem pobudka 5.00 i 7.00. Tak mniej więcej.


Kaska52 (offline)

10-06-2019 07:03:52

Warszawa
Osa jak pięknie trzyma główkę!! Mój starszy dwa tyg i nawet się nie przymierza do takiego trzymania.


[link widoczny po zalogowaniu]

Jegna_89 (offline)

10-06-2019 08:58:41

Kamień Pomorski
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


Hej dziewczyny.

Ale słodziak. Bardzo ładnie trzyma główkę. Widać ze mu się podoba. Mój reaguje różnie. Raz mu pasuje a raz zaczyna marudzić. Ale jakoś sobie radzi. Lubi na boki się przewracać.

W czwartek idziemy na drugie szczepienie. Katar trwał tydzień ale wolałam jeszcze odczekać. Wiecie co, martwi mnie jedno u mojego. W nocy jak śpi to raz bądź dwa razy zaczyna się „rzucać” w łóżeczku. Obraca się na jeden i na drugi bok a rączkami trzyma się za główkę i ręce zaczyna wkładać do buźki. Trwa to już jakoś od tygodnia. Oczka ma zamknięte. Robi to przez sen. Jest niespokojny. Po kilku minutach już się uspokaja. Ale nie wiem czy to normalne. Zapytam lekarki na szczepieniu o co chodzi.


Osa (offline)

10-06-2019 09:04:14

Jegna Twój maluszek tez uroczy żartowniś Mój tez tak robi i to od kilku dni wkłada ciagle łapki do buźki nawet podczas ssania piersi przerywa i wkłada sobie łapkę wielkie oczy. I kręci się codziennie w nocy przez sen a ja się zastanawiam czy mu się złe oddycha czy coś go boli czy co mu jest ... a on potem przestaje i już spi spokojnie ale czasem głaskam go i uspokajam






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-10 09:04 przez Osa.

Jegna_89 (offline)

10-06-2019 09:24:32

Kamień Pomorski
Osa zastanawiałam się czy tylko mój tak ma. Ja podchodzę do łóżeczka i mówię „ ciiiii” szeptem. I się troszkę uspokaja. Rzadko kiedy się wybudza. Ale szkoda mi go wtedy. Te ręce to non stop wkłada do buzi i się ślini. Zaczyna chwytać przedmioty i pewnie niedługo je tez będzie sobie wkładał smiling smiley

A tak w ogóle to podczas spacerów czasami zaczyna mi się wybudzać. Już nie śpi tak ładnie jak wcześniej. W te upały jak w wózku główkę miał zasłonięta gondolą to czapeczki nawet tej cieniutkiej z dziurkami nie zakładałam mu. Był ubrany w rampersa. Czasami ja już nie wiem czy dobrze go ubieram. Ale sprawdzam kark i wydaje mi się ze dobrze.


Lili28 (offline)

10-06-2019 12:31:56

Kamień
Hej dziewczyny ja dopiero teraz piszę gdyż miałam małego od 27 lutego w szpitalu mam go w domu dopiero dwa tygodnie i można powiedzieć że od teraz zaczynam się wszystkiego uczyć poznając go jak on już ma prawie 4miesiece mam nadzieję że u Was wszystko ok mój mały ok tylko teraz ma jeszcze antybiotyk bo kaszle a tak pomału mysle wszystko wróci do normy pozdrawiam was wszystkie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.