MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Jegna_89 (offline)

03-05-2019 20:17:44

Kamień Pomorski
Natalia grzeczną masz córunię. Aniołek.

Osa po 6 tygodniach od porodu poszłam do ginekologa. Zbadał mnie i powiedział że mogę już ćwiczyć. Brzuszków jeszcze nie robię tylko typowy spalacz kalorii i przysiady. Zawzięłam się.

Małego kładę jednej nocy na lewy bok, następnej na prawy i tak na zmianę. Ale budzi się na pleckach. Jedno badanie bioderek już zaliczone, następne w czerwcu. Wszystko było dobrze. Widzę ze popełniam błąd poniewaz za rzadko daje małego na brzuch. Muszę się poprawić smiling smiley

Mój mały już powoli gaworzy. Słodkie to jest smiling smiley


Justyna198323 (offline)

03-05-2019 20:20:35

Ruda Śląska
My mamy w wtorek chirurga nacięcie wędzidełka a w czwartek szczepienie. Na bioderkach już byliśmy i wszystko ok kazał zakładać dwie pieluchy ale narazie nie zakładam bo niewiem czemu to służy jak jest wszystko dobrze. Pierwszy syn też nie nosił. Na brzuchu lubi leżeć i ćwiczy u mnie jak leży i na brzuchu już całą główke podnosi. Śpi przeważnie na plecach bo jak położe go na bok to i tak się obróci na plecy lubi spać z główką przekręconą na lewą strone walcze z nim podkładam mu żeby miał też główke na lewej stronie gdy śpi też mu odracam boję się żeby z lewej strony nie miał płaskiej główki jak wciąż leży na jednej stronie.
Dziś tak się zadusił że dechu nie umiał wziąć aż go wyginało do tyłu boże co ja przeżywam ale gdy zaczął płakać odetchnęłam z ulgą. Często mu się zdarza że się zadusi wodą lub mlekiem ale dziś to było masakra. I często nie umi mu się odbić po mleku już 20 minut go niekiedy noszę i nic


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

03-05-2019 20:45:39

Natalia oby tak dalej smiling smiley Ja ogolnie tez nie narzekam , mam grzeczne dziecko bo nawet jak go boli brzuszek to za wiele nie płacze tylko stęka bardziej a pozniej szybko zasypia.. wszyscy odwiedzający mówią ze grzeczne dziecko smiling smiley

Jagna ja też juz chce cwiczyc bo nie mogę na siebie patrzec i nie patrze za bardzo w lustro.

A jak wyglądają uszka waszych maluszków? Czy zakładacie im czapeczki? U nas jedno sie lekko odgina od początku i ciągle muszę na nie uwazac i je prostowac...


Natalia875 (offline)

03-05-2019 21:15:46

Zamość
Z tymi uszkami to slyszalam ze choćby skały sraly to nic sie nie da zrobic bo to jest uwarunkowane genetycznie. Poza tym wszystko sie bedzie zmienialo jak bedzie rosła głowa.

A co do Julki to jest wielka różnica miedzy nią a Kornelia. Jest zdecydowanie spokojniejszym dzieckiem, wiecej śpi, mniej na cycku wisi.


[link widoczny po zalogowaniu]

adziulka28 (offline)

03-05-2019 21:22:43

Zabrze
Moja Marysia to upodobala sobie prawa strone. Glowke obrac w prawo i na spiaco i we wozku i na rękach odwracamy jej na lewo lub podkladamy pieluche to krzyk i awantura. Na brzuchu to tez placz... Pcha raczki do buzi, zaczela reagowac na uśmiech i odwzajemnia go, pogadac juz tez troche lubi. Usg bioderek po taz drugi mamy 21 maja. Dzisiaj jest marudna, juz nie moge doczelac ske 23 bo o tej porze upodobala sobie chodzic spac. A powiedzcie mi bl w nocy daje jej odciagniete mlwko z butelki i wtedy wkraplam do mleka boiogaje 5 kropli, mozna dawac te kropelki częściej czy tylko te 5 na dzien? Sab simplex jakos chyba u nas sie nie sprawdza bo zauważyłam ze bardziej soe pręży po nich. A jak dawac np. Ta biogaje jak nie do mleka w butelce? Wkraplac do buzi, jakos probowac dawac lyzeczka?


adziulka28 (offline)

03-05-2019 23:44:46

Zabrze

adziulka28 (offline)

03-05-2019 23:48:22

Zabrze
Kurcze ja sie cofam.... Gdzie sie wklejalo link do suwaczka zeby tu sie pokazywal. Bo ten juz mam nieaktualny i chcialabym nowy dac


Jegna_89 (offline)

04-05-2019 10:24:44

Kamień Pomorski
Hej. Adziulka ja wkrapiam 5 kropli biogaje codziennie rano do butli. Na np stronce babyboom wybierasz suwaczek, kopiujesz link i wklejasz go w profilu chyba w podpisie ? Nie wiem czy dobrze pamietam.


Natalia875 (offline)

04-05-2019 10:53:36

Zamość
Ja podaje na łyżeczce albo z innymi kroplami w kieliszku


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna198323 (offline)

04-05-2019 18:18:30

Ruda Śląska
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.