MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Lili28 (offline)

13-01-2019 21:01:28

Kamień
A Ja właśnie wróciłam z kina: ) ciężko było w jednej pozycji ale nie było tak źle też się budzę w nocy koło 3 i problem z spaniem też potem oglądam na necie łóżeczka ubranka itd smiling smiley

adziulka28 (offline)

13-01-2019 22:30:38

Zabrze
Wczoraj rozmawialam ze znajoma, która niedawno rodziła i powiem wam, że jestem w szoku. Urodzila 8 dni po terminie, porod SN i dziecko z waga 4750g! Nacieli ja ale nie dużo. No powiem wam, az sie przerazilam i poczulam ten ból. Pierwsze dziecko bez znieczulenia bez niczego, no po prostu jestem pod wrażeniem


Jegna_89 (offline)

14-01-2019 08:29:29

Kamień Pomorski
Adziulka ja też jestem pod wrażeniem. A szczupła kobitka? Naprawdę duże dziecko urodziła. A ja miałam nadzieje ze jak oszacują wagę mojego malucha i będzie ponad 4 kg to zaproponują cc... Teraz wiem że mogę o tym zapomnieć.

Mój mały się przekręcił w brzuchu. Zmienił pozycję. Aż dziwne bo bardzo upodobał sobie lewą stronę brzucha.


Natalia875 (offline)

14-01-2019 08:46:31

Zamość
Moja nastepna znajoma urodziła przedwczoraj... Dostała w nocy skurczy, ale były dość lekkie i co 10 minut wiec troche jeszcze spała. Po czterech skurczach raptem zaczely sie co 3 minuty. W domu już dostała skurczy partych. O 8 rano trafila do szpitala z 10cm rozwarciem i ledwie co zdążyła na porodowke. Po godz 10 juz miała na rękach córkę.. Zazdroszczę jej takiego szybkiego porodu..
Ja dzisiaj idę na usg. Pewnie już lekarz bedzie kazal przychodzić co dwa tygodnie.
Dlaczego wy bierzecie pod uwagę terminy z kazdego usg?? Ja wiem ze dzisiaj pewnie mi powie ze z usg wychodzi wczesniejszy termin ale to znaczy ze dziecko jest duze jakby mialo sie wlasnie tego dnia urodzić. I to wcale nie oznacza ze wczesniej urodze.


[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_agata (offline)

14-01-2019 08:52:06

Zabrze
Natalia to u mnie podobnie. Ja się cieszę że mnie przyjęli na oddział jak pojechałam do szpitala. Przestraszylam się bo miałam krew i dużo śluzu A to pewnie był czoło sluzowy. Jak nie przyjęli to po 2h dostałam regularnych skurczy i już nie byłam w stanie iść tylko mnie na wózku zawozili. Po 2,5h kialam już malego


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

14-01-2019 08:55:58

Zamość
Ja miałam wywoływany więc uznałam teraz że już gorzej nie bedzie niż przy pierwszym porodzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_agata (offline)

14-01-2019 09:04:07

Zabrze
Ja pierwszy też miałam wywolywany w 41tc smiling smiley ale też poród był szybki bo 4.5h dlatego teraz aż się boję co będzie. Ja dzisiaj na powtórce krzywej :/ mam nadzieję że teraz wykonają już badanie smiling smiley A w środę ostatnie prenatalne smiling smiley już nie mogę się doczekać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

14-01-2019 09:07:06

No to mnie zdołowana Natalia , to równie dobrze mogę rodzic w połowie kwietnia z waga dziecka 5200 ... chyba ze jednak okaże się ze musi być cesarka , w tym tygodniu wreszcie mam wizyty u okulisty i neurologa w za tydzień w ginekolog wiec już się u mnie wyjaśni czy będę miała poród SN czy cc


Andzia_89 (offline)

14-01-2019 09:35:40

Łaźce
Mnie w ogóle przeraża to co piszecie.Co się teraz dzieje? wszystko idzie z postępem tylko porody stoją w miejscu albo nawet jest coraz gorzej.Jeszcze do niedawna dziecko o wadze przekraczającej 4kg było już wskazaniem do cc żeby nie męczyć ani matki ani dziecka a teraz nie dość że nie chcą dawać znieczuleń to każą rodzić po 5kg sn.


[/url]

katarzyna_agata (offline)

14-01-2019 09:46:07

Zabrze
Mój lekarz jeszcze na koniec 2016 roku mówił że jak mały bedsie powyżej 4kg to cc ale wyszło że 3600. I pomylił się o 50g bo Miłosz się urodził z wagą 3650 i jak pojechałam do szpitala to tam też zmierzyli i wyszło podobnie. Natomiast moja znajoma rodziła na koniec 2018 i jej lekarz wyliczył że mały bedsie ważył ok 3700 a urodził się 4750. Natomiast w szpitalu już przed samym porodem nawet usg jej nie zrobili.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548520, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.