MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Jegna_89 (offline)

11-11-2018 15:18:55

Kamień Pomorski
Mnie się wydaje ze jest to napisane ogólnie, żeby choć trochę się zorientować. Mnie takie artykuły pomagają, przecież to moja pierwsza ciąża wiec skąd mam to wiedzieć. Już wybrałam szpital w którym będę rodzić, wiec tam się dopytam szczegółowo co wziąć.
Dostałam dzisiaj świetną książkę pt. „Dziecko zdrowie i rozwój od poczęcia do 5 roku życia” Steven A. Dowshen Neil Izenberg, Elizabeth Bass. Już zaczęłam czytać. Zobaczymy czy pomocna smiling smiley


Niunia0709 (offline)

11-11-2018 23:13:12

Łazy Małe pod Kubrykiem
Witam wszystkich.
Jestem w 22 tygodniu trzeciej ciąży.

Odnośnie kurtek ciążowych...
Kupiłam za niecałe 100 zł z bonprixa, poniżej link
[link widoczny po zalogowaniu]

Ma rozpinane zamki po bokach, które po rozpięciu robią miejsce na rosnący brzuszek. Jak są zapięte wygląda jak normalna kurtka, więc spokojnie po ciąży można z niej korzystać. Rozmiar zamawiałam taki jak miałam przed ciążą, bałam się, że może być za mała ale jest idealna. Mimo dosyć sporego brzuszka chodzę w niej jeszcze bez rozpinania dodatkowych zamków. Jedyny minus jest taki, że jak będzie mroźna zima to trzeba będzie założyć pod nią dodatkowy sweterek.

Pozdrawiam

Natalia875 (offline)

12-11-2018 00:07:51

Zamość
Co do torby to u mnie sie sprawdzila zasada czym mniej tym lepiej.. Zabraklo mi tylko podkladow na łóżko, bo mocno krwawilam po porodzie, ale z tym problemu nie bylo bo mąż dokupil. Dla malucha mialam 3 kompleciki ubranek (body+spodnie) chusteczki, pampersy (okolo15sztuk), emulsje do mycia, pieluszke tetrowa i kocyk cienki bo w szpitalu jak na pustyni... Dla mnie 2 koszule, majtki jednorazowe i normalne, kosmetyki w miniaturowych wersjach, ręcznik, podkłady na łóżko, podklady poporodowe i chyba tyle... Mąż pozniej przy wypisywaniu przywiózł nosidelko i kombinezon na wyjście.


[link widoczny po zalogowaniu]

poleczka_kk (offline)

12-11-2018 09:17:36

Stalowa Wola
Witam się i ja, termin mam na 11 marca. To moja 3 ciąża, w domu mam dwie dziewczynki a teraz będzie chłopak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

poleczka_kk (offline)

12-11-2018 09:23:04

Stalowa Wola
A co do szpitala to każdy ma inne wymagania. U mnie jak rodziły się moje panny dla dziecka trzeba było mieć jedynie pieluszki i ewentualnie mokre chusteczki, ubranka kosmetyki i tak dalej zapewniał szpital. A dla mamy standardowo podkłady, kosmetyki, koszule bielizna, woda do picia. Warto się dowiedzieć aby nie targac za dużo


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewel89 (offline)

12-11-2018 09:45:34

Lublin
Na stronachninternetowych szpitali sa informacje co jest wymagane do przyjecia i co jest potrzebne dla dziecka

patka28 (offline)

12-11-2018 09:52:33

Belgia
mój drugi poród tak jak i pierwszy odbędzie się w Belgii, szpital zapewnia wszystko dla dziecka oprócz ubranek ( oczywiście jest do wszystko doliczone poźniej do rachunku) więc tym razem chyba wezmę swoje kosmetyki i pieluszki.

Mamy macie juz wybrane imiona dla chłopców ?
smiling smiley

tinka2019 (offline)

12-11-2018 12:58:43

Katowice
U mnie będzie Leon. Zostałam przeglosowana przez chopa mamę moja i syna. 3 na 1 to juz glosu nie mialam. Mogę sobie jedynie drugie imię wybrać... takim sposobem będę miała 2 synusiow Mikołaja i Leosia

Osa (offline)

12-11-2018 13:02:09

U nas wciąż nie wiadomo ale mężowi zależy bardzo na imionach Fryderyk lub Amadeusz mi tez się podobają ale zastanawiam się jak je zdrobnić także wciąż u nas kwestia otwarta i nie ma ostatecznego wyboru


Lili28 (offline)

12-11-2018 14:49:17

Kamień
Hej kobietki ja właśnie po badaniach u ginekologa wszystko ok kolejna wizyta za miesiąc smiling smiley Pozdrawiam wszystkie mamy grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.