MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

ulkkka (offline)

22-10-2018 12:43:09

A ja się zapytam tak z innej beczki smiling smiley
kupowałyście już jakieś ciuchy ciążowe??
Bo ja mam już +4kg i zaczynam mieć problemy we wciśnięcie się w cokolwiek w czym do tej pory chodziłam smiling smiley
termin porodu mam na 26 marzec smiling smiley

Kaska52 (offline)

22-10-2018 12:45:25

Warszawa
Ja już 1.5 miesiąca śmigam w ciążowych spodniach i getrach. Góry i sukienki nosze te same co przed ciąża.


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

22-10-2018 12:49:14

Ja już w tylu sklepach szukałam i nic nie znalazłam a przez internet boje się ze nie będzie pasowało. Trzeba poszukać chyba typowo ciążowego sklepu. Narazie porozcinalam leginsy po bokach i spodnie takie na codzień żartowniś ale już i tak mnie cisną teoche , tez mam 4 kg na plusie ale brzuszek juz teoche mam.


mamaseweryna (offline)

22-10-2018 12:49:36

Świnoujście
Ja też już od miesiąca śmigam w ciazowych spodniach. Bluzki ok ale spodnie mnie wszystkie cisnely. Jutro mam wizytę u gin. I liczę na to że powie mi płeć dziecka. W ciągu tygodnia przybylo mi w pasie 5 cmwinking smiley

Kwiatuszek15 (offline)

22-10-2018 13:11:24

Olsztyn
Ja już dawno musiałam zmienić garderobę. Od 2 miesiąca przybrałam w pasie więc trzeba było się pozbyć rozmiaru S


ulkkka (offline)

22-10-2018 13:48:33

Ja właściwie to jestem niewielkich gabarytów, zawsze nosilam rozmiar XS i w sumie szybko ciąża zaczęła być widoczna.
Ciężko kupić coś co nie będzie kosztowało milion monet, a będzie ładne i wygodne... zaczęłam szukać w sieci sklepów typowo ciążowych i w Krakowie jest kilka, które na pewno odwiedzę. W szczególności, że planuje pracować do końca roku, więc muszę mieć co najmniej kilka takich ciuchów smiling smiley

Mysza9 (offline)

22-10-2018 13:52:04

Z ciążowych ciuchów noszę tylko legginsy, nie cisną w brzuch. Najwygodniejsze mają moim zdaniem w H&M, całą poprzednią ciążę w nich przechodziłam i teraz też.


[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

22-10-2018 13:57:51

Byłam ostatnio w H&M i pytałam o ciążowe rzeczy to mi powedziano ze nie ma a nie miałam siły szukać bo teraz każde wyjście z domu to wyprawa dla mnie ...widocznie jakaś niedoinformowana obsługa była. Za to pierwszy raz doświadczyłam tego fajnego uczucia w Tesco gdzie była kilometrowa kolejka a ja podeszłam do kasy i zostałam obsłużona poza kolejnością :sm191:


Mysza9 (offline)

22-10-2018 14:11:44

Może nie w każdym jest dział dla kobiet w ciąży, ale raczej powinien być zaraz obok ubranek niemowlęcych. Nie ma tam jakiegoś szału, ale legginsy są extra.
Zamawiałam sobie ostatnio koszule do szpitala, szlafrok itd. na allegro, koleżanka mi poleciła sprzedawcę i były tam jeszcze legginsy, wzięłam jedną parę na spróbowanie i też są w porządku. Zdecydowanie ich zaletą jest cena 25 zł, gdzie w HM kosztują 39 zł.


[link widoczny po zalogowaniu]

Andzia_89 (offline)

22-10-2018 15:03:12

Łaźce
Ja kupiłam na allegro kilka par legginsów ciążowych i są świetne.Z wysokim stanem i przede wszystkim nic nie uciska a góry kupuję od lat oversize bo nigdy nie lubiłam dopasowanych rzeczy więc z tym nie mam problemu(teraz się robią dopasowane) ale za to wczoraj zostałam obdarowana ubrankami dla dziecka i jest tego pełno.Chyba do 1 rż nie będę się musiała o nic martwić,nawet pościel itp.kupię tylko chyba wyprawkę do szpitała i po sprawie smiling smiley Jedyny większy wydatek to wózek,bo łóżeczko też już na mnie czeka.Duża rodzina to skarb!!! smiling smiley


[/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548420, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.