Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

Magdalena222 (offline)

21-01-2019 09:32:31

Łochów
Hej ja też zakupiłam tą szczoteczkę na palec i karuzelę do łóżeczka. Po za tym rozłożyłam się razem z moja córka już jej niby przechodzilo weekend bez gorączki A wczoraj wieczór znów 38stopni i teraz też już ma. Ja natomiast ból gardła i katar od piątku. Chodziłam z zatkanym nosem wczoraj wypilam niezła dawkę soku malinowego z cytryną i myślałam że nie przeżyje nocy. Ruszyło się wszystko ból gardła katar zaczął schodzić i ten cholerny ból zatok oraz głowy. Cała noc nie zmruzyłam oka. Dopiero od 3 zaczęłam robić ciepłe okłady i o 6stej poczułam ulgę. Do tego 7me poty ze mnie wyszły-masakra nie polecamsad smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-21 09:33 przez Magdalena222.

kinga36 (offline)

21-01-2019 12:57:47

Cieszyn
Magdalena zdrówka dla Was, obyście się szybko pozbierały przed porodem!! Trzymam kciuki! Odpoczywajcie, kurujcie się do lutego jeszcze trochę czasu..


[link widoczny po zalogowaniu]

natx22 (offline)

21-01-2019 13:06:59

Leżajsk
Myślę że taka karuzela z projektorem to fajna sprawa i chyba zakupie chociaż dostać od kogoś w prezencie też by było fajnie grinning smiley dla mnie bezsensowne jak ktoś ciuszki kupuje bo później nie wiadomo co z tym robić bo dziecko szybko wyrasta a takie zabawki się przydają smiling smiley

Czyli większość z nas kupiła ta szczoteczkę. Ja gdybym na allegro nie zobaczyła tego to bym nie wiedziała że takie szczoteczki wogole są.
Moze macie jakąś stronę albo jakiegoś sprzedawce co można sobie podglądnac co mają dla takich maluszków? Bo nie wiem czy wszystko już mam kupione smiling smiley

Magda współczuję choroby. Kuruj się tam smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-21 13:08 przez natx22.

Magdalena222 (offline)

21-01-2019 14:33:18

Łochów
Dzięki dziś już lepiej jest duża poprawa do tego zajadam troszkę czosnku mam nadzieję że wypedzę te wirusy. Ale noc była tragiczna....
Natx ja sporo rzeczy kupiłam u sprzedawcy z allegro swiat_dziecka


hummel_girl (offline)

21-01-2019 14:34:23

Jeżów Sudecki
Tez mam szczoteczke na palec silikonowa smiling smiley)

natx22 (offline)

21-01-2019 15:05:17

Leżajsk
Magda akurat też zamawiałam kilka rzeczy od nich ale wkurzal mnie czas oczekiwania smiling smiley
Pewnie wszystko już mam ale cały czas wydaje mi się że coś mi brakuje

Magdalena222 (offline)

21-01-2019 15:17:43

Łochów
Natx ja nie czekałam długo na te rzeczy . I mam tak samo ciągle wrażenie że jeszcze czegoś brak....


natx22 (offline)

21-01-2019 15:59:34

Leżajsk
Pewnie dlatego że chcemy mieć wszystko przygotowane na przyjście maleństwa i tak nam się wydaje że nadal nie mamy wszystkiego smiling smiley

pandoka (offline)

21-01-2019 18:02:13

Kraków
Ja też póki co się wstrzymuję z zabawkami, zobaczę co mała dostanie. Niestety muszę też w miarę się pilnować z wydatkami, żeby starczyło na to, co niezbędne. Póki co kupiłam tylko jednego pluszaka, kiedy się dowiedziałam o ciąży. I mam tego Szumisia i jakiś gryzaczek. Myślę, że chciałabym rzeczywiście, żeby miała jakąś zabawkę kontrastową, no i karuzelę. Projektor też wydaje się fajny, mój siostrzeniec miał taką zabawkę szumiącą i grającą, która dodatkowo wyświetlała obrazy i wiem, że ją bardzo lubił.

hummel_girl (offline)

21-01-2019 21:27:41

Jeżów Sudecki
Pankoda dokladnie pewnie cos dostaniemy jak sie bobasy urodza hihi

Ja nawet pluszaka nie mam.. Tylko lancuszek do smoczka.. W ogole jakos mam lęk ciagle przed kupieniem. Ani jednego ciuszka nie kupilam,tylko pieluchy reczniki i takie rzeczy.. Mysle, ze dopiero jak Mały sie urodzi to dopiero bede miala odwage kupować...
Poza tym i tak duzo wydalam juz na wszystko a jednak ja jestem na bezrobociu...

Dziewczyny ja 35tydz zaczelam.. Musze torbe zaczac pakować ale nie mam weny
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.