Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

kinga36 (offline)

14-06-2019 08:02:43

Cieszyn
Alicja tak czasem bywa, u dzieci 38,2 to stan podgorączkowy ciągle. Zbijać się niby powinno od 38,5. Mój miał w upały 37,2... też wyższa temperaturę niż zwykle, to tak może być wtedy wg pediatry.

Natx nie ma reguły - mój przesypia nocki a jest tylko KP... potrafi 10h-10,5h ciągiem spokojnie spać ok 4 nad ranem ja go karmię żeby jeszcze pociągnął do 6 bo tak wstajemy z córą, żeby ją wyszykować do szkoły. U niego takie spanie to już norma. Pomyśl co by było gdyby Ci się tak budził jak teraz a karmiłabyś modyfikowanym - naprawdę nie ma reguły, dzieci są różne. Wyrośnie z tych pobudek nocnych. Co do teściowej to brak słów. Niech ona się wlecze w upał jak tak bardzo chce maluszka zobaczyć, to działa w dwie strony ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

AlicjaG88 (offline)

14-06-2019 08:12:34

Konin
Marzę o 10h snu ciagiem... mój raz przespal 5h ciągiem i to jest jego rekord... generalnie to co 2-3h pobudka na jedzenie


nanamach (offline)

14-06-2019 08:48:06

Rzeszów
Moja też kp I nocki śpi całe od 21 do 7 czasem 8 non stop za to w dzień ma tylko turbodrzemki A czasem pospi z godzinę


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hummel_girl (offline)

14-06-2019 09:06:29

Jeżów Sudecki
Moja tesciowa nawet nie widuje dziecka bo nie mają czasu wiec w doopie z nimi ja sie nie bede prosic o laskawie czas dla wnuka.
Kinga mial badanie ale po antybiotykach oxy cos tam po 3 miesiacach należy zrobic kontrolę. Bo one wywoluja wady sluchu a on mial je podawane na zapalenie płucek wtedy.
Ja smaruje dziaselka tym anaftinem baby i jakos dalej pcha rece i wszystko do buzi.

Magdalena222 (offline)

14-06-2019 09:42:32

Łochów
Natx, Hummel powspolczuc wam tych tesciowych-Ja miałam dobrą ale już niestety nie żyje....I szkoda bo nawet nie miała okazji zobaczyć Saruni.
Jestem zaskoczona że też teściowe namawiają was do odstawiania od piersi-szok. Wydawało by się że za ich czasów to właśnie karmienie piersią to była podstawa. Na szczęście jesteśmy świadome że dajemy swoim dzieciom wszystko co najlepsze w naszym pokarmie.
Co do zacisniętych piąstek to ciągle Sara to robi stópki nie zauważyłam muszę się przyjrzeć.

A tak z innej beczki szczepiłyście na pneumokoki?
Wczoraj w Pytaniu na śniadanie było o dziecku zaszczepionym na pneumokoki które w 4 dobie po szczepieniu dostało zapalenia mózgu A teraz chcą już dziecko odłączyć.....straszne to. A to szczepienie znajduje się w kalendarzu szczepień obowiązkowych.
[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-14 09:47 przez Magdalena222.

kinga36 (offline)

14-06-2019 11:09:44

Cieszyn
Magdalena to nie po szczepieniu tylko zbiegło się ze szczepieniem... dziecko miało jakiś gen uszkodzony. Wg lekarzy przypadek.
[link widoczny po zalogowaniu]
Oczywiście, że szczepię na pneumokoki... będę też szczepiła na menongokoki typu B i C tylko nie równocześnie... po 6 miesiącu chyba na te B, bo mniej dawek wtedy jest.

Hummel pytałaś jak często widuję teściową.. codziennie bo mieszkamy w rodzinnym domu męża, teść nie żyje od 17 lat i nie poznał wnuków, natomiast teściowa to zawsze chętna była żeby pomóc, co się przydało jak wróciłam do pracy.. dzięki niej nie muszę też codziennie gotować, bo ona lubi i chce. Wiadomo, że w wielu sprawach się nie zgadzamy, ale tak już bywa...
Co do pchania rączek i wszystkiego do buzi to dziecko tak poznaje świat, to normalny etap. Myj rączki i myj zabawki mydłem i wodą i będzie ok.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-14 11:13 przez kinga36.

Magdalena222 (offline)

14-06-2019 12:20:35

Łochów
No ja bym była ostrożna to już nie I historia gdzie zbiegają się takie przypadki właśnie że szczepieniem na pneumokoki. Tu może i wina tego genu ale niekoniecznie....
Nawet u mojego męża w pracy kolega opowiadał o powiklaniach u jego dziecka po tymże szczepieniu i następnego już nie zamierza szczepić na pneumokoki.


hummel_girl (offline)

14-06-2019 13:01:40

Jeżów Sudecki
Ja tez bede szczepic. Pneumokoki juz dostal. W pierwszej dawce.

Moja tesciowa byla fajna zanim zaszlam w ciaze. Zazdrosna sie zrobila i tyle. Poza tym ma 44l i jest za mloda na bycie babcia. Nie mowie bo jak tam pojedziemy to bierze na spacer... Ale pod publike by wszyscy widzieli... Miala kuoic wozek goowno kupila. Jedynie kupuje pampersy... Paczke na miesiac hahha. Bo ja mam do niej dzwonic i mowic ze potrzebuje jakby sama nie wiedziala ile dziecko pampkow zużywa... Moi rodzice non stop z malym bo pomieszkuje u nich w te upaly ale wszystko z nim robią i w ogole i on na nich reaguje smiechem gaworzeniem i zabawą a tamtuch sie boi.. . U nas na mieszkaniu 28-30 stopni.. Musze klime kupic. Tak to w miastach jest... A pozniej będzie zdziwienie ze wnuk ich niebpoznaje albo nie chce u nich przebywac.. Ale trudno. Ich strata to czasu nie cofną

AlicjaG88 (offline)

14-06-2019 13:19:57

Konin
Piotruś dostał te podstawowe pneumokoki i na szczęście nic mu nie jest. W dniu szczepienia byl senny to jedyny objaw. Jak na dziecko które normalnie w dzień robi drzemki max po pół godziny to przespanie dwóch godzin z przerwa na jedzenie i kolejne dwie dało się odczuć.


Magdalena222 (offline)

14-06-2019 14:01:29

Łochów
Hummel to faktycznie młoda teściowa i młoda babcia tym bardziej powinna mieć wspólny język z Tobą ale różnie bywa. Pamietajmy tylko żebyśmy my były dobrymi tesciowymi ha ha to dobrze że wogole coś kupuje u mnie nikt nam nic nie kupuje. Od początku musieliśmy na wszystko sami tyrać także ja bym doceniła chyba każdy dobry gest. Aczkolwiek skoro obiecala wózek powinna go kupić lub dać pieniądze. No cóż ludzie są różni ale często za późno zaczynamy ich doceniać.
Nasza Sarunia bardzo żywa dużo się uśmiecha bawi na macie gaworzyć. Ręce też cały czas pcha do buzi mam wrażenie że swędzą ją dziąsełka i dlatego zabawki też w buzi ładują.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-14 14:04 przez Magdalena222.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.