Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

natx22 (offline)

13-06-2019 21:04:43

Leżajsk
Można poczytać o tym u Pani Elżbiety Szeligi. Kinga dawała chyba kiedyś linka na jej stronę. Dużo można się dowiedzieć.
I właśnie Ona pisała że to nie jest prawidłowe bo później może niemowlę podwijac palce przy chodzeniu. Ale według mnie to maluszki każda częścią ciała się bawią..

Wyobraźcie sobie że moja teściowa wymyśliła że powinnam zakończyć karmienie piersią bo pewnie mało jem i mam "rzadkie" mleko i mała jest glodna. Bo ona karmila do 3msc a później dawała mleko od krowy.. Boshe skąd się takie baby biorą..

kinga36 (offline)

13-06-2019 21:05:49

Cieszyn
Mój też zaciska....trwa to sekundę i puszcza. Moim zdaniem ćwiczy stópkę. Dzieci ze wzmożonym napięciem mięśniowym ponoć cały czas są napięte. Natx a Twoja ma cały czas ściśnięte stópki? piąstki też? (oprócz spania) bo jeśli nie, to raczej nie ma czym się martwić.

Teściowa taka prawdziwa ta Twoja ;-) Nie słuchaj jej, rób swoje :-) Mleko krów jest dla cieląt, Twoje mleko to złoto w płynie, najlepsze co możesz dać dziecku, ściśle dostosowane do jego potrzeb. Najlepsze mleka modyfikowane nie dorównają mu składem... Moja teściowa ostatnio stwierdziła, że coś tam w TV znowu było karmieniu niemowląt i że w sumie to karmienie piersią jest dla leniwych, bo mleko (modyfikowane) to trzeba wstać i gotować (od urodzenia krowie mleko dawała- żaden z jej synów nie ma zdrowego żołądka)... to jej wytłumaczyłam, że własnie modyfikowane się tylko zalewa wodą, a karmienie piersią to jednak na początku dużo czasu zabiera i wymaga cierpliwości, ale warto..)


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-13 21:17 przez kinga36.

hummel_girl (offline)

13-06-2019 21:27:23

Jeżów Sudecki
Wiktor tez czasem zaciska paluszki u stóp jak sie wyciaga i bawi.. Ale megaa gryzie piastki i gryzaki i wszystko az się dlawi sam... Badanie sluchu prawidlowe. Wszystko dobrze. Grzeczniutki byl....

AlicjaG88 (offline)

13-06-2019 21:34:22

Konin
Piotruś też wszystko do buzi bierze aż sie krztusi, do tego slini sie na potęgę. Dzisiaj rano podskoczyla mu temperatura do 38,2 nie widomo skąd. Możliwe ze to już ząbkowanie się zaczęło?


natx22 (offline)

14-06-2019 07:01:17

Leżajsk
Kinga to moja robi tak samo zacisnie i puści.
Nie no nie zaciska zawsze. Piastki zaciska jak się zdenerwuje a tak to ma w miarę luźne a stopami to tak się bawi że też mi się wydaje że jest ok, ale człowiek się naczyta to później analizuje wszystko i się stresuje.

Haha no to powiem Ci, że Twoja teściowa też jest dobra.. Skąd One biorą takie przemyślenia. Nigdy nie zrozumie jak można naklaniac kogoś do rezygnacji z karmienia piersią i to jeszcze kobieta kobiecie..
Często widujesz sie z teściową?


Chyba taki czas dziewczyny bo Maja robi tak samo. A na dziąsła patrzylyscie jak wyglądają?

AlicjaG88 (offline)

14-06-2019 07:23:05

Konin
Nic nadzwyczajnego w dziaslach nie widzę. Ani opuchnięte ani zaczerwienione


kinga36 (offline)

14-06-2019 07:37:48

Cieszyn
Hummel to super, że słuchem wszystko ok. W szpitalu po urodzeniu nie miał badania słuchu?

Natx spytaj teściowej co krowa takiego je, że jej mleko treściwsze? ;-) Moja to mi zazdrości, że mogę karmić, mówi, że mamy wygodnie - to prawda :-)

Alicja albo zęby, albo przegrzanie? albo wirus jakiś..


[link widoczny po zalogowaniu]

AlicjaG88 (offline)

14-06-2019 07:41:46

Konin
Dzisiaj już jest ok, obudził się i ma 37 zadowolony bawi się. Staram się go nie przegrzewac w te upały na dwór wychodzimy wcześnie rano np 8 a w domu jest w samych bodziakach.


natx22 (offline)

14-06-2019 07:52:30

Leżajsk
Alicja to dobrze że dziś już ok smiling smiley

Kinga jak będzie tak ględzić to jej zapytam a najlepsze jest to że mi tego nie mówiła tylko do męża gorzkie żale wylewa. A chce żebym przestała karmić bo wtedy ona by mogła nakarmić wnuczke i ja bym jej nie była potrzebna bo dla niej niemowlę to jest lalka która można się bawić. Nie potrafi zrozumieć że nie chxe przyjechać bo jest upal i nie chce dziecka męczyć. Ale przecież my przesadzamy z opieką i jesteśmy nad opiekuńczy bo kochamy swoje dziecko i dbamy o nie? Masakra nie życzę nikomu takiej teściowej..
No tak karmienie jeat niby wygodne ale myślę że jeśli byśmy podały mm to dziecko by nam dłużej spało. Znajomej syn jest na butelce i tylko raz sie budzi w nocy a moja to 3-5 razy wstaje.

AlicjaG88 (offline)

14-06-2019 07:57:29

Konin
Rzeczywiście ciężki człowiek ta Twoja teściowa... ja na swoją na szczęście nie mogę narzekać. Współczuję Ci, nerwy szarpie gadaniem a to dopiero początek, jeszcze dzidzia mała


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.