Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

AlicjaG88 (offline)

13-01-2019 21:28:56

Konin
U mnie najgorsze są noce męczę sie strasznie wszystko mnie boli drętwieje, mały ma wtedy największa aktywność... zasypiam miedzy 2-3 a koło 6 już nie mogę spać. Co do tych hybryd to ja też do tej pory zawsze robiłam ale u nas w szpitalu podobno każą spiłowywać jak dziewczyny mają bo to urządzenie oprócz pulsu rejestruje też utlenowanie krwi tętnicze przez płytkę paznokcia.

Nawet jakiś artykuł znalazłam:
"Jeżeli chodzi o paznokcie u rąk to jest jeden mały problem – tym problemem jest urządzenie o nazwie pulsoksymetr – jest to taka jakby nakładka na palec, która informuje lekarzy o Waszym pulsie oraz o utlenowaniu krwi tętniczej. Pulsoksymetr działa poprzez ocenę „koloru” krwi przez płytkę paznokcia. Jeżeli macie pomalowane paznokcie – czy to zwykłym lakierem czy hybrydą – to pulsoksymetr może albo w ogóle nie działać albo może dawać zafałszowane wyniki. "


natx22 (offline)

13-01-2019 22:43:22

Leżajsk
A chyba zostawie te paznokcie w spokoju smiling smiley nie będę kombinować są ważniejsze rzeczy smiling smiley
Jak tam dziewczyny wyprawka ogarnięta? smiling smiley mi w sumie mało już zostało same kosmetyki smiling smiley

AlicjaG88 (offline)

13-01-2019 22:49:41

Konin
Ja chyba wszystko już mam. Tak mi się przynajmniej wydaje smiling smiley co w ogóle z kosmetyków kupujecie? Macie jakieś sprawdzone produkty? U mnie to pierwsze dziecko więc doświadczenia nie mam


nanamach (offline)

13-01-2019 22:59:58

Rzeszów
to ja najwcześniejsza z dziewczynką bo ni y termin na 5 luty ale ide rodzić 29 stycznia potwierdzi sie w środe bo mam ostatnia wizytę i jestem daleko z robota bo ani jednego ciuszka nawet nie wyprałam jeszcze jutro zaczynam dopiero pokój sie remontuje dla małej tez dopiero


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena222 (offline)

14-01-2019 06:53:54

Łochów
Alicja wiem co czujesz mecze się podobnie, choć przy poprzednich ciazach tak nie miałam. To jednak dam spokój z hybrydami jeśli to miałoby w czymś przeszkadzać to lepiej nie ryzykować. W koncu idziemy do szpitala wystarczy że paznokcie będą zadbane opilowane itp.
Nanamach to jednak ty jesteś pierwsza już niedługo.
Natx ja już też wyprawkę skompletowałam. Podobno świetny kosmetyki są z babydream i hipp nie zawierają tych różnych świństw i jeszcze olejek bioderma 1l


kinga36 (offline)

14-01-2019 08:20:01

Cieszyn
Alicja ja mam w sumie różnych firm kosmetyki od babydream zaczynając, przez niveababy (były duże wyprzedaże w biedronce i się nie pohamowałam), oillan po typowo apteczne: linomag maść (zielony), alantan plus, sudocream. Kupuje produkty hypoalegrgiczne, najlepiej bezzapachowe, sprawdzone.
Dzis przyjdzie mi duża paczka z AptekiGemini i chyba już wszystko mam. Na kolki mały będzie dostawał probiotyk w kroplach i infacol, który mi sie przy Weronice świetnie sprawdził. Jak tam wyniki krwi Alicja, podskoczyły coś?

Dopisuję Cię do odliczania Nanamach - terminy orientacyjne z OM wpisujemy, pewnie kolejność będzie podobna.

Odliczanie Lutówki 2019:

Nanamach - córka - 05.02.2019r.
Pandoka - córka - 09.02.2019r.
Magdalena222 - córka - 10.02.2019r.
natx22 - córka - 10.02.2019r.
Alicja66 - syn - 20.02.2019r.
Hummel_girl - syn -25.02.2019r.
kinga36 - syn - 28.02.2019r.



[link widoczny po zalogowaniu]

natx22 (offline)

14-01-2019 10:14:44

Leżajsk
Kinga aż tyle tego wszystkiego masz? smiling smiley

A wogole to co jest potrzebne z kosmetyków lub co kupujecie? Bo różne opinie są i mam dylemat smiling smiley

hummel_girl (offline)

14-01-2019 10:43:17

Jeżów Sudecki
Czesc dziewczyny.
Ja juz tez mam wszystko w sumie.
Na kolki nic nie kupilam bo zobaczymy jak maly bedzie reagowal...

Ja kupilam... Linomag na pupe kupilam Vitamine D3 kupilam probiotyk kupilam Maltan na brodawki do kapieli Emolium bo bylo w promocji i kreem Nivea na dwor...a i mydelko od 1 dnia zycia

Reszte jesli cos to zobacze... Jesli sie nie bedzie odparzal to po co mi inne masci wazne zeby na początek cos bylo.

AlicjaG88 (offline)

14-01-2019 10:49:48

Konin
Moje wyniki mało że nie podskoczyly to jeszcze spadły. Jutro mam wizytę wieczorem i zobaczymy co mi powie.


Magdalena222 (offline)

14-01-2019 11:50:28

Łochów
Ja też mam tylko sudocream na odparzenia i jeszcze jeden z babydream, krem na mróz i wiatr babydream i olejek do kąpieli. Nic więcej resztę w miarę potrzeb nie ma co na zapas bo może kolek nie będziesmiling smiley nie mam maltanu i vit D3 zapomniałam o tym.
Nanamach, Pandoka jakie imiona dajecie swoim córeczkom?






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-14 11:51 przez Magdalena222.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.