Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

kinga36 (offline)

27-10-2018 19:24:34

Cieszyn
Joanna21 Niesamowity zbieg i obie z miejscowości na Ł... mało takich chyba w Polsce. Ty tez będziesz miała córeczkę jak koleżanka wyżej? Ciekawe czy imiona też Wam się pokryją ;-) Słuchaj lekarki i zaciskaj nogi.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

28-10-2018 11:43:33

Faktycznie dużo tych zbiegów okoliczności. Jeśli chodzi o płeć dziecka to się rożnimy z Joann7 bo u mnie chłopczyk Wiktor. Mamy już jednego chłopca i z dziewczynki też byśmy się cieszyli, ale tak długo staraliśmy się o tą ciążę (5lat), że bardzo się cieszymy i z chłopczyka, najważniejsze żeby był zdrowy.

kinga36 (offline)

29-10-2018 18:56:06

Cieszyn
Joanna Wiktor - super imię... znaczy zwycięzca, a zdrowie wiadomo najważniejsze. Jak się dzisiaj czujesz? Za tydzień masz wizytę, jeśli dobrze pamiętam, trzymam kciuki. Ja mam 16.11.

Co tam mamuśki u Was? tak cichutko tutaj..


[link widoczny po zalogowaniu]

natx22 (offline)

29-10-2018 19:16:46

Leżajsk
Hej Laski. Jak się czujecie?
Ja dziś byłam na krzywej cukrowej i jakoś przeżyłam chociaż myślałam że badanie będzie do powtórki ale jakoś poszło smiling smiley

kinga36 (offline)

29-10-2018 20:10:58

Cieszyn
Ja się czuję dobrze a mały dokazuje, najbardziej późnym wieczorem - mam nadzieję, że mu tak nie zostanie ;-) Przeżyłaś obciążenie glukozą to już z górki z badaniami.. ja też się cieszę, że mam je za sobą - chyba im wcześnie tym łatwiej je przejść.. bo nie wiem jak Wy, ale ja rano umieram z głodu jak do półtora godziny nic nie zjem :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

natx22 (offline)

29-10-2018 21:31:43

Leżajsk
Ale moja córka chyba twojego przebije bo robi się aktywna o 1 w nocy grinning smiley zamiast spać to mnie okłada.
Fajnie że ty też po badaniu glukozy smiling smiley czegoś tak słodkiego jeszcze nie piłam ale jakoś poszło. Co do głodu to powiem wam że co chwilę jestem głodna. Nie chcę się obzerac to jem owoce ale kurcze dalej głodna się robię grinning smiley i jak tu nie przytyć

Sabina98 (offline)

30-10-2018 08:48:28

Katowice
Ja tez czuje się dobrze jedynie często boli mnie głowa. Ojj ja tez co chwilę coś jem bo glodna jestem i boje się na wagę wchodzić

Anonimowy użytkownik (offline)

30-10-2018 09:24:42

Cześć dziewczyny, Kinga 36 nie wiedziałam że Wiktor to zwycięzca, mam nadzieję że zwyciężymy. Tak 06.11 mam wizytę, ogólnie czuję się dobrze, tylko przez to leżenie nie mam w ogóle siły i są momenty że nie mam siły dojść do toalety bo robi mi się słabo. Kinga36 dzięki za wsparcie.
Zazdroszcze wam że jesteście już po glukozie, mnie to czeka jutro blee, na szczęście mam kupioną cytrynową podobno wiele smaczniejsza, ja w ogóle nie lubię nic co słodkie więc na samą myśl o glukozie to mą trzęsie.
Dziewczyny mi też mały najbardziej kopie około 22ej, a jak położę się na prawym boku to już po prostu tak daje do wiwatu że muszę się przekręcić bo nie mogę wytrzymać.

Anonimowy użytkownik (offline)

30-10-2018 09:32:50

Dziewczyny mam pytanie jak zrobić suwaczek, bo jakoś nie umiem.

kinga36 (offline)

30-10-2018 10:32:00

Cieszyn
Natx kopanie o 1 w nocy? to masz imprezkę... daj znać jak Ci wyszły wyniki glukozy. Na taki dziki głód chyba owoce nie są najlepsze (na chwilę podniosą cukier) tylko produkt białkowy jak ugotowane jajka bo na długo wstrzymują głód a zjedzone wieczorem również "odchudzają" podobno. Dorosła zdrowa osoba może zjeść do 3 jajek/dzień.

Sabina ja muszę walczyć z pokusami na coś słodkiego. Niestety listopad szykuje nam się równie imprezowo-urodzinowy ja wrzesień... przewracjący oczami a rozpoczyna się zjazdami gości na wszystkich świętych w czwartek - teściowa pichci i piecze ciasta... trzeba się pilnować..

Joanna21 mam nadzieję, że glukoza jakoś Ci poszła - tez miałam tę cytrynową... i tak przemega słodka była. Mój (chyba?) Jacek to szaleje głównie jak lezę na plecach i widzę, że coraz silniejszy bo cały brzuch się rusza. :-) A kopie głównie niefartownie w pęcherz i dolne rejony - ułożony pośladkowo...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-30 10:33 przez kinga36.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547780, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.