Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

kinga36 (offline)

28-09-2018 22:19:26

Cieszyn
Natx ja mam jak Ty: nisko z przodu ... 6mm od szyjki macicy na począku 17 tc, nie zakrywa szyjki - takie chyba nazywa się przodującym... nastę wizyty mam 18 (prenatalne) i 19 (u mojego gina) października - sama tak chciałam, a teraz nie wiem czy się doczekam ;-) O kilku dni czuję ruchy... zaraz pod pępkiem, nie za często bo młody (a może mloda?) raczej śpioch :-) W ogóle jakieś lajtowe podejście mam do tej ciąży, nie stresuję się jak na początku..


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-28 22:22 przez kinga36.

natx22 (offline)

29-09-2018 08:50:37

Leżajsk
Łożysko które jest na przedniej ścianie nisko ułożone nie jest nazywane przodujacym (to są dwa całkiem inne pojęcia). To co my mamy jest ok, ale żeby się podniosło i nie zamienilo właśnie w przodujace. Przez 4 tyg może Ci się podnieść. Mi mam nadzieję że też się podniesie bo nie Uśmiecha mi się tylko leżeć.
Poczułas ruchy w podobnym tygodniu co ja bo też koło 18stego tygodnia czułam maleństwo smiling smiley
Zleci Ci do prenatalnych. A fajna sprawa dostałam nawet filmik na którym mała ziewa sobie smiling smiley
Zazdroszczę luźnego podejścia. Ale myślę że pierwsza ciążę zawsze się przeżywa.

aga80_27 (offline)

29-09-2018 13:51:48

Wikaryjka
Nie masz się czym martwic ja jestem w 3 ciąży i trzeci raz mam tak samo łożysko polozone nisko na przedniej ścianie. Moj lekarz powiedział że do 25 tygodnia ciazy zazwyczaj się podnosi wraz ze wzrostem ciazy i macicy. Więc ja też czekam co będzie dalej we wtorek mam wizyte więc cos mi lekarz powie bo na kazdej wizycie mam usg robione bardzo dokladnie.

natx22 (offline)

29-09-2018 14:11:11

Leżajsk
Mam taką nadzieję że się podniesie.
Już drugi lekarz mi mówi że bóle brzucha są normalne. Serio bóle miesiączkowe po 20tyg są normalne? Klucia, ciągnięcia owszem ale taki bol?

aga80_27 (offline)

02-10-2018 10:18:07

Wikaryjka
Hmm no ciekawe też nie wiem czy bole jak na miesięczne są normalne ale wydaje mi się że nie. Mnie dodatkowo bolały krzyże i dostałam duphaston.

natx22 (offline)

02-10-2018 11:27:24

Leżajsk
U mnie szyjka jest ok, łożysko też, dziecko ładnie rośnie i kazał brać asmag 3x2 i odpoczywać ale nic nie mówil czy to normalne czy nie.

Psycholozka40 (offline)

02-10-2018 15:16:53

Rzeszów
Drogie przyszłe Mamy! ciąża

Prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej, które mają służyć lepszemu poznaniu, a przez to wspieraniu kobiet w ciąży.
Gorąco liczę na Waszą pomoc i wypełnienie ankiety smiling smiley

Oto link do niej: [link widoczny po zalogowaniu]

Dziękuję za poświęcony czas! smiling smiley

Sabina98 (offline)

12-10-2018 12:57:12

Katowice
Cześć dziewczyny jak tam Wasze samopoczucie?

kinga36 (offline)

12-10-2018 21:35:49

Cieszyn
Sabina wszystko ok, humor i energia wstąpiła - zaczęłam szukanie ciuszków (u mnie na strychu jest magazyn) choć płeć nieznana - do czwartku może już poznamy na prenatalnych... A Ty jak się masz? dzidziuch chyba już bardzo mocno daje znać co?
Ja dziś poczułam chodząc rośnie w siłę - a do tej pory czułam tylko leżąc bądź siedząc :-) Brzuch nadal nieduży pod wielkimi cycami (koszmar!) i dla osób postronnym niezauważalny... ten kto wie to tylko dlatego, że podzieliłam się to wiadomością. Byle wytrzymać glukozę w środę (3pobrania krwi) i resztę... zaniemówiłam jakąś cytrynową glukozę z internetowej apteki (na hurtowniach i aptece u mnie nie mają) żeby lepiej się piła. :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Sabina98 (offline)

13-10-2018 08:36:50

Katowice
Ja tez powoli kompletuje wyprawkę bo ten czas tak szybko ucieka i nie chce zostawiać tego wszystkiego na sam koniec. Oj tak daje o sobie znać i to czasem nawet mocne smiling smiley ja musze czekac do 14 listopada żeby móc dowiedzieć się na 100% płci bo niestety na prenatalnych dzidzia była odwrócona tyłkiem i nie udało się zobaczyć sad smiley tez musze isc na glukoze ale na szczęście mogę wziąść ze sobą cytryne
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.