Grudniówki 2018 ciąża

Wysłane przez Chaberkowa 

32nika (offline)

19-05-2018 00:07:52

Łódź
Współczuję Wam dziewczyny bo ja nie mam wymiotów, czasami mnie mdli ale u mnie to 8 tydzień się zaczyna wiec jeszcze może być gorzej.
Ja tylko mam odczucie spania momentami straszne i szybciej się męczę i 2 godziny w Castoramie dziś były problemem i pragnęła usiąść lub się położyć.
Zakochałam się w dywanach dziecięcych, dawno nie chodziłam po budowlanym sklepie i dużo pięknych rzeczy widziałam ze aż nie wiem co będzie jak faktycznie remont zaczniemy.

maglopik- wyniki ft3 i ft4 mam idealne wiec moje tsh jest tak jak czytałam po prostu niskie w 1 trymestrze i do kontroli tylko wiec bardzo się ucieszyłam


maglopik (offline)

19-05-2018 11:35:58

Magdalenka
32 nika to dobrze że są tamte badania dobre a co ile masz kontrole ? Ja puki co mam co miesiąc.


32nika (offline)

19-05-2018 12:57:43

Łódź
maglopik-to mi ogólna moja lekarka powiedziała ze do kontroli, do endokrynologa się nie zapisywałam bo miałam zaczekać na wyniki i jeśli gin nie zleci to nie będę się zapisywała


maglopik (offline)

19-05-2018 20:38:28

Magdalenka
Miałam dzisiaj niegroźny dla mnie wypadek ale strasznie się zdenerwowałam i trafiłam do szpitala. Zrobili mi badania z kruszynką wszystko ok ale zostawili mnie na obserwacji przez te bole podbrzusza. Pani pielegniarka zezwała mnie że w ciąży takich bóli się nie lekceważy. Lekarz zalecił mi wziecie 4 tabletek duphastonu 2 od razu i za 2 godziny kolejne 2. Stwierdził że na takie bóle się go tak bierze . Czy któraś może tak miała ?


Adrianna96 (offline)

20-05-2018 10:19:58

Łódź
Cześć,

Jeszcze ja, ale dawno mnie tu nie było. Mnie też męczą objawy, przede wszystkim jestem strasznie senna, mogłabym spać dosłownie cały czas, no i mdłości- dopadają mnie zwykle z rana, ale czasem też w ciągu dnia. Teraz wypada 9tc, przewidywany termin to 25 grudnia, czyli święta na porodówce ;p. Ale to dopiero wstępny termin, bo nie miałam jeszcze USG. Moja ginekolog kazała mi przychodzić co 2 tygodnie, więc teraz idę w piątek na wizytę, a USG dopiero za prawie 3 tygodnie. Podobno na NFZ tak jest, ale jak będzie coś nie tak, to pójdę dodatkowo jeszcze prywatnie. Na razie mam zalecone branie luteiny i jakichś tabletek na mdłości (ale doraźnie, jestem po nich jeszcze bardziej śpiąca), biorę też kwas foliowy. Teraz miałam badanie moczu i krwi, według mnie wszystko ok, ale dokładnie się dowiem na wizycie.

32nika (offline)

20-05-2018 12:17:31

Łódź
maglopik- oj to bardzo niedobrze ze miałaś wypadek, oby wszystko było dobrze a leki to pewnie dla bezpieczeństwa.

Adrianna96- gdzie chodzisz do ginekolog? Ja jestem w 8 tyg i juz miałam 1 usg na nfz a w środę będę miała kolejne. Głupoty Ci ktoś naga dał ze tak na nfz jest bo zwykle do 10 tyg juz jest to 1 usg aby zobaczyć czy ciąża jest.


Chaberkowa (offline)

20-05-2018 17:31:30

Klonownica
maglopik dobrze ze dla kruszynki nic nie jest i że Tobie też nic się nie stało. Jak się dzisiaj czujesz?
Zaciekawiło mnie jakie bóle miałaś, opisalas je jakoś? Ciągnące napinające, jak na okres? Ostatnio mam za sobą bardzo nerwowy czas i wtedy brzuch mnie bolał a wizyta w czwartek, a ostatnio mam wrażenie że co raz mniej mnie boli.

Adrianna96 myślę że powinnaś iść do innego ginekologa, bo nie miałaś żadnego USG jeszcze? Jak dobrze zrozumiałam. Teraz jest najbardziej wrażliwy okres. Chyba że jesteś za granicą to tam do 2 trymestru nie opiekują się ciężarna z tego co wiem


[link widoczny po zalogowaniu]

maglopik (offline)

20-05-2018 20:12:26

Magdalenka
Chaberkowa nieopisywałam ich nazwami bo ja osobiście nie wiem jak brzuch boli na okres pokazałam w którym miejscu i powiedziałam że boli. Dzisiaj czuje się o wiele lepiej niż wczoraj i ochłonełam już. Dostałam wczoraj nospę w zastrzyku ale nie pomogła i pani doktor stwierdziła że te bóle od kilku dni to przez zaparcia. Dostałam puźniej czopek glicerynowy ale też nie zadziałał dopiero dzisiaj drugi pomógł i ból faktycznie ustąpił ale wraca po jedzeniu. Po badaniach wyszło że mam zapalenie dróg moczowych i dostałam antybiotyk:/ nie mam pojęcia co dalej i kiedy mnie wypiszą


Chaberkowa (offline)

21-05-2018 09:17:19

Klonownica
maglopik pewnie 3 doby potrxymaja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chaberkowa (offline)

21-05-2018 10:17:30

Klonownica
Chcecie pobawić się w wywrozanie płci? grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

U mnie z chłopcami się zgadza smiling smiley
A teraz wychodzi dziewczynka smiling smiley ale jak wpisałam 3dni później to chlopiec hehe

Z wróżby z obrączki też wyszła dziewczynka grinning smiley

Oczywiście z przymrozeniem oka to traktuje grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-21 10:20 przez Chaberkowa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.