Październikowe mamusie 2018

Wysłane przez Aguska94 

monitka1985 (offline)

18-09-2018 15:56:40

Gliwice
Witajcie, ja również chętnie dołączę na FB powiedzcie mi tylko jak?

monitka1985 (offline)

18-09-2018 15:57:51

Gliwice
Witajcie, ja również chętnie dołączę na FB powiedzcie mi tylko jak?

monitka1985 (offline)

18-09-2018 15:59:21

Gliwice
Witajcie, ja również chętnie dołączę na FB powiedzcie mi tylko jak? Ja nadal w szpitalu, jestem już 13 dobę, mam 3 razy dziennie KTG, co drugi dzień USG Doppler. Sprawdzają ilość wód płodowych, czy dziecko przybiera na wadze, przepływy. Wody są cały czas na tym samym poziomie 5,6,7 a powinny być tak 10 żebym wyszła do domu, jednak u mnie się to już raczej nie zmieni i do końca ciąży tu będę. Dziś na obchodzie ordynator mi powiedział : no już 35 tydzień to tak za tydzień, dwa możemy rozmawiać o rozwiazaniu. Do końca mam jakoś 5,6 tygodni ale on powiedział że jak dziecko nie będzie już miało korzyści z tego że siedzi w brzuchu to rozwiążą ciążę, żeby nie było ryzyka że np. dziecku już brakuje tlenu przez małowodzie lub przestanie rosnąć. Na razie jest ok choć wczoraj wieczorem dostałam jakby lekkich skurczy, pani doktor pozniej mnie tak pobadala mocno że zaczęłam lekko krwawić na brązowo

monitka1985 (offline)

18-09-2018 16:00:12

Gliwice
Witajcie, ja również chętnie dołączę na FB powiedzcie mi tylko jak? Ja nadal w szpitalu, jestem już 13 dobę, mam 3 razy dziennie KTG, co drugi dzień USG Doppler. Sprawdzają ilość wód płodowych, czy dziecko przybiera na wadze, przepływy. Wody są cały czas na tym samym poziomie 5,6,7 a powinny być tak 10 żebym wyszła do domu, jednak u mnie się to już raczej nie zmieni i do końca ciąży tu będę. Dziś na obchodzie ordynator mi powiedział : no już 35 tydzień to tak za tydzień, dwa możemy rozmawiać o rozwiazaniu. Do końca mam jakoś 5,6 tygodni ale on powiedział że jak dziecko nie będzie już miało korzyści z tego że siedzi w brzuchu to rozwiążą ciążę, żeby nie było ryzyka że np. dziecku już brakuje tlenu przez małowodzie lub przestanie rosnąć. Na razie jest ok choć wczoraj wieczorem dostałam jakby lekkich skurczy, pani doktor pozniej mnie tak pobadala mocno że zaczęłam lekko krwawić na brązowo, aż mnie pół nocy brzuch bolał, no myślałam że zaraz mi wody odejdą i zacznę rodzić ale na szczęście się uspokoiło i już wychodzi mi dobre KTG. No i czekamy, każdy kolejny tydzień na wagę złota tylko że nie poszykowalam sobie ciuszkow nawet, wózek dopiero kupuję przez internet, nawet nie mogę go zobaczyć i przetestowac.
Dziękuję za ciepłe słowa, że trzymacie kciuki, nie pisałam wcześniej bo zabiegana byłam wiecznie, córka, przedszkole, zakupy, obiad, z mała na dwór czy na działkę i rzadko miałam czas. Teraz odpoczywam za wszystkie czasy a oni sobie radza. Dajcie znać jak znaleźć tę grupę na FB, tam pewnie częściej będę się udzielać.

Psycholozka40 (offline)

02-10-2018 15:22:33

Rzeszów
Drogie przyszłe Mamy! ciąża

Prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej, które mają służyć lepszemu poznaniu, a przez to wspieraniu kobiet w ciąży.
Gorąco liczę na Waszą pomoc i wypełnienie ankiety smiling smiley

Oto link do niej: [link widoczny po zalogowaniu]

Dziękuję za poświęcony czas! smiling smiley

AgataKrk (offline)

06-11-2018 10:55:03

Kraków
Witam, czy są tutaj jakieś młode mamy z Krakowa?

Czy wiesz, że po porodzie oprócz wizyty u ginekologa powinnaś odwiedzić także fizjoterapeutę?
Lekarz ginekolog sprawdza jak Twoje ciało regeneruje się po porodzie bardziej od strony blizny, zwijania się macicy, natomiast fizjoterapeuta patrzy na kobietę po porodzie bardziej pod kątem jej prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu! Co robić, by przyspieszyć powrót do kondycji? Do aktywności fizycznej? Czy masz nietrzymanie moczu, rozstęp mięśni prostych brzucha, co robić z blizną? Zapytaj fizjoterapeutkę na bezpłatnej konsultacji smiling smiley

Szkoła Rodzenia Picolino zapewnia darmowe konsultacje dla każdej kobiety po porodzie. Zapisz się na www.picolino.pl

Pozdrawiam, dziewczyny zadbajcie nie tylko o malucha, ale i o siebie!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.