Październikowe mamusie 2018

Wysłane przez Aguska94 

Alanellify (offline)

30-08-2018 14:46:00

Poznań
Dziewczyny, potrzebuje porady,bo nie wiem czy powinnam reagowac czy jednak nie panikowac..

W nocy dostalam okropnej biegunki, ale tylko raz. Oczyscilam sie i do tej pory cisza.
Ale maly skacze mi po brzuchu praktycznie bez przerwy od 6:30 do teraz. Dosyc intensywnie. Nie wiem czy to ma zwiazek z problemem zoladkowym i czy jest sie czym martwic.. ostatnie dwa-trzy dni byl z kolei bardzo spokojny,ze sie martwilam w druga strone...

Wczoraj wypilam pierwszy raz od dwoch lat kawę.. ale czy to mozliwe żeby kofeina go tak pobudzila i to po 12 h od wypicia?
Mam wrazenie ze mi swidruje dziury w brzuchu i strasznie sie matwie. Nie wiem czy mam isc do szpitala czy czekać..
Macie jakies doswiadczenia podobne?




[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

30-08-2018 16:58:26

Kraków
Witajcie smiling smiley

Tak dziewczyny, z jednej strony to na pewno komfort, ze znam konkretną datę porodu- jeśli wytrwam smiling smiley Ale z drugiej strony ostatnio bardzo wolno dochodziłam do siebie po cc.
Jutro idę zrobić gbs, a w poniedziałek na pobranie krwi.

Alanellify a nie masz możliwości zadzwonić do swojego lekarza?

Iwolid ja na Twoim miejscu próbowałabym rodzić w wodzie, myślę że na pewno minimalizuje ból.

Dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby jak najdłużej jeszcze wytrwać.


[link widoczny po zalogowaniu]

Alicja85 (offline)

30-08-2018 17:23:12

Wejherowo
Alanellify to może być po kawie, jeśli to tylko jednorazowe myślę nie masz się czego obawiać :-)
magdusia81 musisz być dobrej myśli, że po drugiej cesarce szybciej dojdziesz do siebie;-), będzie dobrze.
Ja w końcu pojechałam na izbę i był mój lekarz prowadzący i chyba nie bardzo podobało mu się, że przyjechałam, bo tak na prawdę nic już nie zrobią. Teraz mam czekać jak coś na prawdę zacznie się dziać, a te bóle mogę już mieć do końca także super

Alanellify (offline)

30-08-2018 18:13:02

Poznań
Dziękuję, Dziewczyny :*

Bylam na IP, zrobili mi ktg i stwierdzili, ze wszystko ok. Chcieli zostawic na obserwacje i badania, bo takie przepisy, ale odmowilam. Maly juz nie szaleje, ja sie czuje lepiej, poza tym, ze zmeczona ,bo nie dal mi spac w nocy, a w dzien odespac. Zdecydowalismy z moim M., ze skoro tetno ok i skurczow nie ma, nic mnie nie boli poza zoladkiem, to wracamy do domu i najwyzej pojawimy sie raz jeszcze na IP jak cos sie wydarzy




[link widoczny po zalogowaniu]

84AndaLuiza (offline)

30-08-2018 19:29:53

Koniuchy
Alanellify ja w sumie miewam też takie 'cudowne somooczyszczenie' raz na jakiś czas i zdaje się nie mieć związku z tym co konkretnie w danym dniu zjadłam...nie ukrywam, że się zawsze zastanawiam czy to może nadszedł moment poprzedzający poród, ale za każdym razem się samo uspokaja.
Aktywność mojego synka jest bardzo niestabilna - czasami daje czadu w nocy, czasami czuję przez pół dnia....nie mogę nadążyć ;-) Także miewam wątpliwosci podobne do Twoich.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iwolid (offline)

30-08-2018 20:00:32

Kwidzyn
84AndaLuiza myślę że masz sporo racji he pewnie ten mój plan porodu pójdzie w niepamięć A co do porodu w wodzie spróbuje jak Bóg da to urodze w wodzie jak nie to trudno zawsze można z wody wyjść i tyle ;-)
Magdusia81 Ty chociaż już wiesz co to znaczy mieć cc i wiesz na co czekasz Ja bała bym się strasznie lecz jeśli będzie konieczne niech mnie kroją he oby malutka cała i zdrowa. Zresztą wszystko ma swoje plusy i minusy niestety.
Ps. Też chciała bym aby moja malutka była choćby z ostatniego września bo sama jestem z 10tego :-) :-)
Buziaki




[link widoczny po zalogowaniu]


magdusia81 (offline)

30-08-2018 21:27:14

Kraków
Alanellify, Alicja dobrze, że pojechałyście na IP i sprawdzilyście czy wszystko w porządku. Przynajmniej troszkę jesteście uspokojone.

84AndaLuiza, Alanellify ja również ostatnio dość często mam biegunkę, ale raczej taką jednorazową w dzień. I również wtedy zastanawiam się czy już się nie zaczyna...

Iwolid to prawda już wiem czego się spodziewać po cc. Miałam dwa porody sn i jeden cc. Plusy i minusy obydwu. Plysem sn jest to, że w zasadzie kilka godzin po mogłam wszystko robić przy dzieciach. A plus przy cc taki, że szybki poród w znieczuleniu...za to cały ból zaczyna się po. Przez 2 tygodnie po cc żeby wstać z łóżka zrzucalam się na kolana inaczej nie byłam w stanie się podnieść. Przez tydzień chodziłam zgięta w pół.
Ale oczywiście niektóre kobiety zdecydowanie lepiej znoszą cięcie.


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1995 (offline)

31-08-2018 19:43:43

Szczawno-Zdrój
Dziewczyny, a ja mam pytanie. Ostatnio mam nieco podwyższone ciśnienie. Dzisiaj byłam u lekarza, obejrzał poprzednie pomiary i powiedział, że nie ma tragedii. W gabinecie miałam cisnienie 140/75 i to bylo rano. Teraz wieczorem zmierzyłam i jest 160/90

magdusia81 (offline)

31-08-2018 20:07:37

Kraków
Asia1995 myślę, że powinnaś skontaktować się ze swoim lekarzem lub pojechać na IP, bo to zbyt wysokie ciśnienie w ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

84AndaLuiza (offline)

31-08-2018 22:15:00

Koniuchy
asia1995 jeżeli mierzysz porządnym sprzętem to ten wynik jest istotnie ciut za wysoki. Ale zanim udasz się na izbę sróbuj się położyć, zająć myśli czymś innym na pół godzinki i zmierzyć ponownie. Pamiętaj,że od stresu ciśnienie się dodatkowo podnosi, więc jak będziesz się denerwować przed pomiarem to będzie gorzej. Twoj wynik nie jest najgorszy.

Pomiar aparatem nadgarstkowym, nawet najlepszej firmy, może być zakłamany - mój gin powiedział,że on nie trakuje wyników z takiego ciśnieniomierza poważnie, więc zależy czym sprawdzałaś. Jeśli nie czujesz objawów zbyt wysokiego ciśnienia, to pewnie nic złego się nie dzieje.
Trzymaj się!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.