lipcówki 2018

Wysłane przez CarAllowa 

Rozi1989 (offline)

30-11-2017 12:24:29

Zimin
Dziewczyny, jestem po kolejnej wizycie i moje maleństwo ma 3 cm :-) super widok.

pesteczkawisni (offline)

30-11-2017 13:07:07

Warszawa
Witajcie,

Ja wczoraj zobaczyłam na bieliźnie krew. O rany wystraszlismy sie okropnie;/ od razu w samochod i na izbe przyjec. Tam mnie przebadali i zrobili usg, ktore nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci. Pierwszy raz zobaczylam bijace serduszko naszego maluszka. Dostalam Duphaston, nospe i magne b6 i ze w ciagu 2 dni zejdze ze mnie te wydzielina brazowa. Jesli pojawi sie krawienie obfite to od razu do szpitala. Oby tak sie nie stało. Dzis dla swojego spokoju nie poszlam do pracy, zeby troche odpoczac i uspokoic mysli. Poki co nie moge sie dodzwonic do swojego ginekologa by powiadomic go o tym co stało się wczoraj.

Roma1987 (offline)

30-11-2017 13:09:35

Łódź
Pesteczkawisni, w którym jesteś tygodniu?
Odpoczywaj, myśl pozytywnie, ale rozumiem ze się wystraszyłas sad smiley

Zimin 3 cm to już duży człowiek smiling smiley w którym tygodniu jesteś?


Zanetka07 (offline)

30-11-2017 13:13:43

Culemborg
Ja dziś też nie poszłam do pracy najpierw głowy nie mogłam podnieść żeby nie wymiotować a jak próbowałam wrócić do łóżka to mało nie padłam na ziemię tak się kręci w głowie sad smiley


Zanetka07 (offline)

30-11-2017 13:16:37

Culemborg
Zimin ja mam 21 mm maleństwo teraz może trochę większe bo usg robiłam w pn a teraz to będzie rosło i rosło jak opętane smiling smiley


Jolciaaa (offline)

30-11-2017 13:19:42

Warszawa
Hej dziewczyny, mam do Was pytaniesmiling bouncing smiley Czy możecie wszystko jeść? Ja jestem na diecie wyznaczonej przez lekarza gastrologa, jestem w 6 tyg. ciąży i okazało się że mam nadzerke na dwunastnicy, ogólnie lekarze nic mi nie mogą dać mocnego bo dziecku może zaszkodzić. Od 2 tygodni leżę w łóżku i przysłowiowo zdycham. Jestem osłabiona bardzo, chodzić nie mogę za bardzo, jem kleiki ryżowe i kukurydziane. Wczoraj dopadły mnie mdłości, ale nie zwróciłam nic bo nie mam czym. Jutro mam ginekologa, zobaczymy co dalej. Jak byłam na SORze to z dzieckiem jest okej.

Zanetka07 (offline)

30-11-2017 13:20:50

Culemborg
Między moimi obliczeniami a lekarza jest 8 dni różnicy ale to chyba normalne z tego co słyszałam??


Zanetka07 (offline)

30-11-2017 13:24:27

Culemborg
Jolciaaa ja mogę wszystko ale nie mam już ochoty na rzeczy które mogłam jeść w nieskończoność, za to Ty możesz sprawdzić które kleiki są smaczniejsze i później wybrać dobry bobasowi winking smiley


Malwa30 (offline)

30-11-2017 13:33:42

Szczecin
Zanetka u mnie na apce dzisiaj wskoczył mi 8 tydzień a z obliczeń ginekologa dopiero 7 plus kilka dni.takze chyba to standard hehe ja też połowy rzeczy nie mogę jesc.raz mi coś smakuje a potem nawet patrzeć nie mogę na to

CarAllowa (offline)

30-11-2017 14:02:06

Warszawa
czescsmiling smiley

gosssia1987 to zycze szybkiego powrotu do zdrowiasad smiley byc w ciązy i jeszcze chorowac to coś strasznego;/

Agusia mysle ze jak nic sie nie dzieje, w sensie nie plamisz, nie masz krwiaków i lekarz nie widzi przeciwskazań to czemu nie? my z mezem zawsze to robilismy- no poza pierwsza ciąza, bo wtedy to była inna sytuacja. ale ja sobie nie wyobrazam ze mielibysmy sie nie kochacwinking smiley tzn ja na to siły nie mam ale cóz.. maz raz w miesiącu w domu to i cięzko odmowicwinking smiley

Rozi1989 juz taka duza dzidzia <3

pesteczkawisni to teraz sie oszczedzaj i badz dobrej mysli. ja nigdy nie plamiłam w ciązy wiec ciezko mi sie wczuc w Twoja sytuacje. bierz leki i sie nie martw na zapas. wiele kobiet plami w ciązy i nie oznacza nic złego. takze głowa do góry!

Zanetka07 o kurde;/ oby jak najrzadziej takie coś Ci sie przytrafiało.oczywiscie ze moze byc roznica miedzy wiekiem ciązy z om i usg. zawsze mogło dojsc pozniej lub wczesniej do zapłodnieniasmiling smiley

Jolciaaa ja jem normalnie. tzn jem bo musze bo mnie wszystko obrzydza i odrzuca. ale problemów gastrologicznych nie mam. wpołczuje Ci tego jak sie czujesz. a to jeszcze tyle czasu do rozwiazania. wymeczysz sie niesamowicie w ciązy, a pozniej dzieckiem sie trzeba zajac;/ podejrzewam ze karmic piersia nie bedziesz a zacznie brac leki zeby finkcjonowac normalnie. bo co dziecku po mamie ktora nie wstanie z łozka??;/










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.