Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Stecia012 (offline)

10-05-2018 16:12:05

Świnoujście
Dzięki dziewczyny, wszystko jest ok, w sumie to nawet nie zestresowalam się jakoś specjalnie tongue sticking out smiley

Mi się też bardziej podoba Marcel, Aleksander też ok ale super do Aleksa nie Olka. Ale każdemu podoba się co innego.

Ag1234 ściskam Was serdecznie, jak miło że się odezwałaś. Trzymajcie się zdrowo.

Ja mam dość tego ciepła, nie mam butów, w żadne stopy nie wchodzą to jakaś masakra. Źle się czuję, ciężko, sapie, bleeeee.... Boli mnie blizna strasznie poporodowa :-(


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

DoMi87 (offline)

10-05-2018 16:37:26

Kembs
Stecia a ja wlasnie cieszę sie na te porę roku.. sukienka, japonki na stopy i wiooo thumbs up
Ale jak juz mam balerinki ubrać to schylanie masakra.. wielkie oczy
Podziwiam mamusie co rodzą swoje dzieciaczki zima... jak one te buty zakładają jak są same w domu a wyjść trzeba? spinning smiley sticking its tongue out


Ona85 (offline)

10-05-2018 16:46:40

xxx
Czescsmiling smiley

Neti jak dla mnie to Marcel,wolę bardziej oryginalne imiona i jak wolam na placu zabaw to tylko moje dziecko reaguje a niesmiling smileyz synem mąż od początku wymyślił Gwidona jak tylko okazało się,że jestem w ciąży..nawet wszyscy się przyzwyczaili,że będzie chociaż mi zawsze podobał się Kornel i potem był dylemat az w końcu jak z urodził postawiłam na Kornela i nie żałujęsmiling smileyGwidon był raczej dla żartów można by rzec..teraz z córką podobna historia,bo byłam zdecydowana na Helenę,ale odwidzialo mi się jak okazało się,że ostatnio jest fala fala to imię i wokół same Helenki.Syn chce Maję,ja Melenie(Mela) a mąż Martę i w ogóle wiele imion wchodzi w grę bez konkretów..

Byłam trochę na zakupach i teraz odpoczywam,bo stopy mnie bolą chociaż nie mam spuchnietych.Kupilam sobie sukienke na niedzielna Komuniesmiling smileyJutro mam pobranie krwi i lekarza,w poniedziałek mam diabetologa i we wtorek znowu ginekolog,dostanę szału z tymi kolejkami..

Co do kreski to ani w poprzedniej ciąży nie miałam ani teraz..

Ona85 (offline)

10-05-2018 16:50:36

xxx
DoMi87 ja rodziłam 17 grudnia i Ci powiem,ze nie było tak źle..po turecku siadalam i dało radę wcisnąć,w sumie to nogi mi tak nie puchly ale czasami mąż mi pomagał..potem już byłam w szpitalu,więc tylko laczki.. gorszy mam problem z goleniem na dole,na czuja po prostu i wkurza mnie że nie widzę

gosiarozkosia (offline)

10-05-2018 17:04:17

Hej mi sie leka kreska zaczyna robic,maly wierci sie mocno kopie ,kolezanka urodzila dzis w34tygodni jak na wczesniaka duzo wazy 3kg a miala terminal jak my na15czerwca


DoMi87 (offline)

10-05-2018 17:05:01

Kembs
Ona, ja mam córkę Melanie i nie wyobrażam sobie innego smiling bouncing smiley jak dla mnie jest po prostu piękne, nietuzinkowe i nieoklepane.. Mela, Melka, a jak mnie zdenerwuje i trzeba tupnąć noga to mowię Melidło-straszydło haha i złość puszcza..

Mnie stopy póki co nie puchną i nie mam problemu zeby wcisnąć w jakikolwiek but ale sam fakt gimnastykowania sie przy tym jest uciążliwy
Syna rodziłam końcem września i cała końcówkę ciazy przebiegałam w japonkach czy innych klapeczkach.
Tak sobie siebie teraz wyobrażam jak siadam po turecku zakładam kozaki zimowe a potem gramole sie zeby podnieść szanowne cztery litery... haha

Wczoraj wieczorem wlasnie robiłam sobie po kapieli maly salon urody i wlasnie z tym goleniem na dole tez ekwilibrystyka jakaś nieziemska.. następnym razem to chyba jak sie skurcze zaczną zeby z wlochaczem nie jechala na porodówkę.. bo schylając sie to mam wrażenie ze dziecko ściskam i przesuwa sie niżej.. i brakuje mi tchu


Marta90 (offline)

10-05-2018 17:05:54

Wrocław
Mi się podoba i Marcel i Aleksander, u nas będzie Bruno smiling smiley tez Lubie takie bardziej oryginalne imiona (ale bez przesady). Ja buty zakładam sama jeszcze , tez siadam po turecku i fakt najgorsze co póki co może być to golenie się. .normalnie wyginam śmiało ciało żeby się ogolic i krzywdy sobie nie zrobić hahaha


ag1234 (offline)

10-05-2018 17:22:15

Nowe Wierzbno
Mały jest na moim mleku od początku z tymże z butelki. To jest bardzo wazne dla wczesniakow. Mleko matki wczesniaka jest inne niz u matki dziecka donoszonego. Ma bardzo duzy wplyw na rozwoj mozgu. Z cyca tez je ale szybko się męczy.

Neti062 (offline)

10-05-2018 18:44:07

Bielsko-Biała
Dziewczyny dziekuje za Wasze opiniewinking smiley chyba sie dopiero zdecyduje po porodze, jak zobacze maluszka. Chociaz moj maz to caly czas jest nastawiony na Aleksandrasmiling smiley alez dylemat. Nie sadzilam ze bede miec takie rozterki.

Domi ja do niedawna tez nie mialam zadnej kreski na brzuchu, teraz widze taka lekka.

Gosiarozkosia faktycznie duzy bobas jak na wczesniakasmiling smiley

Dzis wybralam sie z mezem na zakupy do lidla i przy okazji kupilam troche ubranek dla mojego maluszka i śpiworek ( nie wiem czy sie przyda, ale moja siostra mi polecala), jak juz bedzie wiekszysmiling smiley jak zwykle nie moglam nie kupic nic. Kupilam troszke wieksze rozmiary bo taki praktycznie mam niewiele.

daga198110 (offline)

10-05-2018 20:53:54

Klonówka
hejka mamuśki właśnie wróciłam z łowów z lidla kupiłam sobie biustonosze i jeszcze dla małego bluzeczki i rampersiki smiling smiley u mnie miał być Aleksander ale zmieniło się i będzie Antoś mam w domku Jakuba Oliwiera Patryka Danielka a teraz Antoś smiling smiley normalnie jak drużyna piłkarska winking smiley zaczynam coraz bardziej sie cieszyć z maluszka strach przeradza się w radość smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.