Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Ona85 (offline)

13-04-2018 19:20:01

xxx
To ja mam tak samo jak Daga.Lekarz mi zalecił więcej odpoczynku i leżenia,faktycznie jest po tym lepiej..Zauważyłam,że jak długo siedzę to tak się dzieje,rozrywa mnie w środku,głową napiera i potem boli,że wstać nie mogę z łóżka..

O losie jak już mało czasu zostało..ja mam na 2 czerwca to moment zleci

Neti062 (offline)

13-04-2018 20:11:31

Bielsko-Biała
Ona85 to super ze ktg wyszlo oksmiling smiley ja mialam wstepnie termin 1 czerwca, ale ostatecznie jest 29 maj, takze juz sie zaczynam stresowac jak malo czas zostalo

Marta90 (offline)

13-04-2018 20:39:30

Wrocław
Coraz bliżej smiling smiley ja dzisiaj jak usłyszałam ze pierwszy cel do dorwać do 34 tyg potem do 37 tyg i ostatni cel do 40 tyg to nie powiem. .. zrobiło to na mnie największe wrażenie bo to PRZECIEŻ JUŻ ZA MIESIĄC ( pierwszy cel)..


Gosik1 (offline)

13-04-2018 20:47:30

Gdańsk
Marta 90 ja odliczam te cele od dwóch miesięcy smiling smiley po drodze był jeszcze tydzien 30 (jako cel) smiling smiley teraz 12 maja czekam na 34 tydzien i 2 czerwca 37 smiling smiley

Stecia012 (offline)

13-04-2018 21:04:09

Świnoujście
Nie wiem, to wszystko tak szybko zleciało, będę tęsknić za tymi kopniaczkami bo to raczej ostatnia moja ciąża...
W poniedziałek zaczyna się 34 tydzień, zacznę pomału etapami pranie i prasowanie.....


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Neti062 (offline)

13-04-2018 21:06:35

Bielsko-Biała
Dziewczyny ja juz dzis mam 33 tydzien i juz sie denerwuje bo tak malo czasu zostalo.

Boli mnie dzis po prawej stronie kregi ledzwiowe, nie wiem czy to rwa kulszowa, normalnie dzis nie moge chodzic, tak bolisad smiley

DoMi87 (offline)

13-04-2018 21:25:23

Kembs
Ja myśle ze w połowie maja nasza grupa zacznie sie „wysypywać” i beda same ohy i ahy :bebe:dziecko z grzechotką:bebe:
Sie nie moge doczekać! Byle wszystko było ok.

(Macie wieści od koleżanki co urodziła pod koniec marca? Trzymam kciuki zeby wszystko ok szło u niej i dzidziusia)

Ja juz mam naprawdę większość ogarnięta z wyprawki, nic nie kupiłam nowego. Moze cos na końcówce kupię zeby było na pamiątkę ale tak to albo po dzieciach mam swoich albo od kumpeli dużo akcesoriów, wózek, kołyska itp

Stecia, tez myśle ze ta ciąża to moja ostatnia (chyba ze sie trafi przez przypadek wariat ) i stwierdzam ze będzie sie trzeba dzidziusiem nacieszyć bo kolejnego raczej nie będzie .. chyba ze... the finger smiley Hihi

Dziś podjechałam do sklepu po skarpetki stopki a zamiast tego kupiłam dwie sukienki ala ciążowe na ramiączkach, od razu w aucie sie przebralam i pojechałam po dzieci do szkoły i żłobka tak ciepło mieliśmy. Ale sukieneczki lekkie zwiewne, posłużą na okres lata bo to nie takie strikte ciazowki tylko z wyższym stanem pod piersiami. No i dwie bawełniane bluzeczki „bokserki„ na ramiączkach do spódnicy ciążowej. Wiec dzisiejszy wypad na zakupy udany haha tylko dalej nie mam skarpetek do balerinek.. hahaturlanie po kanapie

Zastanawiam sie czy w ciazy można stosować bloker potu? Nie wiem czy to przez temperaturę czy hormony (a moze jedno i drugie) ale mocno pocę sie pod pachami i pod piersiami.. od jakiegoś miesiąca to w ogóle nie nosze stanika zeby było wygodniej. A mam jeszcze z Polski z zeszłego lata bloker z ziaji.. i chyba zacznę stosować pod pachy coby czuć sie świeżo i komfortowo w tej końcówce ciazy.


Ona85 (offline)

13-04-2018 21:34:12

xxx
Ja tak szczegółowo nie odliczam i nawet nie liczę,że prędzej urodze..wolę się miło zaskoczyć,ale z usg mam termin na 7 czerwca więc myślę,że w tych okolicach się wyklujesmiling smiley

Ja nic jeszcze w sumie nie mam,jedynie to co po synu to mam wywietrzone i niedługo czas wyprać..moja ciąża na pewno jest ostatnią,także niech siedzi jak najdłużejsmiling smiley

DoMi87 (offline)

13-04-2018 22:43:16

Kembs
Mnie sie dłuży, tak od 25tygodnia zauważyłam.. a teraz jeden Dzien to jak kilka mimo ze obowiązków mi nie brakuje i mam co robić cały czas.. tylko jak patrze od (wydaje mi sie 2 - 3tygodni) to ciagle mam 30tc.. płaczące dziecko


Stecia012 (offline)

14-04-2018 19:00:49

Świnoujście
Domi Ty masz już 31 grinning smiley
Co do blokera, wydaje mi się że można używać.

Jeju od rana ciągle coś się działo i powiem Wam że zrobię tak jak wczoraj, o 20:00 kładę się spać grinning smiley


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.