Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Stecia012 (offline)

05-03-2018 21:14:20

Świnoujście
U mnie siary na razie brak.

Też mieliśmy butelki AVENT tą wersję natural. Przez to studiowałam zaocznie syn był na mleku mieszanym, od początku zostawał w weekendy sam z moim mężem.
Więc był cycek a czasami butelka. I tu zastanawiam się czy przez to nie wyniknely problemy z karmieniem...
Czy butelka , nie była źle dobrana. Chodzi mi o to że może go rozleniwila.
Mleko z butelki Avent przechylonej leci samo. A są butelki gdzie dziecko musi zassać żeby poleciało.

Mam nadzieję że na początku drogi mlecznej jednak butelka nie będzie nam potrzebna smiling smiley


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Grubaska (offline)

06-03-2018 02:19:17

Błonie
Ja w pierwszej ciąży miałam wycieki z piersi ok 6 miesiąca, w drugiej dopiero po porodzie, a teraz narazie nic. Oboje dzieci karmiłam piersią, na brak pokarmu nie narzekałam, ale jaki ból przeżyłam przy karmieniu pierwszego dziecka, to tylko ja wiem.. tak mi brodawki popękały, że aż krew mi leciała, jak miałam małą nakarmić to zaciskałam zęby, płakałam z bólu i karmiłam. Później już mi się piersi przyzwyczaiły i było ok, a syna jak urodziłam to nie minęło dużo czasu odkąd przestałam karmić córkę, więc w ogóle nie było problemu :-). A smoka żadne nie chciało, jak wkladałam to leciał jak z procy winking smiley , oboje na cycku wiecznie wisieli. Plus był taki, że nie musiałam później odzwyczajać od smoka smiling smiley Za to rozstanie z cycem było traumatyczne, oboje ciężko to znieśli. A przy córci to ja też przeżyłam, bo przestałam ją karmić ze względu na drugą ciążę. Miała roczek, ja do niej z butlą, a ona butlę o podłogę i cyca chce, ech ciężko było. Płakałysmy obie. Ale było minęło, teraz to już prawie dorosła winking smiley
Pierwszy dzień na nartach pojeździla i ją rozłozyło, lezy bidulka z gorączką i katarem sad smiley najgorzej było jak zadzwoniła i się rozplakała, że tęskni sad smiley


OlaK (offline)

06-03-2018 05:09:26

Łódź
Oj Grubaska. Serce pewnie Cię ściska. Ale mogą tam coś brać? Myślisz że cały wyjazd tak będzie z gorączką?

daga198110 (offline)

06-03-2018 07:59:21

Klonówka
Hejka wczoraj szybko się połozyłam choć i tak nie szło spać bo to za ciepło to katar to coś innego albo mały kopał pod żebrami po lewej stronie sobie upatrzył winking smiley. Ja planuje kp ale butelki też juz mam kupiłam lovi i tample tipe jakoś tak sie pisze bardzo zblizone są smoczki do sutka i maluch się tak nie odzwyczaja od piersi i w tej butelce jak w cycusiu musi ssać. Mi siara już też leci noszę już krążki hehe jak mama karmiąca. Dziś robię racuszki z zsiadłego mleka uwielbiam. Chłopaki mają rekolekcje więc luz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Grubaska (offline)

06-03-2018 08:47:02

Błonie
Dali jej nurofen wieczorem, rano nadal miała gorączkę więc została w pokoju sad smiley , a reszta grupy idzie na stok. Ja już zrobiłam syrop z cebuli i czosnku i jutro do niej jedziemy.


daga198110 (offline)

06-03-2018 09:43:32

Klonówka
oj to zdrówka życzę smiling smiley będzie dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]

OlaK (offline)

06-03-2018 10:46:40

Łódź
No to kiepsko ze taki wyjazd będzie miała kiepski.
No ja już dziś po dentyscie . Nie było tak źle. Zęby generalnie ok.
Teraz ogarnąć dom. I później po młodzieńca do szkoły.

Ona85 (offline)

06-03-2018 14:35:36

xxx
Hejkasmiling smiley
U mnie super klimat,wczoraj byłam z młodym u lekarza,a dziś powtórka,bo zauważyłam rozyczke..jest cały wysypany i na języku kropki jak od pokrzywy.
Byłam w pracy na kawie u dziewczyn,trochę się rozerwalam a teraz pedze do ginekologa..
Wczoraj mierzylam cukier po kolacji i super w normie,rano na czczo oczywiście też a po śniadaniu delikatnie miałam ponad normę.Śniadanie to najgorsze,jutro to zjem i idę zaraz na spacer..
Grubaska to też masz wesoło jak młoda chora,współczuję.
Trzymajcie się smiling smiley

Stecia012 (offline)

06-03-2018 16:10:19

Świnoujście
Grubaska współczuję że córka chora. Szkoda że akurat na wyjeździe ;(

Ona, jeśli to różyczka to uważaj na siebie, dla ciężarnych jest niebezpieczna.
Podobna też jest bostonka, wysypuje język, ciałko i wewnętrzną stronę dłoni i stóp...

Głupia dziś nalazilam się a nie powinnam, teraz cierpię sad smiley


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

OlaK (offline)

06-03-2018 16:38:04

Łódź
Stecia oszczędzaj się. Leżę i odpoczywaj.

No my dziś właśnie się dowiedzieliśmy ze mieszkanie będziemy zmieniać. Najgorsze że nie wiem jeszcze czy będzie przed porodem gotowe czy trafi na ten czas. No nerwy będą. Jutro jeszcze mam spotkanie w tej sprawie to może ubłagam żeby było szybciej bo dług o czekać nie mogę.

Coś mnie od dwóch dni ciągnie brzuch i mi twardnieje. Młody rusza się ale tak na spokojnie. Lekarz dopiero w czwartek. eye rolling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.