Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

gosiarozkosia (offline)

10-01-2018 10:41:48

Hej a mi sie tez Leon podoba I Marcel


gniewczanka (offline)

10-01-2018 10:42:02

Mieroszyno
Oj widze że nie tylko u nas istnieje walka o imie.. Dla dziewczynki to nie było dyskusji - Lidia bedzie i koniec ale dla chlopca to wojna prawie na noże ale stanęło na Dominiku.. Od wczoraj już mówię do brzuszka Lidzia (skoro dwoch lekarzy widzialo to samo) grinning smiley i chyba sie podoba bo czuje jak sie wierci grinning smiley

Co do bólu przy kichaniu.. Mnie bardzo bolało od kaszlu, chwilami aż rwało że nie mogłam się wyprostować..teraz kicham ale juz nie jest tak źle bo od razu sie kule.
Dr wczoraj zbadał i powiedział że nic sie nie dzieje tylko mam jak najszybciej sie wyleczyć.. Leżę już 5 dzień i z desperacji zjadłam wczoraj czosnek którego nie tykam od małego grinning smiley
Przytylam ok 3-4 kg i mam nadzieję że nie będzie tych kg za dużo bo ciężko mi idzie zrzucanie sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiarozkosia (offline)

10-01-2018 10:45:20

Sylwina84 Ja tez tylko 2 kg jak narazie przytylam wysoka jestem to nic niewidac kolezanki mowia ze nic niewidac ze w ciazy jestem brzusio malutki jeszcze


Ania2606 (offline)

10-01-2018 11:53:04

Hej dziewczyny smiling smiley
Mnie też złapało zmęczenie ale jakoś nigdy nie ma kiedy się położyć w dzień i wieczorem ledwo chodzę i padam spac. Cała noc prześpię na szczęście i rano jeszcze mam problem, żeby wstać winking smiley
Za to mdłości nie odpuszczają i dodatkowo zgaga się przyczepiła. Czasem boli mnie nerka i muszę do kibelka biegać nawet jeśli dwie kropelki mam wysikać :/
Brzuch też czasem mi się napina ale tak jak któraś z Was pisała jak przesadze w dzień i odpoczynek pomaga.
Co do kichania to też tak mam, że jak leżę wyprostowana lub stoję i się nie zegne to tak mnie rwie, że aż płakać mi się chce. Zapomniałam się zapytać lekarza czy to nic złego.
U mnie brzucha też jeszcze nie widać ale jak siadam to muszę troszkę poluzować pasek winking smiley
Wczoraj byłam na wizycie. Słuchaliśmy tylko serduszka i zwykle badanie miałam. W sumie to wszystko dobrze, tylko o wagę się przyczepił troszkę, bo już mam na minusie prawie 7kg ale nic na to nie poradzę, bo nawet jesli zjem więcej na sile to goni mnie do kibelka... zobaczymy co bedzie za miesiąc, może się skończą mdlosci.. Następna wizyta + usg 6 lutego smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

10-01-2018 12:00:21

Mieroszyno
Ja mam usg prawie na kazdej wizycie.. A chodzę tylko na nfz.. Nie zawsze dokładne ale lekarz sprawdza co u małej.. Nawet co 3 tyg.. Ale może to przez trudne początki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

10-01-2018 12:51:54

Warszawa
Ojj widzę różnorodność wśród imionwinking smiley
U nas Antek, Wiktoria i Nikodem winking smiley a teraz.. to już sama nie wiem wielkie oczy
U mnie mało na plusie a brzuch już wielkiwinking smiley
Niestety tez mi mało tych usg w ciąży - bo raptem 4 będą na cała. Ale coz, nie mam czasu na jeżdżenie na wizyty. sad smiley i za kazda tyle kasy ze jednak pocieszę się tymi co są i będą winking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

olga_3miasto (offline)

10-01-2018 13:32:54

Gdynia
Czy ktoś wie gdzie w 3 mieście (najlepiej gdynia) organizują jakieś fajne zajęcia dla kobiet w ciazy??


[/url]

daga198110 (offline)

10-01-2018 14:02:21

Klonówka
ale się rozpisałyście a ja na spacerku byłam i robiłam chłopakom placki ziemniaczane bo im się zachciało. A co do imion to zobaczymy czy Kornelia czy Łucja a do chłopca to też jak na razie Tymoteusz ale może się zmieni bo Leon też zaczyna mi się podobać winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

10-01-2018 14:37:32

Warszawa
olga ja nie pomoge..

daga jeszcze kupa czasu jest. ale pewnie cos z tego wybierzesz winking smiley
zjadłabym placki ziemniaczane;/ tzn oczy by zjadły ale zołądek mowi niesad smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

gosssia1987 (offline)

10-01-2018 14:49:37

Warszawa
Czesc Dziewczyny mam na imię Gosia. Co prawda mam termin na poczatek lipca ale znalazlam sie tutaj :-) Czy mozecie mi powiedzieć jaka mialyscie przeziernosc na usg i jakie prawdopodobienstwo?

Ja mam 30 lat. Nt wyszlo 2,3 i z usg prawdopodobienstwo zespolu downa 1:750, po zrobieniu pappy 1:2500. Niby nie duze ale jakos sie denerwuje. W pierwszej ciazy u syna nt bylo 3,4 robilismy aminopunkcje i dzieki bogu wszystko ok. Może jestem przewrazliwiona. Mysle jeszcze by zrobic nifty ale maz i Mama mowia ze to bez sensu
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.