termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

TruskawkoweCiastko248 (offline)

15-04-2018 22:41:32

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Madzia no i jak tam. Już na sali odpoczywasz sobie przez jutrem ?

Po 16 byłam na sali. Umeczona czekaniem.na sali mam taką pinde ze ma szczęście ze ja tu tylko 1 noc a potem inny odział

Ale to tylko we dwie jesteście?
Ile ludzi tyle charakterów, wytrzymasz kladz się i odpoczywaj :-) ostatnia taka noc !


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

15-04-2018 22:50:08

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Madzia no i jak tam. Już na sali odpoczywasz sobie przez jutrem ?

Po 16 byłam na sali. Umeczona czekaniem.na sali mam taką pinde ze ma szczęście ze ja tu tylko 1 noc a potem inny odział

Ale to tylko we dwie jesteście?
Ile ludzi tyle charakterów, wytrzymasz kladz się i odpoczywaj :-) ostatnia taka noc !

Nie jest nas 4. Ta madra po 20 powodziala mojemu mężowi ze koniec odwiedzin. Ona musi się umyć. Nie wiem czy nago chciała paradowac po sali czy jak. Widzi że ja w stresie siedzę płacze a ona takie teksty. Oczywiście ciśnienie od razu mi poszło w górę






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-15 22:50 przez Magdakoma.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

15-04-2018 23:06:15

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Madzia no i jak tam. Już na sali odpoczywasz sobie przez jutrem ?

Po 16 byłam na sali. Umeczona czekaniem.na sali mam taką pinde ze ma szczęście ze ja tu tylko 1 noc a potem inny odział

Ale to tylko we dwie jesteście?
Ile ludzi tyle charakterów, wytrzymasz kladz się i odpoczywaj :-) ostatnia taka noc !

Nie jest nas 4. Ta madra po 20 powodziala mojemu mężowi ze koniec odwiedzin. Ona musi się umyć. Nie wiem czy nago chciała paradowac po sali czy jak. Widzi że ja w stresie siedzę płacze a ona takie teksty. Oczywiście ciśnienie od razu mi poszło w górę

A nie ma jakiegoś regulaminu odwiedzin ? Może Ona nie może liczyć na wsparcie męża / partnera w ciąży i z zazdrości pluje jadem. . Przecież nie proponował jej mycia plecow tylko jest z Tobą zapatrzony w Ciebie i Cię wspiera... Brak słów


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

15-04-2018 23:10:03

Trójmiasto
Hej hej

U mnie bez zmian... ja jestem w szoku... wczoraj prawie na porodowke jechalam a dzisiejsza noc istny luksus, zero skurczy. Czop nadal odchodzi.

Wish ja niestety mam rozejscie miesni prostych brzucha, poczatkowo wciagal sie ladnie, ale chyba sie glupia dodatkowo zalatwilam cwiczeniami, wiec ja niestety brzuch ogolnie mam duzy do dzis (znaczy wiesz przed ciaza) z waga wrocialam ok 4 kg na plusie. Uwazaj by nie przedobrzyc z noszeniem i ja popelnilam blad nie uzywajac pasa...

Magda jutro my za Ciebie bedziemy podekscytowane Twoja cesarka, wiec oby bylo tak jak pisze i wyluzowana pojdziesz sobie rodzic winking smiley

Guzikowa Gratulacje szczesliwa Mamo smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

15-04-2018 23:12:31

Grubale
No właśnie nie ma godzin odwiedzin. Siedział tyłem do wszystkich przy mnie i nawet szeptalismy tylko. Ale wiesz ona nawet zarządziła gaszenie światła wiec jak dla mnie to jest zdrowo rabnieta grinning smiley


grzywcia5 (offline)

15-04-2018 23:20:29

Trójmiasto
Ja bym jej tam dala popalic, nie podoba sie to do prywatnej kliniki, a może nie ucza zasad zycia w spoleczenstwie... eh jeszcze taka pinda sie trafi, widocznie limit wkurzenia musisz na kilka lat wyczerpac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

15-04-2018 23:43:58

Grubale
Cytuj
grzywcia5
Ja bym jej tam dala popalic, nie podoba sie to do prywatnej kliniki, a może nie ucza zasad zycia w spoleczenstwie... eh jeszcze taka pinda sie trafi, widocznie limit wkurzenia musisz na kilka lat wyczerpac smiling smiley

Tak już o tym myślałam. Ze jak lekarze ok to taka się trafi. Pytałam położna czy jest czajnik ogólnie dostępny powiedziała ze tak. Poszłam nie ma. Pytam innej a ta do mnie. Skoro nie ma to pewnie nie ma może się zepsuł nie wiem. grinning smiley level hard chyba winking smiley


TruskawkoweCiastko248 (offline)

16-04-2018 04:53:14

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Ja bym jej tam dala popalic, nie podoba sie to do prywatnej kliniki, a może nie ucza zasad zycia w spoleczenstwie... eh jeszcze taka pinda sie trafi, widocznie limit wkurzenia musisz na kilka lat wyczerpac smiling smiley

Tak już o tym myślałam. Ze jak lekarze ok to taka się trafi. Pytałam położna czy jest czajnik ogólnie dostępny powiedziała ze tak. Poszłam nie ma. Pytam innej a ta do mnie. Skoro nie ma to pewnie nie ma może się zepsuł nie wiem. grinning smiley level hard chyba winking smiley

Powiedz jej grzecznie ze pomyliła szpitale i tu psychiatry niestety nie ma :-) mam nadzieje ze noc minęła spokojnie mimo jakże sympatycznej koleżanki.

Mój tata jak teraz leżał w szpitalu to tez trafiał na samych "miłych kolegów" ..


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

16-04-2018 06:27:02

Grubale
Pani w nocy spała na szybko a ja nie koniecznie. Zaraz prysznic i po 7 kroplowki. Ciśnienie w 150/103 niech sobie z nim radzą. Około 9 pewnie mnie wezmą. Dziwne uczucie ostatnia noc z brzuchem i zaraz ta chwila. Oczywiście płakać mi się chce.


karola1689 (offline)

16-04-2018 08:01:32

Katowice
Madzia, będzie wszystko dobrze!

Ja mam sytuację jak Grzywcia.

Budziły mnie co jakiś czas skurcze. Pomyślałam sobie, że to jeszcze nie to. Ale jak poszłam siku to wtedy poczułam ten ból. Nawet przed chwilą mnie złapało. Są bolące, nieregularne, zmiana pozycji nie pomaga.

Nie wiem czy pojadę na porodówkę, czy na wizytę do Pani doktor.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.