termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

16-12-2017 16:41:21

Grubale
No to super oby tak dalej. Mały silny,mama pełna wiary to sukces. ciąża


karola1689 (offline)

16-12-2017 20:14:33

Katowice
Ja do tej pory aktywna, chodząca do pracy, robiąca wszystko. Niestety nie jest to odpowiednie dla mojego organizmu w ciąży. Owszem, nadal sprzątam, robię zakupy, gotuję obiad i funkcjonuję normalnie, ale skoro zalecane jest jak najwięcej leżeć to zrobię wszystko, żeby dziecko urodziło się zdrowe i w terminie.

Nie można mieć takiego podejścia Magda.
Akurat wady genetyczne nie mają nic wspólnego z leżeniem. Tym bardziej, że sama mówiłaś, że nie warto chodzić do pracy, bo dziecko jest najważniejsze. A teraz mówisz tak, jakby Ci przestało na nim zależeć.

Nie leżę i nie pachnę, ale oszczędzam się.

Magdakoma (offline)

16-12-2017 21:23:45

Grubale
karola nigdzie nie napisałam ze wracam do pracy bo tam bym chyba w tydzień się wykonczyla. Lekarz kazał leżeć to leżałam teraz nic nie mówi to nie będę. Wybacz ze nie ciesze się z obecnej diagnozy. Każdy przechodzi na swój sposób i każdy trawi inaczej. I wk...... jestem na życie bo mam do tego prawo.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

16-12-2017 21:32:51

Łódź
Zjedz batona bo gwiazdorzysz ciąża
Żartuje.
Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu niestety. Są skazani sami na siebie w naszych brzuszkach. My im dajemy witaminki dbamy i pielegnujemy ale to jak rosną i czy są zdrowi. . to już ktoś tak z góry tym kieruje


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

16-12-2017 21:51:58

Katowice
Ciastko - Wiadomo, jednak negatywne podejście jeszcze nikomu nie pomogło. Skoro są jakieś zalecenia od lekarza to się do nich należy stosować. Nie do końca zgadzam się z tym, że nie mamy wpływu na to, co dzieje się z dzieckiem. Co ma być to i tak będzie, ale plułabym sobie w brodę, gdyby coś się stało, a mogłabym temu zapobiec.

Magda - nie masz jeszcze diagnozy Kochana. Nie wiesz czy Twoje podejrzenia się sprawdzą. Nie myśl negatywnie, to nic nie daje. Niepotrzebnie się tylko stresujesz.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

16-12-2017 22:18:32

Łódź
Karola a jaki masz wpływ na to jak sie dziecko rozwija ? Czy ma nosek czy ma rękę albo czy nie owinie sie właśnie pepowina. Ja miałam takie sytuacje na myśli bolące zęby


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

16-12-2017 22:45:32

Katowice
Ciastko - na takie nie mamy wpływu. Co na to poradzić?

Też przeszłam wiele i wiem, że optymizm i wiara są najważniejsze. To mi pomogło w sytuacjach, które wydawały się beznadziejne. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale dla mnie to cud, że jestem w ciąży, bo wiele wskazywało na to, że nic ze mnie nie będzie. Nic.

Nic się nie dzieje bez przyczyny.

Magdakoma (offline)

16-12-2017 22:53:14

Grubale
Wiesz to moja 3 ciąża. I chce by wreszcie ta ciąża zakończyła się dobrze. Tez przeszliśmy gehenne. To coś strasznego iść do toalety i patrzeć jak wypływa z ciebie twoje dziecko. Bo mi nikt zabiegu nie zrobił bo była to bardzo wczesna ciąża.


grzywcia5 (offline)

17-12-2017 11:06:26

Trójmiasto
Hej

Ja po prenatalnych, wszystko u Malutkiego dobrze, siusiaka pokazuje na dzien dobry, buzie zaslanial, wiec widzielismy kawalek noska usteczka i jak liczyl na paluszkach. Jestem tak na siebie wsciekla, ze to nie do opisania, lekarka zapytala czy szyjke sprawdzamy a ja nie wiem co sobie myslalam, chyba, ze to dodatkowe badanie, wiec zaczęłam gadac ze lekarka sprawdza, wiec chyba nie trzeba.. ona ze rozumie i tyle, zdziwiona bylam wogole.pytaniem i sadzilam, ze to nie jest w pakiecie, kompletnie mnie zamurowalo.... a na wypisie, ze BRAK ZGODY NA BADANIE... no taka wsciekla na siebie jestem, moglam zadac kilka pytan więcej... nie wiedzialam, ze teraz sie robi. I to ja kuzwa, po niewydolnosci szyjki i szwie okreznym smutny ehhhhh! sad smiley sad smiley sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

17-12-2017 14:17:26

Grubale
grzywcia bo ci lekarze tez tak mówią czasami ze człowiek nie wie o co chodzi albo nie wiesz o co zapytać. Wracasz do domu i dopiero pytania w głowie się mnożą i plujesz sobie w brodę ze można było zapytać o to czy o tamto.
Ważne ze mały dobrze. Widzę że kolejny który buzię zasłania. Nasz uparciuch tez. Mam fotkę jak trzyma obie ręce na buzi. A w trakcie badania coś przezuwal.
TrusawkoweCiastko jak Twój mały dziś?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.