Marcowe mamusie 2018

Wysłane przez kate20 

phototka (offline)

20-02-2018 14:34:29

Lublin
Hej winking smiley U mnie jutro koniec 38 tygodnia, ale na razie oprócz czestszych wizyt w toalecie i uczucia takiego parcia na nic się nie zapowiada.Ale to dobrze, bo termin dopiero na 7 marca i mam nadzieje,że wytrwam smiling smiley W czwartek wizyta i ktg - ciekawe jak szyjka tongue sticking out smiley

Sandra92 (offline)

20-02-2018 17:27:51

Ruda Śląska
Ja dzisiaj po wizycie u lekarza u mnie jak na razie nic się nie szykuje na poród przed czasem . Mam nadzieję że na następnej wizycie 8 marca już się będzie coś szykować , bo na święta wielkanocne chciałam bym być już po . Termin mam na 22 marca . Nie chciałam bym mieć porodu wywoływanego

Helen (offline)

20-02-2018 23:30:23

Sandra92 ja tez mam termin na 22 marca .....zobaczymy jak to będzie bo jutro mam zamiar spakować torbę dziś byłam u położnej na tzw. Planowaniu porodu ...w czwartek mamy USG żeby sprawdzić jak mały rośnie ....oczywiście lekki stres jak zawsze prżed każda wizyta ....następna wizytę z położna tez mam 8 marca .....zaczynam się bać troszkę oby wszystko było Ok pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki.

Agneska (offline)

21-02-2018 20:04:06

Straszyn
Cześć dziewczyny, u nas dziś 36w2d, byliśmy na USG doppler aby sprawdzić,czy wszystkie przepływy w dalszym ciągu są w porządku. Pomimo dwunaczyniowej pępowiny, przepływy są ok. Niestety okazało się,że moje łożysko już się zestarzało i nie mam wogóle wód płodowych. Dostałam skierowanie do szpitala i mam się stawić jutro rano. max ciąża zostanie rozwiązana do 38tc,a bardzo możliwe ze jeszcze jutro bo lepszy wcześniak niż tragedia. Córeczka jest główką do góry, więc czeka mnie cc. Nie powiem, denerwuje się, ale mam nadzieje,że wszystko będzie ok.

Malinofsky (offline)

21-02-2018 20:08:54

Wieszyno
Agneska trzymam kciuki aby wszystko sie dobrze skonczylo. Agneska czulas ze wody Ci sie sacza? Swoja droga ciekawe ile mam wod plodowych, lekarz nic nie mowil na ostatnim usg :/ ani nic o lozysku... tylko ze jest ok. (Teraz patrze ze mam wpisane normowodzie)

Imelin (offline)

21-02-2018 20:23:20

Brusy
Agneska trzymamy kciuki, powodzenia

Agneska (offline)

21-02-2018 20:51:32

Straszyn
dziewczyny, 2tyg temu wszystko było wporządku. Dziś okazało się,że łożysko przestarzałe i to może być przyczyną braku wód. Lekarz nie wie co się z nimi stało bo mi się wody nie sączyły ani nie odeszły.
Sprawdzali jeszcze czy Malutka ma wydolne nerki i wszystko jest ok, więc wszyscy są zaskoczeni. Zobaczymy kiedy będziemy razem :*

Helen (offline)

22-02-2018 11:53:43

Agneska trzymam kciuki ....my dzisiaj tez idziemy na USG żeby sprawdzić czy mały rośnie ....jak zwykle stres mam nadzieje ze wszystko będzie Ok.

malgo128 (offline)

22-02-2018 12:06:17

Gdańsk
Agneska ja też trzymam kciuki!
Dziewczyny tak jak czytam, to macie często usg - lekarz wam je zleca czy sam wykonuje na każdej wizycie? Chodzicie prywatnie?
Ja mam prywatną opiekę medyczną z pracy a mimo to moja ginka nie robi mi usg. Ostatnie które mi zleciła miałam w 30 tyg (tzw usg III trymestru). Potem nic, dopiero w 36 tc jak trafiłam na izbę przyjęć z podejrzeniem za wysokiego tętna dzidziusia, to zrobili mi usg. Wiecie jak często powinno się wykonywać usg pod koniec ciąży?

joannex (offline)

22-02-2018 12:29:26

Gwoźnica
Ja dziś jak się obudziłam zaczęłam odczuwać ból jak podczas okresu, nasilający się. Mam 3 razy dziennie mierzyć ciśnienie i tak też od razu zrobiłam. Pierwsze miałam 140/90 następne 148/97 ale do teraz na pomiary co 15 minut jest już ok. Bólu nie przestałam odczuwać ale się nie nasila a nawet się zmniejszył. Bardziej bym powiedziała, że jest stały.

Agneska trzymam kciuki aby było ok smiling smiley thumbs up Wiadomo w szpitalu nie chce się być ale przynajmniej będziesz po stałą obserwacją.

Sandra92 ja mam termin na 26 marca. Mi lekarka powiedziała, że mogę urodzić wcześniej ale może zdarzyć się też tak, że będę rodzić dopiero po Świętach. Ja jednak chciała bym przed Świętami.

Malinofsky a na kiedy masz termin? Mi wydawało się, że jeszcze miesiąc czasu to spokojnie z wszystkim zdążymy i w sumie jak tak teraz pomyślę to remoncik też na ostatnią chwilę. Już mnie to męczy bo na początku ktoś spie* robotę i mąż z tatą męczą się już 2 tyg ale widzę, że już bliżej niż dalej smiling smiley Mąż od rana maluje i na razie wszystko wychodzi ok, więc może położą dziś panele. I tak sobie teraz myślę, że jak mam obniżoną szyjkę i dziś pewnie skurcze przepowiadające to tez wszystko na ostatnią chwilę robimy. A po remoncie trzeba posprzątać smiling smiley A muszę wszystko poprać, wyprasować i nawet jeszcze kupić kilka rzeczy... smiling smiley także może być ciekawie.

Imelin no mam nadzieję, że będzie szybciej byle nie w tym tygodniu smiling smiley Ale może być też tak, że przenoszę... To moja pierwsza ciąża to nie wiem co ci doradzić, mi jednak zmęczenie pomogło a zobaczymy jak potoczy się dalej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 12:37 przez joannex.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.