Marcowe mamusie 2018

Wysłane przez kate20 

MalgosiaB (offline)

18-02-2018 21:32:59

Wrocław
Dziewczyny a jak u Was z obrzekami?pomijajac już cieśnie nadgarstka gdzie od tygodnia całymi dniami mam zdrętwiałe ręce i w nocy ból nie daje spac,w ostatnich dniach strasznie zatrzymała mi się wodaconfused smiley na szczęście prócz twarzy ale nogi- uda ,łydki,stopy,ze kostki ledwo widoczne.. w dodatku jakas taka czerwona się zrobiłam jak świnka-nawet na dekolciesad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 21:33 przez MalgosiaB.

Imelin (offline)

19-02-2018 10:12:27

Brusy
MałgosiaB ja w połowie stycznia zaczęłam puchnąć, w pierwszej ciąży też tak miałam jak zaczęłam 8-9 miesiąc puchłam smiling smiley można mi było robić dziury palcami w nogach, teraz z Zośką to samo zaczęło się lekko ale już wtedy zdjęłam pierścionki i wszystko co przeszkadzało, teraz moje palce wyglądają jak serdele a o nogach nie wspomnę, dobrze że opuchlizna szybko schodzi z ciała smiling smiley nie przejmuj się smiling smiley

emilka2208 (offline)

19-02-2018 14:05:59

Krusze
Hejo odnośnie obrzekow ja mam strasznie opuchnięte stopy o matko wysłałam że jak urodze w marcu to nie będzie z tym problemu myślałam że to bardziej dokucza jak się latem w ciąży chodzi :/ syna urodziłam we wrześniu i też miałam obrzęki... biżuterii już dawno nie noszę bo palce z dnia na dzień jakoś opuchly....
Wczoraj miałam ostatnie zaliczenie na studiach więc całe szczęście mam to za sobą. Teraz odpuszczę sobie marcowe zjazdy i dlatego mam nadzieję że urodze w pierwszym tygodniu marca żeby dojść do siebie zanim w kwietniu wrócę do szkoły.... Ale wiadomo że nie da rady tego zaplanować.
Odnośnie znieczulenia miałam wizytę 14.02 i po rozmowie z lekarzem stwierdziłam że jeżeli się zalapie to biorę znieczulenie i nawet się nie będę zastanawiać i robić z siebie bohaterki chyba że pójdzie ekspresemsmiling smiley
Na wizycie mała wazyla 2300 więc mam nadzieję że do porodu będzie wazyla ok 3 kg bo inaczej to mnie chyba rozerwietongue sticking out smiley syn miał 2500 jak się urodził w 40 tyg ciąży więc nie sugeruje się tymi pomiarami smiling smiley
Jedyne co mi dokucza to uplawy... kłucie wiadomo gdzie smiling smiley zaparcia to już WGL od kiedy zaszłam w ciążę to mam.problem tongue sticking out smiley i dzisiaj jakoś mnie boli po lewej stronie trochę niżej niż bezpośrednio pod zebrami.. chyba mała jakoś się ulozylatongue sticking out smiley
Pozdrawiam Was mamusiesmiling smiley

malgo128 (offline)

19-02-2018 15:02:39

Gdańsk
Mi na szczęście tylko ręce puchną, ale właśnie tak, że w nocy budzę się z bólu. Do tego strasznie drętwieją. Niestety nie pomyslałam o tym, żeby zdjąć biżuterię i teraz nie ma to szans smiling smiley

W pt mój synek miał już 3kg :O (to był dopiero 36tc + 2). Mam wąskie biodra i jestem przerażona, jak ja go urodzę, jak on cały czas rośnie. Też się tego obawiacie?

Agneska (offline)

19-02-2018 18:31:10

Straszyn
Imelin dziś o Tobie myślałam, ale widzę,że już znam odpowiedz na moje pytanie i jeszcze nie urodziłaśsmiling smiley
Aniula kochana, koniecznie musisz wstawić jakiś plan jak wrócić do formy po ciąży! Ja już tylko czekam,aż będę mogła nareszcie wybrać się na szybszy spacer i biegi po parku z wózkiem, bo całą ciąże musiałam się oszczędzać:/
Jeśli chodzi o obrzęki, to narazie u mnie spokój,ale już mi jest ciężko i chciałabym żeby córeczka była już z Nami.

Rzanti (offline)

19-02-2018 19:08:49

Międzyrzec Podlaski
Hej. My nadal w dwupaku ale chyba za długo juz nie wytrzymamy bo dziś miałam juz bolesne skurcze. Czuje jak by mi tyłek rozpieralo i mały jakoś tak mniej się rusza ale się rusza. Czasami czuje jak by juz główka chciała wyjść. Ciągnie dołem jak cholera i do tego bola biodra i pachwiny. Jak chodze to czuje cały czas rozpieranie i napięty brzuch.

Ja jestem delikatnie spuchnieta. Ogólnie dób ze się czuje i prócz skurczy noc negatywnego nie czuje.




dorotaml (offline)

19-02-2018 19:26:11

Mąchocice Dolne
Dziewczyny widze ze jeszcze wszystkie w dwupaku Ja od piatku w szpitalu ale jutro mam wyjsc Mialam niesamowite bole w okolicach spojenia lonowego Ale stwierdzono ze to mala bardzo napiera A do tego moja wczesniejsza blizna nie wyglada najlepiej jest bardzo duzo zrostow i to moze byc przyczyna bólu Z mala natomiast jest wszystko ok Przeplywy w normie Ktg tez narazie dobrze A waga to ok 3kg wiec od ostatniego usg przybrala 1kg


joannex (offline)

19-02-2018 23:28:57

Gwoźnica
Witajcie, ja dziś byłam na wizycie. Mam 35 tc i mój bobasek ma 2,45 kg. Okazało się, że mam bardzo obniżoną szyjkę. Przez 2 tygodnie mam zażywać magnez.Moja lekarka powiedziała, że muszę zrobić wszystko by rodzić po 36 tc. Teraz mamy remoncik, więc za tydzień zacznę robić porządki po remoncie by urodzić przed Świętami.

Imelin (offline)

20-02-2018 08:32:22

Brusy
Hej dziewczyny smiling smiley

Agneska no właśnie jeszcze się turlam i już mam dość nie wiem co robić żeby urodzić grinning smiley

joannex mi lekarz też mówił że najlepiej jak urodzę szybciej a robiłam już wszystko i mała jak się nie chce ruszyć tak nie chce sad smiley
Ale może u Ciebie pójdzie szybciej jak masz obniżoną szyjkę smiling smiley

Coś czuję że Zosia i tak będzie miała powyżej 4 kg ale już się nastawiam więc ścisnę się i dam radę grinning smiley dziś mnie lekko kłuje pod piersiami u góry w brzuchu i mam nadzieję że coś się z tego rozkręci grinning smiley

Trzymajcie się dziewczyny grinning smiley buziaki grinning smiley


Malinofsky (offline)

20-02-2018 11:31:37

Wieszyno
Też się boję, że mały okaże się duży winking smiley w 36tyg miał 3kg. Obrzęków nie mam ale czasami puchną mi dłonie (jak je rozruszam to jest ok) ale ból w pachwinach dokucza i ostatnio odczuwam w nocy parcie na pochwe i odbyt. No i uplawy też... czasami mam wrażenie że podciekam ale szyjka w czwartek na wizycie twarda i zamknięta.... boję się, że skurcze mnie dopadną a szyjka nie będzie współpracować. Generalnie niech się maluch nie śpieszy bo mi jak zwykle na ostatnią chwilę remont, nowe meble itd smiling smiley jak zwykle smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.