lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

alexia0806 (offline)

24-05-2018 10:35:34

Przymiarki
Hej dziewczyny z waga z Saruni byla pomylka obecnie wazy 5800 a nie ponad 6kg
My kolejne przejścia ostatnio antybiotyk
Pojawił sie kaszel osłuchowo wszystko ok ale ze względu ze malutka jest to musiała brać antybiotyk
Juz nie bierzemy do wczoraj brala
A wczoraj wyskoczyly jej plamy bo zmieniłam jej plyn do kąpieli dotalam wyprawke i chciałam zrzużyc ale niestety nie podpasowalo i od wczoraj smaruje ja maścią bierze kropelki i wapno w syropku
Idzie sie wykończyć u nas wiecznie cos
Jest bardzo kontaktowa i tulaśna rozmawia ze mną poprzez gaworzenie
W nocy raz butla
Zjada juz 180ml
Nadal bierzemy tez żelazo w lipcu gdzies zrobię badania czy jest juz w normie
W czerwcu 23 mam badanie sluchu Saruni
Jaki rozmiar juz maja Wasze pociechy??
Moja 62 czasem i 68 cm
Nadal na diecie jestem i troche ze mnie schodzi
Biorę tez liporedium mysle ze pomaga
Jesteście juz po miesiaczkach??za mną juz dwie wizyte mam 7 czerwca i pewnie przeloze bo kolejna dostane
Ciekawe jak ten moj torbiel mam nadzieje ze wsiąkł
A Wy jak sie czujecie jak maluszki/?
Niedługo Dzien Mam moja starsza pociecha bedzie Kopciuszkiem w przedszkolu beda występy
Poza tym dzien za dniem leci jutro mamy imprezę rodzinna
Jesteście juz po chrzcinach bo my dopiero we wrześniu buziaki napiszcie co u Was



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Alak (offline)

24-05-2018 11:27:08

Sepolno krajenskie
Hej dziewczyny.

Isia tutaj nie ma wyboru szczepień.
No my juz po chrzcinach.
Alexia gratuluję samozaparcia w odchudzaniu, ja ostatnio mam jakieś napady głodu.
U nas straszne kolki na noc. Chyba mała przyzwyczaiła się do tych kropel, bo już nie działają tak dobrze.
Malutka tez nosi juz 62, 68. Ostatnio mam wrażenie, że rośnie dwa razy szybciej.
U mnie już miesiączki regularne.
Samopoczucie w miare, jestem pernametnie niewyspanasmiling smiley
W sobotę idziemy na imprezę z firmy męża, wiec będę miała jakąś odskocznie, bo trochę wariuje ostatnio w domu.
Po wizycie tesciowej jestem bardziej zmęczona niz przed. Mała nie mogła nawet jeknac juz ja teściowa na ręce brała i bujala. Kazała karmić co półtorej godziny, bo jej córka karmi tak często. Tylko nie docierały do niej, że jej córka karmi piersią a ja nie. Zresztą o to tez miała pretensje. I tłumaczenie ze nie miałam pokarmu nic jej nie obchodziło, bo lepiej mało pokarmu ale z piersi niz dużo z butelki.

alexia0806 (offline)

24-05-2018 14:23:48

Przymiarki
Alak dziekuje jestem uparta wiec musze wytrwać wspolczuje teściowej raczej unikaj jej jak ognia a meniu niech ja tez wyprostuje
Fajnie ze idziesz na imprezke zawsze się odstresujesz troszkę
Na kolki nie umiem za bardzo poradzić podobno trzymanie dziecka tak przez krok i brzuch zeby dziecko tak sobie wisialo na ręce pomaga ale musisz wszystkiego próbować
Bedzie dobrze



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

ewick86 (offline)

24-05-2018 14:40:43

Wrocław
Alak jeśli masz możliwość załatwienia czegoś z niemiec to na kolki moja bratowa i jeszcze kilka znajomych stosowały kropelki stamtąd. Podobno są sto razy lepsze od tych dostępnych u nas. Jeśli chcesz to dowiem się jak się nazywają.

Alak (offline)

06-06-2018 11:40:31

Sepolno krajenskie
Hej dziewczyny, co u was jak maleństwa. U nas przeziębienie, na szczęście mnie bardziej chwyciło niż mała, ale też lekko pokasłuje, ma mniejszy apetyt i gorzej śpi w nocy.
Poza tym co wieczór coś jakby kolki, zaczyna się już przy mleczku ostatnim na wieczór, płacz wypluwa nie smoczka, potem krzyk prezenie się, i tak to trwa ok 20 minut a potem albo zasypia jak kamień albo się śmieje i nici ze spania jeszcze przez godzinę. I tak co noc, próbowałam juz wszystkich dostępnych kropelek, ale nic nie pomaga. Mam nadzieje ze w końcu jej przejdzie.

Kiedy plenujecie zacząć rozszerzać dietę maluszka?
Bedziecie podawać słoiczki czy sami gotuje cie?

alexia0806 (offline)

21-06-2018 21:54:10

Przymiarki
Hej Alak
U nas tez byliśmy wszyscy przeziebieni ale przeszlo Sarunia w tamten czwartek zaczela brać antybiotyk tylko 3 dni dziala jak na tydzien
Diets rozszerzyliśmy raz dostala deserek marchew z jabłkiem ale bardzo krzyczała takze z deserkami i obiadkami jeszcze się z tydzień wstrzymam ale je kaszke mleczno ryzowa najpierw rozpoczelam od jednej lyzeczki od mleka teraz daje dwie lyzeczki tzn na 180 ml wody 4 mleka i 2 kaszki oczywiście wszystko stopniowo póki co zjada z apetytem obiadki zacznę dawać ze sloiczkow a jak będzie dobrze juz tolerowała to bede swoje gotowala oczywiście bez dodatku soli
Leci u nas dzien za dniem
Buziaki



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

alexia0806 (offline)

04-10-2018 13:36:41

Przymiarki
Heloo
Jak żyjecie kochane jak Wasze dziecaczki??moja Sarunia rośnie jak na drożdżach ale zabkow jeszcze nie ma i póki co nie raczkuje
Bardzo kontaktowa jest slodka jak to dzieci
Jak ten czas leci mamy juz prawie 8 miesiąc pozdrawiamy



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

AgataKrk (offline)

06-11-2018 10:53:44

Kraków
Witam, czy są tutaj jakieś młode mamy z Krakowa?

Czy wiesz, że po porodzie oprócz wizyty u ginekologa powinnaś odwiedzić także fizjoterapeutę?
Lekarz ginekolog sprawdza jak Twoje ciało regeneruje się po porodzie bardziej od strony blizny, zwijania się macicy, natomiast fizjoterapeuta patrzy na kobietę po porodzie bardziej pod kątem jej prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu! Co robić, by przyspieszyć powrót do kondycji? Do aktywności fizycznej? Czy masz nietrzymanie moczu, rozstęp mięśni prostych brzucha, co robić z blizną? Zapytaj fizjoterapeutkę na bezpłatnej konsultacji smiling smiley

Szkoła Rodzenia Picolino zapewnia darmowe konsultacje dla każdej kobiety po porodzie. Zapisz się na www.picolino.pl

Pozdrawiam, dziewczyny zadbajcie nie tylko o malucha, ale i o siebie!

ola098 (offline)

23-04-2020 08:50:47

Białystok
[link widoczny po zalogowaniu] tylko od Biameditek!

Na pewno znajdziecie coś dla siebie! smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.