lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

Losann (offline)

06-11-2017 21:20:50

Czułów-Papiernia
Witam

Isia88 (offline)

06-11-2017 21:32:29

Zgorzelec
Santii- Wow!!!! Twoja córcia już taka duża?! Hehe ja głupio trochę porównuje bo moja mała 3 tygodnie temu czyli około 22tc. miala zaledwie 440gram .teraz jestem w 25tc. Za tydzień wizyta, zapominam tylko że te małe istotki przecież strasznie szybko rosną i przybierają na wadzesmiling smiley
Dziękuję że mnie uspakajasz... chwilę temu parę razy zrobiła fikolkasmiling smiley
Dbaj o siebie i o serducho i napisz co kardiolog mówi? Co zaleca? Tak tak Ciaża nie choroba ....ale wszystkie dolegliwości jakie dopadają kobietę ciężarna czasami tak strasznie dają w kość.....ja niestety nie będę tego okresu dobrze wspominać... Byle do końca lutego , poród i żyjemy już z dzidzia razemsmiling smiley

Santii90 (offline)

07-11-2017 08:39:00

Wrocław
Isia88 no one tak szybko teraz rosną, moja chyba z 4 tyg temu miała coś koło 240g winking smiley Do kardiologa myślę uda mi się zapisać w przeciągu tygodnia a już za 2 tygodnie idę na zwolnienie i wtedy będę odpoczywać bo po urodzeniu to chyba do jej 18stki już nie będę mieć szansy grinning smiley


Anonimowy użytkownik (offline)

07-11-2017 09:01:53

Isia, dziękuję :*
trzech chłopów i ja jedna ;D mam jeszcze prosiaka Stefana (czyt. Swinkę morską)i kanarka, Mozarta. Wszyscy tak samo uparci ;p

Isia, Twoja córcia może będzie delikatną i subtelną dziewczynką? delikatna w brzuszku to pewnie poza nim też winking smiley mój byczek lubi skakać po moim pęcherzu i wówczas pusty wydaje mi się przepełnionym.

Santi, ładnie córcia ważysmiling smiley odpoczynek dobre wpłynie na pracę serduszka

Lossan, witamysmiling smiley napisz coś o sobie? w którym Tc. jesteś?

Losann (offline)

07-11-2017 09:28:48

Czułów-Papiernia
Dolaczam do Was smiling smiley termin mam na 9lutego będzie chłopczyk a co do mnie mam 34 lata i jest to Moj pierwszy dzieciaczek:-) niestety parę tyg temu stwierdzono u mnie cukrzycę ciążowa ale daje radę z tymi dietatmi i kluciami ech. Dzisiaj mam wizytę więc dowiem się ile maluch jiz waży. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie.

Losann (offline)

07-11-2017 09:32:34

Czułów-Papiernia
I jest to mój 27tydzien :-) napewno bliżej niż całej winking smiley

Joasia1986 (offline)

07-11-2017 09:37:40

Ostrołęka
Hej dziewczyny

Cieszę się, że dajecie radę, dolegliwości powoli stają się co raz bardziej uciążliwe, ale czego się nie robi dla maluszkówsmiling smiley

poniżej artykuł , który mówi o prawach kobiet w ciąży, zawsze warto je znać smiling smiley

Art. 47c. fin. op. zd.

Prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej i usług aptecznych poza kolejnością (01.01.2017)

1. Kobiety w ciąży, świadczeniobiorcy do 18 roku życia, posiadający zaświadczenie, o którym mowa w art. 47prawo do bezpłatnych przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych ust. 1a, osoby, o których mowa w art. 43uprawnienia Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi i Zasłużonego Dawcy Przeszczepu ust. 1, inwalidzi wojenni i wojskowi, kombatanci oraz działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane z powodów politycznych mają prawo do korzystania poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej oraz z usług farmaceutycznych udzielanych w aptekach.
2. Korzystanie poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie świadczeń opieki zdrowotnej w szpitalach i świadczeń specjalistycznych w ambulatoryjnej opiece zdrowotnej oznacza, że świadczeniodawca udziela tych świadczeń poza kolejnością przyjęć wynikającą z prowadzonej przez niego listy oczekujących, o której mowa w art. 20listy oczekujących na świadczenie szpitalne lub ambulatoryjne ust. 2.
3. Świadczeniodawca udziela świadczeń opieki zdrowotnej, o których mowa w ust. 1 i 2, w dniu zgłoszenia.
4. W przypadku gdy udzielenie świadczenia nie jest możliwe w dniu zgłoszenia, świadczeniodawca wyznacza inny termin poza kolejnością przyjęć wynikającą z prowadzonej przez niego listy oczekujących. Świadczenie z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej nie może być udzielone w terminie późniejszym niż w ciągu 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia.
5. W miejscach rejestracji pacjentów do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, w miejscach udzielania świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej oraz w aptekach, odpowiednio świadczeniodawca albo kierownik apteki uwidacznia pisemną informację o uprawnieniach określonych w ust. 1–4.
6. Przepisy ust. 2–4 stosuje się do świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych poza kolejnością na podstawie art 24a–24c.

Anonimowy użytkownik (offline)

07-11-2017 10:26:20

Losann, macie imię wybrane? daj znać po badaniach
Współczuję cukrzycy

Joasia, znam te prawa ale imbecyle z którymi mamy do czynienia na co dzień w aptekach, sklepach etc. o tym nie wiedzą.
Ja, wzięłam na luz i uśmiecham się do "takich" a szczególnym uśmiechem raczę tych przepychających się co im się wszystko należy- biedacy.

Miłego dnia mamusie smiling smiley

MarteczkaTT (offline)

07-11-2017 10:44:11

Radom
Witam wszystkie mamusie

MarteczkaTT (offline)

07-11-2017 10:44:29

Radom
Witam wszystkie mamusie smiling smiley
Losann ja też 27 tydzień i my juz wiemy ze bedzie Wojtuś smiling smiley Póki co ciąże znoszę dobrze, delikatny ból pleców i ruchliwy maluch. Ale takie dolegliwości to jak nie dolegliwości. Brzuszek też nie jest ogromny więc nie mam jakiś problemów z poruszaniem się itd.
Właśnie zapisałam się do szkoły rodzenia. Wy chodzicie czy uważacie to za zbędne?

Też macie tak że jak wysyłacie wiadomość na forum z tel to połowę ucina? :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 10:53 przez MarteczkaTT.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.