Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Gracjanna (offline)

17-02-2017 13:11:21

Bukowiec
Ja pomylam okna i ugotowałam barszczyk teraz zbieram się po córkę do przedszkola. Na piechotę! Aha ha będzie zaskoczona. Ale mam tak blisko (200-300m) że szkoda odpalac auto. Tym bardziej że na chodniku lodu już prawie nie ma i jest bezpiecznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

17-02-2017 13:49:04

Hej u nas ładnie dopiero zaczyna się robić, wczoraj w nocy stopniał cały śnieg, a dzisiaj pięknie świeci słoneczko. Troche zimy mieliśmy, wiec czas żeby wiosna przyszła, fajnie by było gdyby w koncu na wielkanoc było pieknie, ciepło i słonecznie.

Ja myślami jestem w krainie jedzenia, mąz jutro wyprawia urodziny no i zastanawiam się co zrobić.

Generalnie, nie mam się w co ubrac, chyba musze jeszcze dziś skoczyć, po coś na tyłek, bo wszystko albo wisi, albo sprawia dyskomfort na brzuszku, generalnie wszystko jest po domu, tylko jedne spodnie sa bardziej na miasto, ale nie da sie w nich za długo posiedzieć tongue sticking out smiley Przydałaby sie taka zwykła sukienka, albo spódnica, elastyczna tuba. Na pewno jest wygodna, ładnie opina brzuszek i w sam raz bedzie tez na lato.


[link widoczny po zalogowaniu]

Zulu_gula (offline)

17-02-2017 21:00:33

Gdańsk
W Gdańsku piękna pogoda, schowałam ciepły płaszcz i teraz chodzę w kurtce mamy smiling smiley fajnie, bo teraz mogę trochę ciuchow od niej pożyczać, wcześniej były za duże smiling smiley

mama wczoraj kupiła taka poscielke z podusiami dla Gabrysi, przyda się pewnie po lecie smiling smiley i kolor unisex, jakby pózniej był chłopczyk smiling smiley) bardzo mi się miło zrobiło, chyba czekałam, aż mama cokolwiek kupi, okazując tym samym zainteresowanie... było mi naprawdę miło smiling smiley) [link widoczny po zalogowaniu] wiele spraw mi się tez wczoraj wyjaśniło... bo martwiłam się, ze do narodzin będę w tym małym pokoiku u babci, a okazało się, ze remont potrwa góra miesiąc i w kwietniu mogę wrócić! smiling smiley będę miała miejsce na rzeczy, nie będę musiała się cieśnic w tym mikro pokoiku! wyjaśniłam tez zusem czemu jeszcze nie dostaje pieniędzy (firma podała zły numer konta), jeszcze ta poscielka, piękna pogoda i mąż znalazł mieszkanie we Wrocławiu, tylko, ze od czerwca, ale przynajmniej będzie i spełnia nasze oczekiwania smiling smiley

Kika daj znać jak tam szkoła rodzenia! Ja muszę juz po mału to ogarnąć

Kika444 (offline)

17-02-2017 22:04:31

Nowy Sącz
Zulu_gula bardzo się cieszę, że wszystko się u Ciebie tak wyjaśniło. Na pewno Cię to uspokoi i korzystnie też wplynie na maluszka takie poczucie bezpieczeństwa :-) bardzo ładna ta posciel :-)

Muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję, że dzisiaj poszliśmy na to spotkanie, chociaż przed wyjściem miałam moment zawahania, bo tak mi się nie chciało, zaczął padać deszcz ze śniegiem i od razu z domu nie chciało się wychodzić ;-) przed nami jeszcze 5 spotkań po 2 godziny. Dzisiaj wyjątkowo sama teoria była, ale zajęcia prowadziły dwie panie położne (mega sympatyczne i takie życiowe) od razu się do nich zapisalam ;-) głównie było o pierwszej fazie porodu i wyprawce do szpitala dla mamy i maluszka. Dostaliśmy dużo ulotek, książeczek i różnych próbek. Tak mi czas szybko zlecial, mąż też mówil że z zaciekawieniem słuchał, więc wszystko na plus ;-)






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 22:06 przez Kika444.

Kiniulka93 (offline)

18-02-2017 00:05:44

Marcel
U mnie krew na glukozie pobierali tylko 2 razy przed i po 2 godzinach. Próbowałam wypić to bez cytryny ale nie dałam rady i kilka kropel dałam. Lepiej tak niż zwrócić cała ta glukozę. Ja jadłam kilka dni przed normalnie. Ciekawe jak wyniki ale ja odbieram zawsze przed wizytą. Do szkoły już z 3 tygodnie chodzę. Super sprawa. Ostatnio było o chustowaniu i bardzo ciekawe to było. Niby czytałam o tym w internecie ale to mi dało więcej informacji. Ja chcę chustowac bo mój 3 latek wymaga mojej uwagi tak jak wam pisalam. Jak się nie przyda to najwyżej sprzedam. Wczoraj było ciepło i poszłam z młodym na spacer no i dziś chory ;(. No i mama i mama. Aż się boję jak mnie coś weźmie. Na szczęście moi rodzice mi pomagają i wzieli go na godzinę a ja mogłam iść po akty, na rozmowę o mieszkanie no i do apteki. Na szczęście okazało się że już w marcu dostaniemy klucze no i możemy tak robić remont, a miało być ze w kwietniu. No i trzeba to rozganizowac żeby jak najszybciej się przenieś i nie płacić dwóch czynszu.


[link widoczny po zalogowaniu]

JustynaBoc (offline)

18-02-2017 11:16:31

Opole
Zulu i widzisz wszystko jakoś się ułoży ^^ Nie potrzebnie się tylko denerwowałaś.

Co do chustowania to my sobie raczej odpuścimy, Kube chustowaliśmy, ale nam jest za gorąco w tym wszystkim ^^ mi to już w ogóle. Ewentualnie jakoś na jesień może.

Byłąm wczoraj u tego diabetologa... Mam się nie martwić, sama najlepiej ułożyć sobie dietę metodą prób i błędów - oczywiście korzystając z wiedzy jaką posiadam i porad dietetyka ; ), żadnych słodyczy, ciast, chleba białego itd. Jeżeli jednak przez kilka dni będę miała cukier powyżej 120 po 1h od posiłku to mam się zgłosić do niego i będzie konieczne podawanie insuliny. Jeśli jednak wszystko będzie ok to kolejna wizyta za miesiąc. Zobaczymy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gracjanna (offline)

18-02-2017 11:33:13

Bukowiec
Witam smiling smiley widzę, ze wszystko się dobrze układa wam dziewczynki smiling smiley super smiling smiley

Ja miałam dzisiaj do przyjaciółki jechać bo ma urodziny ale na razie mamy tylko jeden samochód do dyspozycji i zabrał go mąż do pracy więc siedzę w domu. Zaraz zabieram się za porządki i gotuję dzisiaj lasagne smiling smiley mniam mniam smiling smiley

Co do chustowania mi się nie podoba tam gdzie jest zawiazane taki wielkiiii supel. Jakoś mi to nie wygląda dobrze. Zobaczę jak się wpisze nosidełko. Mam nadzieję że nie będzie takie gorące.

U mnie glukoza w poniedziałek aby wyszło wszystko ok.
Pinki to jak się odpicujesz to wstaw zdjęcie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gracjanna (offline)

18-02-2017 11:37:13

Bukowiec
[url=http:// [url]https://naforum.zapodaj.net/ba0dc6e9f31f.jpg.html[/url]]grubasek JA![/url]
23+1


[url=https://achtedzieciaki.pl/artykul/7][img]http://s9.suwaczek.com/201706107251.png[/img][/url]

przybyl2112 (offline)

18-02-2017 18:17:43

Szczecin
Cześć, jestem Kasia. Mieszkam w Szczecinie. Właśnie znalazłam to forum i chciałabym się dołączyć. Również jestem w 24 tc, termin mam na 6 czerwca. Ostatnio robiłam krzywą cukrową, wyniki miałam 85 na dzień dobry i 150.59 po dwóch godzinach. Jak lekarz mnie wysyłał na badania mówił, że norma dla ciężarnych to 92 i po dwóch godzinach 150. Ktoś może miał podobne wyniki bo na takiej granicy to nie wiem czy się martwić czy nie.

Kiniulka93 (offline)

18-02-2017 19:56:18

Marcel
Gracjanna nie wiem czy tylko ja ale nie umiem otworzyć linków. My chorowania ciąg dalszy. Aż mnie dziś brzuch boli bo Ksawery ciągle chce się przytulać i żeby go nosić. Staram się jak najmniej i przytulam go siedząc ale i tak brzuch boli. No ale 14 kg to co się dziwić. Mam nadzieję że mi przejdzie. Czy wy też tak macie że się budzi od połamane jakbyście na ziemi spaly? Mam tak i w domu i teraz u mamy więc to chyba nie wina łóżka. Aż się muszę trochę porozciagac. W ogóle nie mogę być w jednej pozycji przez dłuższy czas bo mnie wszystko boli. Wygodna się zrobiłam


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.