MARCÓWECZKI 2017 ciąża

Wysłane przez Pinki91 

glin_k (offline)

11-10-2016 15:50:44

Złotów
Nall23- to koniecznie napisz co i jak po wizycie. Fajnie że już widzisz córeczke. Super, to było moje marzenie, oczywiście synuś tez super, ale jakoś tak byłam nastawiona na dziewczynke. ja imienia nie wybrałam, nawet jakoś za wiele nie rozmawialiśmy z mężem na ten temat. czekamy cały czas na kolejne wizyty czy wszystko OK. Pogoda dziś taka marna. A Ty pracujesz? czy na zwolnieniu już jestes? ja jeszcze pracuje i tak ok miesiaca jeszcze na pewno, później zobaczymy.


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

11-10-2016 19:36:05

Na wizycie wszystko ok. Miałam kolejne badania prenatalne te co robi się w 19 tygodniu ciąży. Zostały sprawdzone wszystkie narządy, główka, rączki i nóżki. Potwierdzone że dziewczynka. Mała waży 280 gram. Dostałam też zdjęcia. Na jednym się uśmiecha a na drugim coś ssie w buźce. Fajna mała. My tak mniej więcej myśleliśmy o imieniu ale na 100% jeszcze nie wybraliśmy. Ja już nie pracuję. Przy pierwszej ciąży też bardzo chciałam mieć córeczkę ale wyszedł chłopczyk którego bym nie zamieniła za żadne skarby. Teraz też w sumie najpierw myślałam i dziewczynce potem mówię fajnie jak by był drugi chłopczyk bo bracia to mają inny kontakt. I wyszła dziewczynka ale i tak bardzo się cieszę. Najważniejsze by była zdrowa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

12-10-2016 16:36:32

Złotów
To cudownie, wyniki ok, badanie ok. Wszystko na swoim miejscu- supersmiling smiley ekstra muszą być te fotki. Wogóle sam widok jak maleństwo cos robi niezależnego od nas, i ten uśmiech, jaaa sama chciałabym coś takiego doświadczyć. Ja póki co widziałam ssanie kciuka na usgsmiling smiley zobaczymy w piątek, upływa mi teraz 20 tydzień, to chyba też będę mieć to badanie połówkowe. jutro odbieram wyniki z krwi i moczu. ja nie wiem co mam zrobić z pracą, zmeczona jestem i mam dość nerwową pracę. Chetnie odpoczęłabym. Umówiłam się z szefem , ze teraz po wizycie określę sie. szef chce abym została do grudnia, ale ja jakoś nastawiłam się do listopada. Zobaczymy. pozdrawiam ciepłosmiling smiley jutro już czwartek, a potem piątek- nareszciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

13-10-2016 23:01:53

Trzymam kciuki za Ciebie glin_k daj znać jak po wizycie. A co do pracy to już sama musisz zdecydować czy dasz radę i jak długo.


[link widoczny po zalogowaniu]

Hanulec (offline)

16-10-2016 12:50:44

Witam!

Ja też mam termin na marzec dokładnie 24, to moje drugie maleństwo, córka ma już 15 lat a teraz czas na synka smiling smiley

Pozdrawiamsmiling smiley


nalla23 (offline)

16-10-2016 20:20:32

Witamy Hanulec w naszym gronie marcowych mam i gratulujemy synka


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

17-10-2016 17:46:14

Złotów
Tak, po wizycie jestem. Wszystko dobrze. Ale mialam taaaki bol brzucha. Bałam sie. Na szczescie mineło. Za to teraz przeziebilam sie i jestem tydzien na zwolnieniu. Ciagle cośsmiling smiley i wiecie co? Synek przestal byc synkiem... smiling smiley jest córka. A w zasadzie na 100% dowiem sie na kolejnej wizycie za miesiac. Takie psikusy robi mamie mój bejbik.


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

17-10-2016 17:47:10

Złotów
Hanulec witam serdeczniesmiling smiley zdrowka zycze dziewczyny!


[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_jaszke (offline)

18-10-2016 13:47:54

Szczecin
Hejwinking smiley dopuero teraz znalazłam Waswinking smiley mamy termin na 17 marca lecz jeszcze nie znamy płci. 27 października mamy wizytę więc może cis będzie wiadomo. A może dopiero 4 listopada??? Bo wtedy mamy badanie polowkowe. Jak samopoczucie Marcóweczkiwinking smiley
Pozdrawiamy; *

Mikkka (offline)

21-10-2016 11:49:19

Bielsko-Biala
Hej hej. Chciałam sie przywitać z wszystkimi marcowymi mamami
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.