MARCÓWECZKI 2017 ciąża

Wysłane przez Pinki91 

glin_k (offline)

07-07-2016 16:40:54

Złotów
witam także nową mamusię i gratuluję. ja jakoś wróciłam do siebie po tych bólach, jest lepiej. Ale za to zmęczona jestem jak koń po westerniesmiling smiley marzę by nic nie robić...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania1990 (offline)

07-07-2016 18:37:33

Lusztyk
Już po wizycie, jestem mega niezadowolona, pani ginekolog poświęciła mi może z 5 minut (albo i nie) nawet nie obliczyła tygodnia ciąży. Zrobiła USG i w sumie bez żadnego tłumaczenia stwierdziła, że jest jajo na razie bez zarodka, ale to normalne na tym etapie ciąży. Byłam w takim szoku, że mi myślenie odebrało po tym jak się już ubrałam poprosiłam, żeby jeszcze raz powiedziała co i jak bo nie zrozumiałam to powtórzyła tylko i kazała przyjść za 2 tygodnie. Teraz dopiero myślę jak może być normalne, że na takim etapie nic nie widać? jak owu miałam idealnie po 2 tyg od @? a poza tym, ja się nie znam ale jak byk widziałam że w środku jest coś. to była ostatnia wizyta u tej Pani. Zapisałam się już prywatnie za tydzień w piątek do następnej gin. Zobaczymy Uffff...... Tyle oczekiwań, chociażby na rozmowę, chciałam dopytać o tyle spraw i nic nie wiemsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Lolaola23 (offline)

07-07-2016 19:04:29

Warszawa
Na NFZ chyba trzeba trafić na dobrego lekarza, który nie przyjmuje z łaską tylko traktuje Nas poważnie... chociaż prywatnie tez się tacy zdążą. Dobrze, że zapisalas się na kolejną prywatna wizytę... głowa do


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania1990 (offline)

07-07-2016 19:56:35

Lusztyk
Zuza a u Ciebie jak po wizycie?

u mnie emocje trochę opadły i pojawił się strach, boję się, że nic z tego nie będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

cytrynowa22 (offline)

07-07-2016 20:31:29

Dobrynka/ Biała Podlaska
Ania spokojnie..ja u lekarza mojego siedzialam ok 1godz..miliard pytan czemu krwawie itp ale mnie uspokoil.dal leki i badan duzo..wiec trafilas na zolze jakas poprostu..dobrze ze idziesz prywatnie..tam dowiesz sie wiecej..


zuza1987 (offline)

07-07-2016 20:57:59

Osmolin
Ania Ty sie w ogole nie stresuj bedzie dobrze , na poczatku na prawde widac tylko puste jajo ! Musi byc naprawde bardzo dobry sprzet żeby cokolwiek zauważyć!

Ja też bylam dzisiaj u lekarza i UWAGA uffff jest jedno maleństwo któremu bije juz serducho smiling smiley wedlug usg to 5 tydz. I 4 dni .termin porodu 2.03 .2017 . Bardzo sie ciesze smiling smiley brzuch mnie troche na okres pobolewa i caly dzien od rana do wieczora zdycham bo mam takie mdłości że katastrofa !!

Cytrynowa nie martw sie na pewno bedzie dobrze moja kolezanka ktora jest teraz w ciąży przez pierwsze 3 miesiące miala normalnie miesiaczke . Duzo odpoczywaj i głowa do gory !!

Witam nowe mamusie smiling smiley

Ania1990 (offline)

08-07-2016 08:10:55

Lusztyk
Zuza bardzo się cieszę że wszystko się wyjaśniłosmiling smiley teraz na spokojnie możesz cieszyć się ciążąsmiling smiley Gratuluję!

Ja już się uspokoiłam i cierpliwie czekam na przyszły piątek. mam nadzieję, że wtedy wszystko się wyjaśnismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-08 08:16 przez Ania1990.

Lolaola23 (offline)

08-07-2016 10:21:37

Warszawa
Zuza gratuluję ! smiling smiley
Aniu, trzeba czasu następnym razem jak pójdziesz to może juz usłyszysz bijące serduszko maleństwa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

cytrynowa22 (offline)

08-07-2016 16:19:54

Dobrynka/ Biała Podlaska
Mordercze mdlosci mnie dopadly rano az musialam stawac idac na praktyki..plecy bola strasznie ze schylic sie nie mozba ale na szczescie weekend i poniedzialek wolny wiec odpoczne..jak tam dziewczyny samopoczucie???


nalla23 (offline)

08-07-2016 22:31:16

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.