Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Sandra85 (offline)

19-12-2016 13:39:44

Rynek
Ja też zazdroszczę śniegu, bo marzą mi się białe święta smiling smiley

Monka121993 (offline)

19-12-2016 14:06:39

Tarnów/At
Dziewczynki nie martwcie się może do świąt coś sypie he he albo Wielkanoc będzie w śniegu ,ten klimat przebija wszystko
Ewa nie daty akurat nie widziałam he he w każdym razie kiedyś w końcu urodzisz
Ania tutaj tak samo takie kolejki w sklepach że masakra , ale tu człowiek mieszka na człowieku wiec zdziwiło by mnie jakby nie było kolejek , tutaj w ogóle jest szał na zakupy , a co książki to zawsze pochłania czas ,ja też bardzo lubię czytać
Kasiula no to odpoczywaj żebyś do stycznia wytrzymała ale myślę że spokojnie wytrzymasz smiling smiley super że mała jest juz głową w dół juz tak zostanie na pewno smiling smiley Także się tylko cieszyć smiling smiley


Ewa2060 (offline)

19-12-2016 14:38:26

Katowice/UK
Monka to szkoda, ze daty nie było grinning smiley, zawsze może by to był jakiś przybliżony dzien grinning smiley, a ze urodzić będę musiała to chyba raczej wyjścia nie mam grinning smiley. A ty jak sie czujesz?? Mnie cały czas te skurcze mecza, jutro będzie tydzień confused smiley, ale na szczęście ciepły prysznic pomaga, więc to nie moj czas jeszcze.

Musze jeszcze obiad zrobić, bo dzieciaki za 1,5 godziny wrócą, ze szkoły, ale mi sie nie chce grinning smiley, jak tylko wstaje to od razu skurcz.


[link widoczny po zalogowaniu]

Adusiunka (offline)

19-12-2016 14:52:01

Białystok
Monka cieszę sie , ze miałaś przespana nockę. Moze teraz będziesz miała chwile odetchnienia od tych męczarni i dotrwasz do stycznia razem z Nami smiling smiley
Kasiulka fantastyczna wiadomość, ze maleństwo przyjęło juz pozycje do porodu. wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta szyjka. W tym momencie najważniejsze jest maleństwo i Ty Kasiu. Dlatego nie zamartwiaj sie, ze nie przygotujesz zamierzonego planu świątecznego. Nadrobisz za rok bądź na Wielkanoc. Wtedy to pewnie wszystkie będziemy chrzcić nasze brzdące smiling smiley
Ja akurat mam wizytę w najbliższy czwartek. Nie mogę doczekać sie co ciekawego powie lekarz.
PositiVibration to sie masz z tymi panelami, nawet nie wiem czym taki grunt schodzi z paneli. Żeby tylko z remontem wyrobić sie do świat smiling smiley
Potem to juz zostanie tylko oczekiwanie na maleństwo.




[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

19-12-2016 14:57:32

Katowice/UK
Ale sie właśnie wystraszylam, kichnelam sobie i nagle moje majtki i troche spodni zrobiło sie mokre i teraz nie wiem czy to wody czy mocz, wlozylam wkładkę zobaczymy, a do tego na papierze miałam trochę śluzu żółtego, typowego jak dla czopu sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

19-12-2016 14:58:43

Nowogrodziec
Hej mamuski

Ale jestescie zapracowane, coz swieta są raz w rokusmiling smiley
U mnie bez sniegu, za to mgliscie.

Leżę sobie i odpoczywam, jutro konczymy 35 tydzien. Jeszcze 2 i mogę rodzicsmiling smiley

Kasiulka jak sie skraca szyjka to trzeba przystopowac. Moja tez juz krotka z tego co zrozumialam. Ciezko tu sie czegokolwiek dowiedziec od lekarzy.

Sylwia ty chyba na jakis dobrych bateriach dzialaszsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



iczka111 (offline)

19-12-2016 15:00:08

Nowogrodziec
Ewa to pewnie mocz jak przy kichaniu polecialo.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Kasiulka85 (offline)

19-12-2016 15:13:58

Łańcut
Ewa moim zdaniem to mocz , kilka razy też mi się zdarzylo niestety... Ale my już w kolejnych ciazach to nie ma się co dziwić grinning smiley
iczka ale chyba nie muszę leżeć cały czas... ? Kurczę nie jestem przyzwyczajona winking smiley u mnie dziś 35t 3d , lekarka powiedziała że dobrze by bylo zebym chociaż jeszcze tydzień wytrzymała






iczka111 (offline)

19-12-2016 15:20:17

Nowogrodziec
Kasiulka a kazala ci lezec? Chyba nie trzeba caly czas, ale moze to jest szansa dla męża żeby sobie uzmyslowil ze jak nie zwolnisz to dzidzius moze sie pojawic szybciej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Misia86 (offline)

19-12-2016 16:14:16

Lusina
Witam dziewczynysmiling smiley

Anula gratuluję córeczki..Jest śliczna:*"*

Dziś lekarze zaplanowali na jutro u mnie cięcie cesarskie.
Ciśnienie skacze, białko rośnie i nie ma na co czekać..Mała waży ok2500g..Więc będzie calineczka jak to moja lekarka powiedziałasmiling smiley
Jak tylko dojdę do siebie to napewno do Was napiszęsmiling smiley
Mam nadzieję że na święta już będziemy w domku.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.