Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Winignam (offline)

29-11-2016 16:11:59

Kraków
Ja już po wizycie. Niestety mam podejrzenia zatrucia ciążowego. Mam mierzyć ciśnienie 2x dziennie i jak tylko przekroczenie 140to dzwonić do lekarki. Nogi mam smarować Hirudoitem, cokolwiek to jest. Leżeć 3x dziennie z nogami wysoko i tak też spać. Masakra. W gabinecie byliśmy ponad godzinę. Morfologia też wyszła nie najlepiej i mam pozmieniane witaminy. Lekarka pytała jak tam mój apetyt a ja się zaczęłam śmiać bo śniadanie jadłam dziś przed 5 rano bo byłam taka głodna!
Z dobrych wiadomości mam tylko takie że przyjechał wózek z reklamacji i wreszcie dotarł materacyk!


[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

29-11-2016 16:39:44

Tarnów/At
Winigdam to co Ci jest że podejrzewają zatrucie ? Masz jakieś dolegliwości ?


Winignam (offline)

29-11-2016 17:02:22

Kraków
Jestem spuchnietą. Zarówno nogi jak i ręce mi puchną i to nawet rano a po nocy nie powinnam być spuchnietą. Ciśnienie też zaczęło mi rosnąć bo na początku ciąży miałam niskie a teraz ok 130 już. Mam co tydzień badać mocz. Jeśli pojawi się białko to natychmiast mam dzwonić.
Fakt że nogi a zwłaszcza stopy mam mega spuchnięte ale myślałam że to normalne w ciąży. No i Morfologia wyszła zła a do tej pory wszystko było super.


[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

29-11-2016 17:21:18

Tarnów/At
Winigdam to jeszcze nie stwierdzili na sto procent ? Mi też nogi i ręce puchną ale po nocy juz nie są spuchniete ,a ciśnienie mam 120/ 60 wiec chyba ok, a przy zatrucia ciążowym się ma apetyt czy nie ?


iczka111 (offline)

29-11-2016 17:32:43

Nowogrodziec
Winignam juz masz 35 tygodni skonczonych wiec na szczescie pozno ci to ciśnienie wzroslo.

Ja jutro rano jadę zrobic badania krwi i moczu, moj maz ma urlop wiec cieszę sie ze mnie zawieziesmiling smiley ostatnio kiepsko mi się prowadzi auto, ledwo sie mieszcze za kierownicą.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Misia86 (offline)

29-11-2016 18:03:17

Lusina
Witamsmiling smiley

Kasiulka super że po wizycie oksmiling smiley Bardzo ładne imię..Aniasmiling smiley

Winignam to faktycznie kontroluj to ciśnienie i duzo odpoczywaj.. będzie dobrzewinking smiley

Ja jutro jadę do szpitala..bo mam skierowane do poradni patologii ciąży..na konsultacje tego mojego ciśnienia..i mają mi zrobić ktg.biore 4×dopegyt..a i tak wczoraj miałam wieczorem 145/92..mam nadzieję że nie będą chcieli mnie zostawić.
A tak po za tym to nie wiem jak Was Dziewczyny,ale mnie boli strasznie między łopatkami..nie mogę sobie miejsca znalesc..w nocy nie mogę spać..ale byle do 29grudnia i już wszystkie dolegliwości minasmiling smiley


iczka111 (offline)

29-11-2016 18:21:01

Nowogrodziec
Misia dobrze że Cię przebadają.
Kurcze co to z tym cisnieniem sie wam dzieje.
A miedzy lopatkami nic mnienie boli bardziej nisko przy krzyżu, wiec nie pomogę..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Winignam (offline)

29-11-2016 18:24:42

Kraków
Gin nie stwierdziła jeszcze że mam zatrucie tylko że istnieje duże prawdopodobieństwo że wystąpi. Dlatego mam badać mocz i ciśnienie. Ja mam już jeden objaw a wystarczą 2 z trzech aby zatrucie wystąpiło. O apetyt pytała bo Morfologia wyszła nie najlepiej a do tej pory była super. Może uznała że mniej jem.
Przed chwilą był szwagier obejrzeć nową szafę i wózek. Szczyt chamstwa-wszedl do mieszkania pytając "czy można?"ale ja byłam w łazience więc zanim się kapnelam że to on to był już w połowie drogi do salonu! On tak zawsze robi- ilekroć my zrobimy coś nowego to razem z żoną muszą "niby przypadkiem lub na chwilę" wejść i zobaczyć! Jej już do do nie wpuszczamy bo ciągle mi coś krytykowała.
Pewnie jak już rozlozymy łóżeczko i całą resztę to będą ciekawi i będą chcieli koniecznie obejrzeć.


Czy jeżeli mam takie "nakrycia" do wózka to potrzebuję jeszcze śpiworów do wózka?
[link widoczny po zalogowaniu].

Dziś przygladnelam się innym mamom i żadna nie miała takich nakryć. Widziałam tylko dziecko w spacerówce w czymś co przypominało kokon smiling smiley i na pewno nie było częścią wózka.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 18:34 przez Winignam.

Anula91 (offline)

29-11-2016 18:41:51

Pod Bibowcem
Winignam ja też mam ciśnienie i ciągle jestem spuchnieta sad smiley a rano to już w ogóle twarz wygląda okropnie sad smiley z tym że ja mam skoki ciśnienia. Do tego w moczu pojawił mi się opal, doktor powiedział że to początek białka :/ więc mamy dokładnie to samo... Zastanawiam się tylko czy uda mi się urodzić mała sn... We wtorek za tydzień mam wizytę a w środę już idę do szpitala..


iczka111 (offline)

29-11-2016 19:05:09

Nowogrodziec
Winignam ja mam po prostu kombinezon i kocyk.

Anula w przyszlym tygodniu juz pewnie bedziesz tulic małąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.