Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

margerita090 (offline)

29-11-2016 12:49:39

Turka
Ja biorę ubranka bo musze psa zaznajomić z zapachem dziecka, inaczej też bym nie brała. Mąż codziennie będzie te ciuszki zabierał i dawał psiakowi do wąchania by nie był zbytnio zainteresowany potem dzieckiem.
Jak się urodzi o 22 czy nawet 20 to już nic do jedzenia nie dadzą aż do rana wiec wole mieć biszkopta ze sobą smiling smiley Tym bardziej ze z doświadczenia mojej mamy wynika ze brak jedzenia wpływa na laktacje jeszcze bardziej niż brak picia.
Kurczę ja mam tylko dwie koszule do szpitala. Myślicie że mi wystarczą? Na jednych listach jest żeby mieć 2-3 a na innych ze 4-5.


Proszę o polubienie moich przygotowań [ebobas.pl]

Monka121993 (offline)

29-11-2016 12:50:38

Tarnów/At
Hej dziewczynki
Ja to dzisiaj spałam jak nigdy , raz tylko wstawałam siku aż mnie pęcherz bolał przez to trzymanie , ja biorę niewiele do szpitala bo tutaj w szpitalu wszystko mają ,torba juz gotowa , w ten weekend jadę jeszcze do Polski ,strasznie się cieszę ,choć mam nadzieje że w drodze nie urodze

A Wy jak się dziewczynki dzisiaj czujecie ?


Anula91 (offline)

29-11-2016 12:51:37

Pod Bibowcem
Ja dla Madzi spakowałam kilka pieluch tetrowych, pampersy, kremy, kilka ubranek w tym na wyjście, słyszałam że w szpitalu zbyt wiele ubranek nie potrzeba ale pewności nie mam i kocyk wzięłam. Poduszki do karmienia nie biorę.. Nie mam na nią miejsca po prostu a po za tym póki będę w szpitalu pod opieką to chce się nauczyć trzymać dziecko bez poduszki winking smiley ale faktycznie o jedzeniu nie pomyślałam.. A ja nie lubię być głodna tongue sticking out smiley muszę powiedzieć mężowi o biszkopach grinning smiley moja torba ledwo się zamyka... wielkie oczy spakowałam jeszcze dzisiaj reklamówke z ubraniem na wyjście dla mnie tzn getry i sweter i kombinezon dla małej, i druga reklamówke z getrami i bluzka na wypadek gdyby mi poród opóźniali ale to zostawiam w szafie i w razie w mąż przywiezie smiling smiley


Monka121993 (offline)

29-11-2016 13:05:38

Tarnów/At
Dziewczynki nie zapomnijcie wziąć pomadki do ust na poród naturalny i gumki do włosów i ciepłych skarpet , wargi podobno strasznie wysychają,włosy lepiej mieć związane a nogi wtedy strasznie marzną


Monka121993 (offline)

29-11-2016 13:12:02

Tarnów/At
Mam jeszcze pytanie czy któraś mama podczas naturalnego porodu używała może TENS elektrostymulator ?A jeżeli tak to z jakimi skutkami ,czy coś pomagał?


Kasiulka85 (offline)

29-11-2016 14:04:16

Łańcut
Witajcie
Monka dobrze że piszesz o tych skarpetach. Faktycznie po porodzie jest strasznie zimno , ja miałam dreszcze nawet pod kocami.

Ja juz po usg , wszystko dobrze. Mała Ania waży 1790 g , wiek z usg na 32 tc czyli troszkę mniej. Jeszcze się nie odwróciła ale jest w poprzek więc idzie w dobrym kierunku smiling smiley






Monka121993 (offline)

29-11-2016 14:52:24

Tarnów/At
Kasiulka to super że wszystko w porządku ,Ania ładne imię ,moja przyjaciółka tak ma na imię


Aniia (offline)

29-11-2016 15:29:39

Kasiulka ciesze sie, ze z mala wszystko dobrze:-) myslalam, ze moje imie powoli wymiera ;-)

Wizytke tez mam w czwartek i ostatnia szkole rodzenia :-) a jutro kolezanka przyjezdza z 2-miesieczna coreczka :-)




iczka111 (offline)

29-11-2016 16:01:04

Nowogrodziec
Monka nie mialam dostępu TENS wiec nie wiem

Kasiulka fajnie ze po usg oksmiling smiley
Jak jest juz w poprzek to znaczy chyba ze zaczela obrot?
Moj zdaje sie ciagle jest ulozony glowkowo choc zdecydowanie mocniej czuje wszystkie szturchniecia i ucisk na pecherz. Czytalam ze wód juz nie przybywa i mniej amortyzuja ruchy dziecka.

Aniia to bedziesz miec goscismiling smiley i razem mamy wizytę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Monka121993 (offline)

29-11-2016 16:06:45

Tarnów/At
Aniia Twoje imię raczej nigdy nie wymrze, jest chyba najbardziej popularnym imieniem , ja znam tyle Ani że ho ho


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.