Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Natalia88 (offline)

11-07-2016 19:50:10

Biała
Kass dziękuję, że pytasz:-* Wszystko u mnie ok. Jakoś tak nie miałam weny do pisania. Mam jakieś takie gorsze samopoczucie. Sama nie wiem o co chodzi. Może to wina hormonów;-) Jutro idę na wizytę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze:-) Dobrze, że byłaś się trochę przewietrzyć:-) Mały spacer nie zaszkodzi;-)
Tolusia brzuszek już widoczny:-) super
Tysia cieszę się, że wszystko w porządku:-)
Emems ja też planowałam, że zacznę chodzić na basen, ale niestety w obecnej sytuacji nie jest to możliwe:-( A dlaczego masz zakaz?


[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

11-07-2016 21:40:48

Ogrodniki
U nas mały wypadek... Dziecko me zaliczyło chodnik. Chyba sprawdzała co mocniejsze: buziak, kolano czy chodnik. Teraz zasnęła. Ale podejrzewam nocka ciekawa. Powinnam zostawić żeby oddychała rana, ale coś jakby ropa ciekła. I zawinęłam na noc. Może lepiej będzie spała.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

emems (offline)

11-07-2016 22:04:15

Ja kupiłam w styczniu bilety do Nowego Jorku za 789 zł/os w dwie strony.. i tak planowaliśmy lecieć z moim M. we wrześniu.. (mąż mówił, że zawsze o Maleńśtwo to się wszyscy długo starają.. i zdążymy :p ) no, nam poszło jakoś bardzo szybko, bo ledwo co zaczeliśmy.. Niuńka pojawiła się w brzuchu smiling smiley

Podobno PH w okolicach intymnych zmiania się w ciąży i jesteśmy bardziej narażone na jakieś infekcje.. dlatego basen mam sobie odpuścić.. by nie doszło do jakiegoś zakażenia.. sad smiley

Aniia (offline)

12-07-2016 09:43:07

Emems mi też ginekolog poradził, żeby sobie basen odpuścić właśnie ze względu na infekcje.

Natalia daj znać po wizycie :*

pozitiVibration pewnie, że brzuszek widaćsmiling smiley zresztą przy takiej chudzince nic dziwnegotongue sticking out smiley




Ewa2060 (offline)

12-07-2016 11:10:50

Katowice/UK
Witam dziewczynki smiling smiley
Tysiące, emems super, ze u was wszystko dobrze smiling smiley.
Sylwia brzuszek juz ładnie widoczny smiling smiley.
Natalia czekamy na wiadomości po wizycie smiling smiley
Ola jak córeczka po nocy, wszystko ok??

A ja mam dzisiaj jakiegoś lenia, nic mi się nie chce, może któraś mi odstąpi trochę energii grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

12-07-2016 11:30:15

Pod Bibowcem
Ewa a Ty chyba w tym tygodniu masz pierwsze usg tak? Dobrze pamiętam? smiling smiley

Dziewczyny moje gardło... sad smiley dobrze ze dzisiaj wizytka to doktor mi coś powie może na to. W aptece Pani poradziła mi tantum verde i zobaczymy czy pomoże winking smiley u nas deszczowo i burzowo dzisiaj ale ciepło mimo wszystko jest smiling smiley


Ewa2060 (offline)

12-07-2016 11:39:11

Katowice/UK
Anula a plukalas gardło woda z solą, to tez podobno pomaga, i daj znać po wizycie smiling smiley. A co do mojego usg to mam w poniedziałek, jeszcze 6 dni smiling smiley, doczekać się nie mogę, mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, bo w czwartek wyjeżdżamy do polski. A tam pójdę sobie normalnie do ginekologa, bo tutaj to tylko marzenie sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

12-07-2016 11:49:49

Pod Bibowcem
Ewa nie umiem płukac woda z solą grinning smiley fe tongue sticking out smiley jeśli lekarz nie pozwoli mi nic wziąć to wtedy będę płukac, ale pije herbatkę z cytryna i miodem czego również nie znoszę ale wyjątkowo mi smakowało smiling smiley Co do Twojego usg to musi być dobrze!! Nie ma innej opcji smiling smiley choć naprawdę bardzo ale to bardzo podziwiam Cie ze tyle wytrzymałas winking smiley
Ja dam znać po mojej wizycie co i jak i czy wszystko z dzidzia ok smiling smiley badania moczu wyszły mi troszkę lepsze ale bakterie nadal są sad smiley


Ewa2060 (offline)

12-07-2016 11:57:27

Katowice/UK
Ania nic się nie martw, ja tez nie lubię płukac gardła grinning smiley. A co twojego moczu, a mialas robiony posiew??


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

12-07-2016 12:11:35

Pod Bibowcem
Posiewu jeszcze nie. Najpierw zrobiłam badanie ogólne moczu, wyszły b. Liczne bakterie, lekarz mówił żeby brać urosept, pić dużo wody żeby to wypłukać. Wczoraj zrobiłam ponownie badanie i wyniki wyszły znacznie lepsze jednak bakterie nadal są. Zobaczę co mi powie dzisiaj lekarz smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.