Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anula91 (offline)

17-06-2016 10:22:16

Pod Bibowcem
Oska dzięki za wsparcie i pewnie ze dam znać co i jak smiling smiley oby wszystko było dobrze smiling smiley


kass (offline)

17-06-2016 10:45:58

Piekary Śląskie
Lupilupa śliczne maleństwo smiling smiley najważniejsze, że wszystko jest ok i że dzidzia rozwija się prawidłowo!! smiling smiley

Blondyna trzymamy kciuki za poniedziałek... będzie dobrze!!
Anula i dziś za Ciebie smiling smiley ale Ci dobrze widzieć tak często bobaska smiling smiley

Ja się wczoraj wieczorem i dziś rano trochę zmartwiłam.. Nie wiem czy to przez tą luteinę, którą biorę dopochwowo 2x na dzień czy co, ale wczoraj miałam bardzo lekkie, bardzo jasne (prawie beżowe) plamienia... Tzn troszeczkę na wkładce i jak się wytrę papierem to też tam coś na nim jest sad smiley Brzuch mnie nie boli.. We wtorek byłam na wizycie i już myślałam, że odetchnę, a jednak od wczoraj wieczora znów mam jakieś niepokojące myśli a wizyta (tzn USG prenatalne 29 czerwca) znów tyle czasu czekania i życia z myślą czy wszystko jest w porządku sad smiley
A już miałam spokój z tymi plamieniami ehhhh... sad smiley


Tolusia1990 (offline)

17-06-2016 10:52:17

Ogrodniki

Oska (offline)

17-06-2016 10:58:47

Krasnystaw/UK
Więc przyznam się i ja do swojego niepokoju. Już dwa dni mam takie żółtawe upławy, też mam nadzieję, że to luteina. Ach mówię Wam dziewczyny, że ta ciąża wykończy nas psychicznie i wszystkie będziemy rodzić na wspólnej sali w szpitalu psychiatrycznym smiling smiley smiling smiley winking smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Tolusia1990 (offline)

17-06-2016 11:01:36

Ogrodniki
Ja nie mam żadnych upławów, plamień, czasem coś zaboli. Bardziej mi chodzi o uczucie niepokoju, jakby coś się stało lub miało stać...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oska (offline)

17-06-2016 11:02:48

Krasnystaw/UK
Tolusia wiem o co Ci chodzi. Postaraj się zająć czymś myśli


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

kass (offline)

17-06-2016 11:10:21

Piekary Śląskie
Tolusia1990 u Ciebie na pewno wszystko jest ok smiling smiley Zresztą u każdej ! Trzeba dalej być dobrej myśli i się nie stresować smiling smiley Ale jak dalej bede miała takie plamienia to pojadę do szpitala, niech sprawdzą czy jest wszystko ok i niech mi powiedzą skąd znów te plamienia się wzieły.. sad smiley miejmy nadzieje, że to ta luteina..

Oska ile bierzesz tej luteiny ?






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 11:11 przez kass.

Oska (offline)

17-06-2016 11:17:19

Krasnystaw/UK
No ja brałam ostatnio dwa dni temu i myślę, że może to co tam było musi wyciec. Już sama nie wiem. Ty jeśli bierzesz ją codziennie to pewnie to jest luteina, bo po niej zawsze coś tam wypływa. Ale jakby coś to lepiej może pojedź do szpitala. Lepiej niech Cię ochrzanią, że niepotrzebnie siejesz zamęt niż miało by coś być nie tak.


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

kass (offline)

17-06-2016 11:25:06

Piekary Śląskie
Oska no zawsze to była taka biała wydzielina,a teraz zmieniła na kolor jasno brązowy :/ Ehhh.. no nic, zobaczymy jak tam będzie dzisiaj. Najwyżej pojade i tak jak mówisz, lepiej dostać "ochrzan" niż zbagatelizować to.


Anula91 (offline)

17-06-2016 11:27:11

Pod Bibowcem
Kass i Oska spokojnie, bez nerwów smiling smiley poczytajcie dziewczyny o uplawach i o kolorach uplaw smiling smiley mianowicie czytałam że jeśli są jasne i delikatne to jest to normalne zjawisko smiling smiley i nie ma się czym martwić, ale gdyby były zielonkawe przykładowo to by znaczyło o infekcji.. Moja koleżanka która właściwie niedługo kończy ciążę ma od samego początku uplawy, i lekarz jej powiedział że to rzecz normalna. Jeśli bardzo Was to niepokoi to skonsultujcie się z lekarzem, niech Was zbada i sprawdzi czy wszystko jest ok smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547460, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.