Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

blondynayna (offline)

10-06-2016 13:14:26

Przedmieście Górne
Hejkasmiling smiley
Jeśli chodzi o farbowanie włosów, to na razie ich nie tykam. Ale odrost mam konkretny grinning smiley

Jeśli chodzi o imię to jeszcze nie wiem, ale chcialam dla chlopca po dziadkach, a dla dziewczynki podoba mi się dużo, np. Luiza, Pola, Elżbieta.
Na razie nie myślę, jak będę na zwolnieniu to będę wertowac kartki kalendarza w poszukiwanniu imion. smiling smiley

lupilupa ciesz się, że masz ciśnienie na zdrowe rzeczy, bo ja mogłabym hektolitrami pic żurek z winiary, gorący kubek.

Lupilupa (offline)

10-06-2016 13:28:15

Blondynayna to rzeczywiście masz nietypowe zachcianki. Poproś mamę, może ugotuje Ci gar żurku i też będzie Ci smakował smiling smiley Do innych kwaśnych produktów, potraw Cię nie ciągnie?


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 13:28 przez Lupilupa.

Kasiulka85 (offline)

10-06-2016 13:30:11

Łańcut
Widzę że dużo z Was już wybrało imiona winking smiley U mnie mąż już zdecydował: Ania , Szymek lub Marek. Liczę na córkę bo te męskie trochę mniej pasują winking smiley






blondynayna (offline)

10-06-2016 13:42:26

Przedmieście Górne
lupilupa nie mieszkam z rodzicami, sama sobie gotuję, ale takie widzimisię mam akkurat jak jestem w pracy, w domu jem to, co gotuję. A gotuję to na co aktualnie mam ochotę
smiling smiley
Jeżeli chodzi o inne kwasoty... Ha ha ostattnio bylam na bazarku ze sklepikamk po warzywa i byla też kapusta kiszona, wzięłam 30dag do woreczka i jakk tylko wyszlam z tego sklepiku od razu zaczęłam wciągać kapustę grinning smiley po drodze do domu zjadlam całą smiling smiley

Oska (offline)

10-06-2016 13:43:57

Krasnystaw/UK
A czy wierzycie w to, że zachciewajki jeśli chodzi o jedzenie mogą sugerować płeć maleństwa?


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 13:44 przez Oska.

blondynayna (offline)

10-06-2016 13:47:40

Przedmieście Górne
oska myślę, że nie... Tak samo jakk teksty, ze sie ladnieje na chlopca, a brzydnie na dziewczynkę
smiling smiley

Ewa2060 (offline)

10-06-2016 14:04:58

Katowice/UK
Misia fajny ten artykuł, czyli jajka na miękko mogę jeść, z tego wynika smiling smiley.
Anula u mnie pochmurno, ale strasznie duszno, nie ma czym dosłownie oddychać, byłam po corcie w przedszkolu i wrocilam ledwo zywa, a jeszcze trzeba na zakupy jechać, nie wiem jak to zrobię.
Lupilupa super, ze wyniki ok smiling smiley.
Ilona ja tez w to nie wierze, przy córce każdy mówił, ze wyladnialam, wiec powinien być chłopak, a jednak cora była smiling smiley

U mnie dzisiaj na obiad pizza domowej roboty, która chętna grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

10-06-2016 14:06:26

Zaskoczyłyście mnie, że macie już wybrane w większości imiona ;-) my kompletnie o tym jeszcze nie myślimy, debata zacznie się po 12tcsmiling smiley jak mi ciężko dzisiaj jedzenie wchodzi...:/




Lupilupa (offline)

10-06-2016 14:12:22

Kto wie jak to jest z tymi zachciankami, w każdym micie jest cień prawdy.
W ciąży z synem wcinałam wiadrami kwaśne jabłka, razem z pestkami (łuskałam je jak słonecznik) i lody lulki.
Teraz nie mam pojęcia o jakiej płci mogą świadczyć truskawki są słodkie i kwaśne zarazem...


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lupilupa (offline)

10-06-2016 14:15:26

Ewa to ja wpadnę, zostaw mi proszę kawałek albo dwa grinning smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.