Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Ewa2060 (offline)

06-06-2016 20:39:10

Katowice/UK
Powiem wam, ze dzisiaj jakieś czarne myśli mnie nachodzą od rana, brzuch mnie boli i jak zaczęła czytać internet (czego raczej nie robie) to wpadł mi w oko artykul na temat ciąży pozamacicznej i teraz moja głowa trochę inaczej zaczęła myśleć sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

tysia0823 (offline)

06-06-2016 20:39:47

Bełchatów
sylwia jak ci sie udało to zdjecie wstawic??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oska (offline)

06-06-2016 20:50:55

Krasnystaw/UK
Ewa ja też czytałam i na dobre mi to nie wyszło. Prawie tydzień przepłakany. Mnie też brzuch boli już ok dwa tyg, a jednak wszystko w porządku. Tak po prostu mamy. Jeśli będziesz czuła silny ból, weź no-spę i do łóżka poleżeć, mi pomagało. Nic nie czytaj, stres jest tu teraz jak najmniej potrzebny. Ja od wizyty u GP do spotkania z położną czekałam ponad tydzień, a w piątek przyszedł mi list z datą właściwego pierwszego skanu na 30 czerwca. Tu wszystko tyle trwa. Nie denerwuj się i nie kieruj tym co tam gdzieś przeczytasz, wiem z własnego doświadczenia


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Ewa2060 (offline)

06-06-2016 21:00:14

Katowice/UK
Ja jak byłam u gp to mi powiedzieli, ze oni juz się tym nie zajmują i muszę sama sobie zadzwonić do położnej i zgłosić, ze jestem w ciąży, wiec zglosilam i czekam. Skoro ty masz USG 30 czerwca, to ja będę miala kolo 10 lipca, masakra jeszcze tyle, ciekawa jestem czy po scanie będziesz miała ta sama datę porodu czy inna.
A ja juz nie czytam co bedzie to bedzie, kuoilam sobie nagietek jak dziewczyny radzily I pijr dwa razy dziennie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

06-06-2016 21:12:12

Pod Bibowcem
Piękne masz te zdjęcia :* powiedz nam jak to zrobiłaś że udało Ci się je tutaj wstawić smiling smiley


Kasiulka85 (offline)

06-06-2016 21:12:50

Łańcut
Misia 86 Synek jutro skończy 9 lat , a córcia ma 5 smiling smiley

Oska, kass, Tolusia, Ewa dzięki za wsparcie :*

JustynaT powodzenia jutro ! Daj znać jak było winking smiley






Oska (offline)

06-06-2016 21:13:47

Krasnystaw/UK
No nie wiem czemu mnie sami zgłosili do położnej, może ze względu, że mieliśmy problemy z zajściem w ciąże. Mam bardzo fajną lekarkę, ale moja położna pracuje tylko trzy dni w tygodniu i teraz w ciągu ostatniego tygodnia ani razu z nią nie rozmawiałam, a przecież powinna mi pomagać cały czas. Nadal nie wiem co robić, wracać do Polski czy nie...


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Oska (offline)

06-06-2016 21:19:01

Krasnystaw/UK
Ja też dołączam się do pytania jak wstawić tu zdjęcie, albo chciaż jak ustawić je jako avatar. Mam je w galerii, ale nie wiem co dalej.


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Kasiulka85 (offline)

06-06-2016 21:19:01

Łańcut
pozitiVibration Śliczne, małe cudeńko ! GRATULUJĘ ! grinning smiley

Ewunia bardzo dobrze , że myślisz pozytywnie ! Chociaż tyle możemy zrobić dla maluszków jeżeli reszta nie jest w naszych rękach... Będzie dobrze , musi winking smiley






pozitiVibration (offline)

06-06-2016 21:49:13

Tychy
dziewczyny, najpierw wrzuciłam zdjęcie do swojego albumu na profilu. po wstawieniu pod zdjęciem napis "Wstaw obrazek na forum jako bbcode. Miniaturka zdjęcia będzie widoczna w miejscu jej wklejenia niezależnie od ustawień prywatości". kopiuję "pełny rozmiar". no i tu na forum klikam "wstaw link do obrazka". zostawiamy to http:// i wklejamy link. jak wyświetlił mi się ten link w wiadomości to usunęłam to na początku " [ img ] http :// " i to na końcu " [/ i m g ] ". dałam najpierw podgląd i się wyświetliło. smiling smiley trochę to trwało zanim do tego doszłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-06 21:50 przez pozitiVibration.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.