GRUDZIEN 2016

Wysłane przez AgnOss 

Mariola1989 (offline)

15-07-2016 21:18:57

Siedlce
Anula91 u mnie w sumie zaraz 18 sie zacznie, termin mam na 18-go grudnia

Anula91 (offline)

15-07-2016 21:33:32

Pod Bibowcem
Mariola a są jakieś szczególne okoliczności kiedy czujesz maleństwo? W sensie np po jedzeniu czy jakoś tak?


Mariola1989 (offline)

15-07-2016 21:49:31

Siedlce
Po jedzeniu albo jak siedzę długo w jednej pozycji i maluszkowi jest chyba nie wygodnie to odbija sie o jelita i sie przelewa.

Anula91 (offline)

15-07-2016 21:59:31

Pod Bibowcem
Jej zazdroszczę, też bym chciała już czuć smiling smiley zwłaszcza teraz po chorobie... Dosyć mocne przeziębienie miałam i denerwuje się sad smiley sporo kropli do nosa wzięłam, ale konsultowałam z lekarzem i mówił żebym się tym nie martwiła, ale ja byłabym spokojniejsza gdybym czuła malucha


agagoc82 (offline)

16-07-2016 08:52:46

Warszawa
U mnie to pierwsza ciąża jestem w 19t i nadal nie czuję ruchów dziecka-sad smiley tylko brzuch mi rośnie:-)

anna_manna (offline)

16-07-2016 20:59:26

Szczecin
hej, tez już wysłałam zaproszenie do znajomych na FBsmiling smiley

dziewczyny, ja byłam przeziębiona na samym poczatku ciąży, brałam syrop/ tabletki saszetki PRENALEN -jako jedyne dla kobiet w ciąży i tylko na takie zgodził mi się internista. + naturalne metody (miód, syrop z malin itd) fakt, że wychodziłam z tego chyba z 2 tyg, ale się udało.

Ja Wam powiem, że mojego Maluszka czuję już bardzo dobrze, jak się wręcz rozpycha, odpycha nóżkami, czasem mam takie wręcz uczucie rozsadzania brzuchasmiling smiley Ale jest sporym dzieciątkiem już i może dlatego, ja kopniaki czułam już od jakiś 2 tygodni, ale nie wiedziałam, ze to tosmiling smiley Lekarz mnie uświadomił. Bo ja myślałam,że to coś złego. Ale to moja 1 ciąża na tym etapie, więc nie wiem, czego się spodziewać.

Podobno po ruchach w brzuchu można wyczuć jaki rytm dnia ma dziecko i tak może się zachowywac po urodzeniu- jeśli to prawda to będę mogła sobie spac do 10! Moje dziecko poszło w ślady tatusia- rano śpi do południasmiling smiley

steliyah (offline)

17-07-2016 10:58:27

Wodzisław Śląski
Mi się nie wyświetla link do gruupy na fejsie.
Anguz prenalen ma całą linie, saszetki do rozpuszczania, tabsy na gardlo, syrop i psikacz do nosa. Polecam wszystko, chociaż ja w piatek pojechałam do znajomej lekarki, no i antybiotyk mam, ponieważ kaszel mam okropny (palacz 20letnim stażem tongue sticking out smiley) no i kaszel w tym przypadku więcej szkody może dziecku wyrządzić (oderwać sie łożysko może itp) aniżeli wzięcie antybiotyku. Dzwoniłam jeszcze do swojego gina i powiedział, że w drugim trymsestrze już spoko, można brać, z reszta to nie jest jakiś silny antybiotyk.
No i syrop z pędów sosny polecam, jak już kaszel będziesz miała i herbatki z imbirem. Inhalacje/parówki, zalej rumianek i szałwie i sobie to wdychaj pod ręcznikiem, no i herbatki z miodem i cytryną. To chyba tyle, z apapem bym nie szalała bo czytałam, że max dwie na dobe kobiety w ciązy mogą przyjmowć, ja staram się unikać i jak łeb mi pękał to po prostu kładłam się spać grinning smiley

Ja już ruchy maluszka czuje od jakiegoś czasu i teraz coraz częściej i chwała Bogu bo tak bałam sie zażywać tego antybiotyku.. no i ten kaszel mnie męczy i też się schizuje cały czas :p a tak się człowiek na chwile uspokoi.
No i Anguz co z tego, że mniej waży a masz większy brzuch, Ty jesteś okropnie szczupła tongue sticking out smiley u Ciebie po prostu będzie bardziej widoczny, poza tym ułożenie bobasa, wody płodowe i macica robią swoje smiling smiley
Straszna szkoda,ze lekarka nie wpuściła chłopaka na usg sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola1989 (offline)

17-07-2016 11:25:04

Siedlce
Link do grupy fb Staraczka wstawiła na stronie 52.
To ze ktos jest szczupły nie musi oznaczać tego ze bedzie miał bardziej widoczny brzuch chyba nie od tego to zależy, mam koleżankę jest bardzo szczupła i jest w 6 msc i wogole nie widac ze jest w ciąży. u mnie brzuch raz jest raz go nie ma hehe jak więcej zjem to wyskakuje a tak to prawie nie widac ze jestem w 18tyg.

steliyah (offline)

18-07-2016 11:23:15

Wodzisław Śląski
Tak, wiem, że jest na stronie 52 i właśnie o tym mówie, że po kliknięciu w niego pojawia się komunikat, że nie można wyświetlić itp. Może Staraczka dodasz mnie po prostu sama? tongue sticking out smiley bo nie wiem o co chodzi, ja z tym fejsbukiem to tak średnio się lubie, mało postępowy człowiek jestem tongue sticking out smiley

Tak tak, nie ma reguły, że chuda ma duży brzuch. Dość często tak jest, ale nie ma się czym przejmować smiling smiley

Ja to już sama nie wiem, biore ten antybiotyk ale przeziębienie jakby mi wracało, znów boli mnine gardło, dzisiaj w nocy dostałam takiego napadu kaszlu, że aż brzuch mnie zaczął boleć.:/ masakra.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola1989 (offline)

18-07-2016 12:57:32

Siedlce
Staraczka zmieniła stronę na tajna dlatego wam sie nie wyświetla. Zeby dodać cie do grupy ktos musi mieć cie chyba w znajomych na fb
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.