GRUDZIEN 2016

Wysłane przez AgnOss 

Mnow (offline)

22-05-2016 07:46:04

Blich
Hej dziewczyny! Jeśli chodzi o samopoczucie ją od kilku dni zakatarzona, ból gardła - leczony plukankami wody z solą oraz stan podgorączkowy . Przez 3 wieczory wzięłam po jednej tabletce, musującego apapu przeziębienie( paracetamol) . Mam nadzieję, że to maluchowi nie zaszkodzi:/ co prawda nadal kicham, zakatarzona ale już lepiej. Postanowiłam już nie brać paracetamolu bo troche się boję :/ teraz tylko czosnek i malinywinking smiley a pogoda taka ładna!
Dziewczyny a jak tam Wasze piersi? Ja się na czytałam że rosną od razu a tu nic. Może faktycznie są pełniejsze, pobolewaja najbardziej w nocy - pewnie dlatego że nie mam biustonosza. Ale ja tu się nastawilam na natychmiastowy wzrost!winking smileywinking smiley

Anguz (offline)

22-05-2016 08:14:15

Gdansk
ja musze kupic biustonosz bo sutki wyskakują z innych dziecko na huśtawce

Astre (offline)

22-05-2016 14:55:11

ojj cycki urosly.... a cicuhy, coz, jak sobie czegos nie kupie w przyszlym tyg to zwarjuje, dzinsy cisna, bluzki opiete, a tu cieplo sie robi. moze to i lepiej jakies legginsy i tunika i gra, ale to, ze czuje sie mega ogromna to prawda.

Apap tez dzis wzielam, bo od rana bol glowy, myslalam, ze przejdzie ale mam duzo do zrobienia, trudno.

orientowalyscie sie juz w prenatalnych badaniach? bedziecie je robic? jakie sa ceny?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oluska98 (offline)

22-05-2016 15:41:03

Warszawa
Hej wszystkim przyszłym zimowym mamuśką smiling smiley
Moja fasoleczka ma 12 tygodni smiling smiley termin : 05.12.2016 smiling smiley
Mam nadzieje ze bedzie synek smiling smiley

Mariola1989 (offline)

22-05-2016 21:01:53

Siedlce
Tez byłam na zakupach dzisiaj i całe szczęście kupiłam sobie 3 sukienki, myślałam ze nic nie znajdę ale sie udało. Mąż się ze mnie śmiał jak brałam rozmiar S do przymierzalni ze teraz to raczej rosnę i nie ma co brac takiego rozmiaru. Piersi to mi urosły, zawsze miałam większe ale teraz to wypadają prawie z biustonosza, czasem bolą ze nie mogę nawet dotknąć a jak zaczepie biustonoszem przy zdejmowaniu to masakra jaki ból.

agagoc82 (offline)

22-05-2016 22:12:09

Warszawa
Cześć, pozdrawiam mamy grudniowe

JustynkaWrzesnia (offline)

23-05-2016 12:46:17

Opieszyn
Cytuj
Mariola1989
A ja znalazłam coś innego i właśnie odwrotnie,trzeba pracować i nie można przekroczyć 1992 zł netto na osobę. To jest becikowe,niejednorazowe,a przez cały rok.
Nie wiem gdzie ty znalazłaś taka informacje ale jest jakaś nie prawdziwa, moja siostra urodziła córkę w lutym 2015 roku i w tym roku za styczeń dostała 1000 zł bo nie pracowała, składała tylko w mops czy gops( chyba tam) wniosek i nie okazywała zarobków. Bo wkoncu sa to pieniadze dla tych które nie maja prawa do macierzyńskiego czyli dla bezrobotnych i innych śmieciowych umów. A do becikowego jednorazowego trzeba pokazać zarobki.
znalazłam w necie,ale juz wiem,że były nieprawdziwe.

JustynkaWrzesnia (offline)

23-05-2016 12:48:22

Opieszyn
Ja na badania prenatalne jadę 10 czerwca,ale mam darmowe z racji wieku.

nartika (offline)

23-05-2016 14:04:19

Niemcy
Witam smiling smiley Nadrobilam na szybko o czym pisałyście.
Wy już kolejne wizyty u gina,prenatalne,a ja w środę pierwsza wizyta tongue sticking out smiley
Nudności mnie męczą od rana do wieczora,mam chcice na owoce,chleb mi nie smakuje. Po kawie mnie muli blee


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

JustynkaWrzesnia (offline)

23-05-2016 16:07:22

Opieszyn
Dla mnie kawa tez ble,a zawsze ja uwielbiałam. Teraz nie przelkne. Mnie też muli od rana i czasami wymiotuje. Ja ogólnie zjem wszystko,ale najgorsze,że nie mam czym się napić,wszystko mi nie smakuje. Co do wizyt,to ja już miałam 3. Najlepsza była ostatnia,kiedy widziałam jak fika nóżkami. Mega uczucie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.