GRUDZIEN 2016

Wysłane przez AgnOss 

Astre (offline)

19-05-2016 14:14:44

Miri - tez nie lubie wody, teraz pije gazowana mineralna, wchodzi troche lepiej niz normalna. To sie narzeczony nalata grinning smiley, moze na poczatku ok, ale pozniej moze byc ciezko... W Polsce cieżko było sie przestawic po takim dlugim pobycie. Ale masz racje - jedzenie porazka....i wrocilismy przeze mnei glownie, bo tez nie czulam sie tam dobrze, ta wilgoc i te paskudne domy, tak ciasno mi tam bylo!! i pogoda non stop dół.

Poznan ladnie miasto - w zeszlym roku podyplomowe tam robiłam, bardzo dobrze wsominam


Agnuz - zazdroszcze .... a masz wymioty?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anguz (offline)

19-05-2016 14:24:08

Gdansk
wymiotuje prawie codziennie przez co przelozylam prawo jazdy- wyjde bede w srodku miasta i mnie zlapie,co wtedy zrobie sad smiley tydzien wolnego z pracy moze przejdzie

marta_2504 (offline)

19-05-2016 17:03:43

Poznań
A guz wiem ze to nie łatwe ale przy wymioty ch powinnaś się zmusić chociaż do małego posiłku. Powinno ponoć. Ja nie wymiotuje póki co, ale jak czuje se zbiera mi się na mdłości odrazu biegnę coś zjeść. Mi pomaga

olka20 (offline)

19-05-2016 17:40:22

Koniuchy
Anguz ja tez prawie nic nie jem a brzuchol wielki hihi jestem na takim etapie ciazy ze sasiedzi nie wiedza czy mi gratulowac czy sprezentowac karnet na siłownie hahaLOL

Grudniowa (offline)

19-05-2016 22:27:04

Koszyce Wielkie
Jejciu a ja mam apetyt na wszystko!
Jem jak leci... Niby mam lekkie mdłości ale jak zjem to znikają...

staraczkaKLA (offline)

20-05-2016 07:00:55

Anguz biednaś Ty - w pierwsej ciąży pierwsze 4 miesiace byłam jak zwłoki. wymiotowałam wszytskim ale jakoś mi to nie przeszkadzało w tyciu:p ogólnie do konca miałam +26. Teraz mam tylko lekkie mdłosci i jest naprawde super. I szczerze chciała bym Ci napisać jakiś złoty środek który pomoże ale próbowałam wszytskiego, tabletki, imbir i wszysko było beee. Po 4 miesiacu wymiotowałam tylko raz dziennie i rano wiec dało się żyć.

staraczkaKLA (offline)

20-05-2016 07:06:02

a To tysiak zł macierzyńskiego chyba nie jest zależne od zarobków tylko jest zagwarantowane wszytskim matkom które nie mają szans na macierzyński z innego źródła.
To jest super! Ale dla mnie osobiście trochę krzywdzące bo ja co miesiać płace 500 zł ZUS a mój macieżyński też będzie tyle wynosił, bo dostane do tego tysiąca wyrównanie( normalnie zostawało by ok 20 zł )
Wiec w mojej sytuacji bardziej opłaca się nie mieć działalności niż mieć
To jest polska własnie, kraj prorodzinny
Jak skończe szczęsliwie 1 trymestr szukam pracy na 3 miesiace :p

Mariola1989 (offline)

20-05-2016 09:42:42

Siedlce
Cytuj
JustynkaWrzesnia
A ja znalazłam coś innego i właśnie odwrotnie,trzeba pracować i nie można przekroczyć 1992 zł netto na osobę. To jest becikowe,niejednorazowe,a przez cały rok.
Nie wiem gdzie ty znalazłaś taka informacje ale jest jakaś nie prawdziwa, moja siostra urodziła córkę w lutym 2015 roku i w tym roku za styczeń dostała 1000 zł bo nie pracowała, składała tylko w mops czy gops( chyba tam) wniosek i nie okazywała zarobków. Bo wkoncu sa to pieniadze dla tych które nie maja prawa do macierzyńskiego czyli dla bezrobotnych i innych śmieciowych umów. A do becikowego jednorazowego trzeba pokazać zarobki.

marta_2504 (offline)

21-05-2016 20:42:03

Poznań
Dzisiaj mam zły dzień, czuje się jak wielka kulka dziecko na rowerku
Niewygodnie mi już w moich ciuchach, wybrałam sie wiec na zakupy. Wróciłam z gaciami grinning smiley Nic mi nie leżało, nic mi sie nie podobało. Mam lekką nadwagę, pełne nogi, wąska (jak dotąd) talie, mały biust. Nie mogę sie przestawić na inna odzież. Wszystko w mojej szafie ma zaznaczoną talie, a ta znika z zastraszającym tempie. W tych wszystkich luźnych kieckach i bluzkach czuje się jak bezkształtny twór. przewracjący oczami
Chyba dzisiejszy dzień, musze przespać.

aginka (offline)

22-05-2016 06:20:54

Katowice
Ja tez byłam wczoraj na zakupach i do tej pory wydawało mi się ze nie mam jakiegoś dużego brzucha. Przymierzalam długa, letnia sukienkę i okazało się że mam brzuszek i to dość spory. A to dopiero 9 tydzień smiling smiley
U mnie też biodra szerokie, biust raczej skąpy tylko brzuch zawsze płaski i talia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.