Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Naatalia (offline)

09-04-2016 08:52:36

Warszawa
U mnie na razie też dobrze,zaraz również wyruszamy na targi żeby zająć wcześniej miejsce parkingowe bo później może być problemsmiling smiley a później zwiedzanko znowu smiling smiley


elske (offline)

09-04-2016 10:18:27

Stavanger
Madziaijarek...bardzo,ale to bardzo mi przykro sad smiley


elske (offline)

09-04-2016 10:40:55

Stavanger
Madziaijarek...przepraszam,ze pytam,ale czy wiadomo co bylo przyczyna smierci??


madziajarek (offline)

09-04-2016 10:47:20

Rokitno-Stacja
jeszcze nie wiadomo . wynik będzie za 4 tygodnie . z tego co lekarz mówił to poprostu dzidziuś był za słaby i nie dał rady przetrwać . Straszne to ale niestety musze sie pogodzić . Mam dwoe dzieci więc mam dla kogo zyć . a za pół roku zaczynamy znowu sie starac .

magda_lena2016 (offline)

09-04-2016 11:31:22

Starachowice
Trzymaj sie madziu. Moze to drastyczne co powiem ale moze lepiej ze tak sie stalo niz jakby dzidzius mialby urodzic sie chory. Nastepnym razem bedzie wszystko ok. Teraz jest z aniolkami i opiekuje sie wami.


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

09-04-2016 15:41:01

Prabuty
Hejka. Ja wlasnie wracam z targow. Zakupilam bitelki i kocyk dla malenstwa :-) usg nie wyszlo bo mieli bardzo stary sprzed a przy moim tylozgieciu bylo ledwo co widac. Takze czekam na wizyte za 2 tyg u mojego lekarza. :-) choc czuje teraz malenstwo bo troche polazilismy.


kasiaikamil (offline)

09-04-2016 17:49:19

Łódź
Madzia, bardzo mi przykro sad smileysad smiley
Trzymam kciuki by się powiodło za te pół roku!!!!!

Ja dziewczyny nie czuje maleństwa.... Jak się przeforsuje, to czuję ciężki i twardy brzuch....zaczęłam chodzić do pracy,sporadycznie bo trzy,cztery razy w tygodniu po 4h!!!Coraz lepiej się czuje....za to mam wrażenie, że niektóre jedzenie ma papierowy lub metaliczny angry smiley

Magda lenka, nie odpisalam wcześniej, że komunie mam na 24osoby i tez robię w domu...boje się z zakupem sukienki,jadę za tydzień do Rzgowa!!!

Za to kupiłam sobie kurtkę na jesień, by cały brzuchol mi zakryła...
Była okazja, więc się nawet nie zastanawiałam.... Brzuch w moich spodniach mnie okrutnie uwiera!!! Zakupiłam leginsy z luźnym stanem, więc jest bosko...
Trzeba rozejrzeć się za ciążowa odzieżą!!


Kokosek, a ogólne wrażenie z targów? Warto było...?
Ja się szykuje na czerwca


A znajomi zbierają juz ciuszki dla mojego malenstwa!:joliecouette:


kokosek (offline)

09-04-2016 18:41:32

Prabuty
Ksia moim zdaniem warto. Akademia Pawla Zawitkowskiego na prawde super. Wiele ciekawych rzeczys sie dowiedzielismy. Wysligi raczkujacychbmaluchow tam sie usmailismy jak nie wiem. Kazdy chetny pomocny. Jak ktos planuje zakup wozka quinny mood to pan nam na wstepie zjechal 500 zl i z 2900 zrobilo sie 2400. Takze roznica miedzy sklepem i targami duza. Troche malo bylo wystawcow z wozkami bo w sumie dwoch nie bylo z zandnymi lozeczkami. Ale posciele kocyki przepiekne. Kupilam uniwersalne bo nie wiadomo kto mieszka w brzuszku winking smiley warto jechac. Od poczatku bym teraz poszla na te porady do pana Pawla. Super.


kokosek (offline)

09-04-2016 18:51:40

Prabuty
Natalia robilas usg? Bylo cos widac u ciebie bo mamy nie duza ronice a troche sie martwie ze nic nie bylo widac a Pani powiedziala o jejus jakie malenstwo nic nie widac jeszcze pokazala worek owodniowy i powiedziala ze w nim jest dzidzia ale on nic wiecej nie pokaze bo ma stary sprzet i by musiala dopochwowo a nie mial glowicy... Mam nadzieje sie malenstwo rozwija sie prawidlowo


Naatalia (offline)

09-04-2016 18:54:05

Warszawa
Faktycznie fajna atmosfera,nawet wygraliśmy raz podarunek dzięki wejściówcesmiling smiley
Dużo ulotek i ciekawych rzeczy,my tylko kupiliśmy żel pod prysznic na tą moją swedzaca skórę i piwo bezalkoholowe smiling smiley Chciałam kupić tak dużo rzeczy dla bobaska,że w końcu nic nie kupiłam i mój W. mówi,że jak u nas w Warszawie będą to pokupujemysmiling smiley
Mi bardzo podobały się wózki anex...znaczy ciężko trochę składała się budka...ale były piękne i zwrotne smiling smiley
Usg u mnie też się nie dało bo ten sprzęt naprawdę był jakiś stary,znaczy widziałam jak fikała (bardziej była ruchliwa niż w środę),ale baaaardzo niewyraźnie...co zabawne pani nawet nie mogła znaleźć dzidzi i musiałam jej powiedzieć gdzie może być i dopiero wtedy jako tako się ukazałasmiling smiley
Moja dzidziulka chyba dziś nie była zadowolona bo tak bolał mnie brzuszek..znowu jest po lewej stronie


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.