Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Lenka1313 (offline)

08-04-2016 09:53:05

Bełchatów
Tosia w ktorym tygodniu jestes???


[link widoczny po zalogowaniu]

Martako_1112 (offline)

08-04-2016 10:06:36

Staroguby
Hihi ja tam moge wszystko jesc, ale pomarancze, jablka i ogorki kiszone to po nocy mi się snia winking smiley czy to mozliwe zeby już dobrze czuc Dzidziusia w 14 tyg w drugiej ciazy? Dzis w nocy caly czas jakby ktos sie w brzuszku krecil winking smiley




Naatalia (offline)

08-04-2016 10:17:42

Warszawa
Kokosek,chyba widziałam Twój komentarz pod targami na facebooku smiling smiley Jesteś śliczna ! grinning smiley
My właśnie w drodze do Gdańskasmiling smiley
Dziś na śniadanko był arbuzikgrinning smiley
Ja do mięsa też mam straszną awersje ! Jak tylko myślę,że miałabym je wziąć do ust to...ojoj nie jest dobrze...bleeeee !
Moja dzidziulka bardzo się rozpycha,zdaje mi się,że wiem nawet kiedy jest po stronie lewej,a kiedy prawej smiling smiley W. mówi,że się nie dziwi skoro tak szaleje i fika w brzuszkugrinning smiley


Tosia (offline)

08-04-2016 10:29:50

Dębowiec
Lenka według googla jutro zaczynam 12 tc, a usg jeszcze nie mialam, jestem zapisana na 20.04 ale moja córka ma ferie wiec w Polsce pójdę do ginekologa i moze w koncu do mnie dotrze ze w ciazy jestem ha ha
Mysle ze to bardzo możliwe ze czujeciejuz dzidzie w 14 tyg szczególnie jak to juz druga ciąża. Mi od 2 tygodni brzuch wywaliło i wyglada juz na ciążowy! Znajomi podejrzliwie patrzą i sie zastanawiają bo mało kto wiesmiling smiley

Promyk_91 (offline)

08-04-2016 10:50:35

Twardogóra
Hej, dziewczyny.

Ja dzisiaj tragedia noc z tym kaszlem, ale powoli widzę różnice, może przechodzi.

Nic nie czuję sad smiley Nie rozpycha się mi nawet dzidziolek sad smiley Martwię się, że ten zasrany kaszel coś jeszcze zrobi mojej dzidziulce sad smiley

Ja tonami mogę jeść jogurty, słodycze, makarony i ser żółty. Pomidory, ogórki na każdej kanapce! Od czasu do czasu rano zjem płatki, ale mleko z miodem musi być. Wszystko słodkie, bo inaczej przez gardło nie przejdzie.




kokosek (offline)

08-04-2016 11:02:48

Prabuty
Natalia, ojjj zawstydziłam się bardzo, dziękuję ! smiling smiley
Jak jutro mnie spotkasz to zagadaj, poznamy się w realu smiling smiley

Natalia a ja tez dzidzie czuje z róznych strony teraz, na poczatku była z prawej, a przed wczoraj z lewej smiling smiley

Promyk wszystko jest dobrze. Ja tez nie czuję ciągle tych rozciągań.


kahna (offline)

08-04-2016 11:22:28

Lublin
ale mi coś ciężko dzisiaj...
najpierw zachciało mi się spać, więc zrobiłam sobie lekka małą kawę, ale sam zapach zaczął mnie mdlić, więc ją wylałam. a teraz coś mnie żołądek boli. wrrr czuje się lekko przetrącona dzisiaj.

Dziewczyny jak już poszalejecie na tych targach to zdajcie relację. u mnie będą jakies targi w maju albo czerwcu i może bym się wybrała. na razie wybieram się na targi ogrodnicze .... za dwa tygodnie Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

08-04-2016 11:35:42

Prabuty
Pewnie, że zdamy relację, ja mam nadzieję, ze coś tam zakupię smiling smiley


Naatalia (offline)

08-04-2016 11:36:07

Warszawa
Promyk nie martw się,na pewno z dzidziusiem wszystko dobrze !
U mnie dzidziulka długo było po lewej stronie,nawet na badaniu...a teraz przeniosła się na prawo smiling smiley
I jak Cię zobaczę to na pewno podejdegrinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-08 11:42 przez Naatalia.

Naatalia (offline)

08-04-2016 11:44:43

Warszawa
Ja liczę,że zobaczę wózki i łatwiej się zdecydujegrinning smiley
No i znowu zobaczę swoją dzidziulke...i sprawdzimy,czy to nadal dziewczynkasmiling smiley już się nastawiłam na dziewczynkęsmiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.