Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Naatalia (offline)

19-04-2016 18:15:14

Warszawa
Super,jest nas już osiem babeczek winking smiley
Ja wstawiłam brzuszek i czekam na Wasze i usg z dzisiaj Kokosek i Lenka ! smiling smiley


Martako_1112 (offline)

19-04-2016 18:22:32

Staroguby
Utworzyłam konto na fejsie i zaraz do Was dolacze




kahna (offline)

19-04-2016 18:50:24

Lublin
Macie Wy mam i ja Mr. Green chce na fb.

o widzę ze któraś słodka mama będzie. Nie będzie tak źle i pociesze Cię ja juz druga ciąża z cukrzyca

Promyk ja jutro 16:45 a jak znam życie to jeszcze obsuwa


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaikamil (offline)

19-04-2016 20:25:31

Łódź
Dziewczynki mnie również proszę przyjąć, wysłałam chęć przyłączenia!!
Byłam dziś na usg, trafiłam na rzeczowego lekarza, który powiedział ze nie nagra mi maleństwa! Nie powiedział czy dziewczynka bo nie był pewny!!!!
Ta przeziernosc 2,2 max do 2,5 niby w normie, niepewny co do kości nosowej.
Rozmawiałam z nim o genetycznych i mów, że jak chce iść to w tym tygodniu!
Bo to najodpowiedniejszy moment!! '


magduska87 (offline)

19-04-2016 20:40:01

Lublin
hejsmiling smiley kokosek i kasiaikamil cieszę się że wszystko oki smiling smiley

za grupą na fb jestem jak najbardziej smiling smiley tylko ja tam trochę nieobcykana jestem w tym fb i mam pytanko, czy znajomi będą widzieli, że należę do takiej grupy?? bo my to jeszcze nie powiedzieliśmy znajomym i rodzinie całej, tylko rodzicom i rodzeństwu i nie chcę żeby z fb się dowiedzieli smiling smiley

ja też dzisiaj byłam u mojego lekarza w sumie to miało być tylko odebranie wyników, ale wyszło nieoczekiwane usg, bo gin martwił mój twardniejący brzuszek. Wszystko na szczęście oki, bobas tak fikał, że nawet nie można było go zmierzyć, a nóżki skrzyżował i płci też nie dało rady, ale najważniejsze że jest dobrze.

a tak jeszcze zapytam czy Wy też tak macie z tymi brzuszkami, że się tak spinają?? bierzecie no-spę??

Naatalia (offline)

19-04-2016 20:47:10

Warszawa
Nikt nie będzie widziałsmiling smiley Czekamy na Ciebie winking smiley
Masz zdjąko usg ?
Ja tylko czasem mam taki twardy...ale nie za często i nie zwróciłam uwagi na to jakoś bardziej smiling smiley


Martako_1112 (offline)

19-04-2016 20:54:14

Staroguby
Moj maz mial wypadek ;( zebym mogla to tr przeszlo 100 km z buta bym przeleciala ;( niby mowi ze mu nic nie jest tylko samochod rozbity i zwbym sie nie martwila bo uszykujemy z polisy sprawdzy, ale sie boje ze tak mowi zebym sie bardziej nie denerwowala sad smiley




Naatalia (offline)

19-04-2016 21:03:29

Warszawa
Martako wszystko będzie dobrze,gdyby było źle to by nie miał siły do Ciebie zadzwonić i zdać Ci relacje,nie martw się,przesyłam gorące przytulasy i całusy


Martako_1112 (offline)

19-04-2016 21:48:02

Staroguby
Wiem ze jak by cos sie Pawlowi stalo to albo by chlopaki dzwonili albo szef, ale samo to ze cos Mu sie moglo stac.... Dzwonil ze za 2-3 godz bedzie w domu bo samochod do naszego mechanika sciaga to pokaze mi sie, ze mu nic nie jest i zebym sie uspokoila ze wzgledu na Dzidzie, ale ja nie moge jakos, za bardzo Go kocham....




magduska87 (offline)

19-04-2016 22:19:41

Lublin
Martako będzie dobrze, zaraz wróci do domu, szykuj mu kolacje i się nie denerwuj.

Natalia dzięki za info, już jestem na fb. Usg nie mam na płytce, ale zrobię zdjęcie, jak wyjdzie to wstawię ale to już jutro, bo teraz to już spanie mnie bierze.

Śpijcie dobrze smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548480, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.