Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

lonka (offline)

18-02-2016 10:26:43

Witamy nowe październikowe Mamusie: Iwonka i Showdownsmiling smiley

Showdown ja mam dzisiaj 41 dzień cyklu, w poniedziałek na usg było widać pęcherzyk bez lokatora. Także jeśli chciałabyś "GO" zobaczyć to może troszkę jeszcze poczekaj. Najważniejsze żebyś Ty była spokojna.

Iwonka, mi też się wydaje, że nawet jeślibym nie planowała ciąży, to i tak byłabym w siódmym niebie, pomimo wszystkich trosk tzw "dnia codziennego".
Trzymam kciuki za Malucha smiling smiley

Martik dziś jest jeszcze gorzej z tym LENIEM, pogoda pod psem do tego...
Ale, ale, ale .... mdli mnie dziś troszeczkę i strasznie mi się ziewa, dzióba nie umiem zamknąć.

Pozdrawiamy najserdeczniej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

18-02-2016 15:20:44

Witam wszystkie kobietki smiling smiley
Długo mnie tu nie było, ale zaraz wszystko opiszę smiling smiley

5 tydzień i zaczęły mi się straszne wymioty (zresztą tak jak i w pierwszej ciąży, ale miałam cichą nadzieję, że mnie to ominie ). Mam ciężką pracę bo pracuje na dziale mięso -wędliny , w tej chwili jestem na urlopie 2 tyg i mam nadzieję że dostanę zwolnienie. 6 tyg zaczęłam plamić na brązowo i ból brzucha się nasilił. Jeszcze tego samego dnia udałam się do gina, co się okazało ciąża jest, serduszko bije, ale widać odklejającą się kosmówkę . Dostałam duphastop 3x1 i leżeć ! po 3 dnich brania tego leku czuje się okropnie boli mnie żołądek, jest mi duszno i znowu tel do gina mam dziś wziąć pół tab i jutro pokazać się u niej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

18-02-2016 20:27:34

Wodzislaw Slaski
Marta gratulacje kochanasmiling smiley,ja 5 lat temu byłam pazdiernikowka,zreszta wieszsmiling smiley,a teraz bede kwietniowkasmiling smiley30tcsmiling smiley.Buziaki i powodzeniasmiling smiley0


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Iwonka417 (offline)

18-02-2016 22:04:07

Łęga
Witam,
Byłam dzisiaj u ginekologa i tak jestem w ciąży smiling smiley 5-6 tydzień smiling smiley na chwilę obecną jest wszystko dobrze, muszę brać kwas foliowy i pokazać się za msc w między czasie zrobić kilka badań: )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 22:06 przez Iwonka417.

showdown (offline)

19-02-2016 13:39:52

Warszawa
Byłam dziś na USG smiling smiley Aż mi się łezka zakręciła w oku normalnie się wzruszyłam winking smiley) Byłam z mężem i widziałam że i jemu oczy się zaszkliły jak zobaczyliśmy pęcherzyk smiling smiley Na razie zarodka nie było widać sad smiley Ale doktor pokazała jakąś taką miniaturową kropeczkę, która jak się przyjrzeliśmy to pulsowała, mówiła że z tego wykształci się bobas winking smiley
Za dwa tygodnie idziemy znowu i wtedy już Pani doktor powiedziała, że będzie widać więcej i będzie serduszko biło smiling smiley)
Jedynie mnie martwi trochę, bo mam za wysoki cukier na czczo sad smiley Miała któraś z Was tak? Nie wiem co o tym myśleć, odżywiam się zdrowo, nie jem słodyczy ani słonych przekąsek. Wiadomo czasem jakieś ciastko czy coś wpadnie w rękę, ale niezbyt często sad smileysad smiley Byłam też dość aktywna fizycznie, niestety na chwilę obecną mam takie zawirowania w pracy że nie mam czasu na to, a teraz jak jestem w ciąży to boję się wrócić na siłownię sad smiley Mimo, że wiem że ciąża to nie jest przeciwwskazanie ale jednak. Plauję na basen chodzić, ale nie wiem jak to będzie wyglądać...

Kasias8918 (offline)

19-02-2016 15:41:55

rybnik
Hey ja staram się od dwóch lat i mam nadzieję że w tym miesiącu się udało Ale jeszcze tydzień muszę poczekać i się okaże smiling smiley

Iwonka417 (offline)

19-02-2016 17:04:34

Łęga
Trzymamy mocno kciuki ✊✊✊

Kasias8918 (offline)

19-02-2016 17:55:58

rybnik
Nie dziękuję żeby niezapeszyć:-) A czy wy mialyscie jakieś objawy w 3-4 tygodniu?

lonka (offline)

19-02-2016 21:04:17

Witaj Kasias8918 smiling smiley trzymamy kciuki bardzo mocno żeby Dzidziuś był na właściwym miejscu smiling smiley

Iwonka i Showdown, cieszę się, że wszystko w porządku i życzę samych takich wzruszających i radosnych wizyt do szczęśliwego końca ciąży.

Karolina - musi być dobrze! Ja też biorę Duphaston 2x dziennie, ale nie zaobserwowałam u siebie takich dolegliwości, o których pisałaś.

Zmykam właśnie zażyć moje tabulki i piknąć się Clexanem, potem kąpiemy moją Karolę i zalegnę przed TV, NICC mi się nie chce...

Dobrego wieczoru Mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

19-02-2016 22:28:32

Leverkusen
Heeej kobietki smiling smiley
Ale się was tu nazbierało smiling smiley

LONKA- mamy czasem prawo poleniuchować tongue sticking out smiley
KAROLINA- bądź dobrej myśli,na pewno będzie dobrze i wszystkie dotrwamy do października i nasza tabeleczka będzie pełna smiling smiley
ANIA- no co TY? już 30 tc? super !!!! strasznie się cieszę, że drugie dzieciątko będziecie mieć :*
IWONKA- jak już zobaczysz dzidzię,to się nam oczywiście pochwal. Ja też nie mogę się doczekać kolejnego usg. Nie mogę się doczekać smiling smiley
KASIA- ja na początku już dziwnie się czułam. Ale każda ciąża inna. Jak porównuję pozostałe 2, to mam teraz jakby trochę z pierwszej-strasznie spać mi się wciąż chce.A z drugiej mdłości. Aha,a ja się domyśliłam, że coś jest grane,jak dzień po @ chciałam zjeść chleb z moją ulubioną mielonką i mnie obrzydziła.

Dobranoc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.