Majówki 2016

Wysłane przez myszka12151919 

DeDriA (offline)

02-01-2016 16:30:09

Sochy
Ostatnio odkryłam najlepsze jedzonko na swiecie.... kanapka z kotletem z piersi z kurczaka smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley.... mąż się ze mnie smueje... mówi ze normalni ludzie nakładają sobie surowke i ziemniakiwinking smiley a ja mężowi daje obiad, a sobie w chlebwinking smiley

Niedawno odkryłam pi czym mi jest niedobrze... pi mleku. Jak się napoje mleka, cz y zjem lody to mnie w tedy... cofa. Gdzieś czytałam ze to może być dlatego ze dziecko może być uczulony na mleko. Hehe.... u męża w rodzinie często się zdarza. .. wiec juz teraz szykuje mi się macierzyństwo z przygodamiwinking smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-02 16:31 przez DeDriA.

Ola2323 (offline)

03-01-2016 10:40:33

Zajezierze
Te kotlety z kurczaka z chlebem to u mnie od koedy pamietam sie tak je. Na obiad normalnie z ziemniakami a jak zostanie wiecej to wieczorem z chlebem tylko jeszcze posmaruj musztarda. Niebo w gebie:p

Petunia (offline)

03-01-2016 11:41:49

Rybnik
Mój tata często na poniedziałek miał do pracy takie kanapkismiling smiley Jeszcze tydzień do badań prenatalnych i u gin - mało jajka nie zniosę :/


DeDriA (offline)

03-01-2016 11:49:41

Sochy
U nas tez to się jadło q domu.. ale do obiadu były ziemniaczki i surowka... na talerzu... a ja i tak z chlebem.. (ja daje ketchup i majonez ) na sniadanie, obiad, i kolejce takwinking smiley

Petunia jak ja przeżyłam to ty tez dasz radę, ale doskonale wiem co czujeszsmiling smiley 4 dni wcześniej nie spalam. Sama się nakrecalam, a teraz jak juz wiem wszystko to nawet trochę przesypiamsmiling smiley


Petunia (offline)

03-01-2016 12:35:40

Rybnik
DeDriA - ja mam w ten sam dzień prenatalne i połówkowe u ginki. Stres tym bardziej większy, bo ta nieszczęsna toxo..... ale jestem nastawiona pozytywnie. I może w końcu dowiemy się, czy to co śmignęło nam na ostatnim usg to była część ciała syneczka, czy jednak to była pępowina i będzie córeczka. Maluszek jest tak bardzo ruchliwy, że jest problem ze zmierzniem i posłuchaniem serduszka, a co dopiero z przyjrzeniem się poszczególnym częścią ciała. Mam nadzieję, że tym razem Maluszek będzie troszkę spokojniejszy.


DeDriA (offline)

03-01-2016 20:44:37

Sochy
Petunia sprobuj, w dzien badnia, nie jesc ani nie pic nice slodkiego, nice gazowanego, nie jeez owocow, mleka... moze jak maluszek nie ddostanie dopalacza to bedzie latwiej na usg.

A to prenatalne teraz to jak ma wygladac?


Petunia (offline)

03-01-2016 20:51:13

Rybnik
Spróbuje zrobić tak jak napisałaś. A drugie badanie prenatalne "polega na ocenie każdej części ciała płodu, określeniu położenia łożyska, ocenie ilości wód płodowych i pomiarze wielkości płodu. Jest to badanie ukierunkowane głównie na wady rozwojowe płodu. Szczególną uwagę zwraca się na rozwoju mózgu, twarzy, kręgosłupa, serca, żołądka, jelit, nerek i kończyn płodu."


Ola2323 (offline)

03-01-2016 21:16:25

Zajezierze
No to tak jak mowisz to mi lekarz powiedzial ze zrobi to na polowkowym

DeDriA (offline)

03-01-2016 22:43:22

Sochy
To co opisałas Petunia to ja miałam na prenatalne w 12 tc i teraz na polowkowym. Niestety dowiem się wszystkiego dopiero w piątek jak pójdę po wyniki. Tutaj usg robi... radiolog idzie to do opisu do lekarza i opisy wszystkie do gin wiec wyniki ja będę miała w piątek na wizycie.


Ola2323 (offline)

04-01-2016 09:32:13

Zajezierze
No ja tak samo. W 13 tyg na prenatalnym i na polowkowym
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.