Czy to chłopiec czy dziewczynka ?

Wysłane przez Supermamaaa 

annie27 (offline)

20-08-2015 19:12:49

Lublin
Wątpię że płeć można sprawdzić za pomocą testu i to w 10 tygodniu. Na tym etapie ciąży to nawet nie są dobrze wykształcone narządy płciowe winking smiley

Moim zdaniem usg jest o wiele bardziej wiarygodne smiling smiley
Mi lekarz w pierwszej ciąży powiedział w 14t ze chłopak i jest chłopak smiling smiley
Teraz w 16t lekarz powiedział ze obstawia dziewczynkę winking smiley potwierdzi się za miesiąc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maddyyy (offline)

20-08-2015 22:21:09

Dominowo
jak dla mnie śmiechu wartesmiling smiley Supermama.... nie wiem co masz za lekarza ale jest XXI wiek i rzadko który lekarz nie potwierdzi płci w ciąży.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-20 22:22 przez maddyyy.

Supermamaaa (offline)

24-08-2015 22:43:13

Ełk
maddyyy....czy jesteś w stanie dać uciąć obie ręce za to co powie lekarz na temat płci dziecka? Bo ja raczej nie i nieważne jaki ma sprzęt i doświadczenie. A test IntelliGender (taki znalazłam) wiadomo że zrobię dla zabawy bo puki nie zobaczę swojego maleństwa na żywo to tak naprawdę nikt ani nic nie jest w stanie mi zagwarantować na 200 % płci. Ktoś coś produkuje żebyśmy My Matki miały coś od życia , czyż nie?

annie27 (offline)

26-08-2015 20:29:33

Lublin
Według mnie szkoda kasy na jakieś testy na płeć winking smiley
Produkują je po to żeby mieć na kim zarabiać czyli na ciężarnych które bardzo chcą widzieć kto mieszka w brzuszku.
Ale to pewnie mega fikcja ponieważ co możesz mieć w moczu co świadczy o płci dziecka?winking smiley

Tak na zdrowy rozsądek
Na usg widać prawdopodobnie co wykształciło się między nóżkami smiling smiley
A test jak test metoda prób i błędów winking smiley
Jeden pokaże chłopaka drugi dziewczynke ot tak tongue sticking out smiley
Zabobon jakich mało winking smiley Nie wierzę w takie cuda winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Supermamaaa (offline)

26-08-2015 21:56:46

Ełk
A ja tam kupuję . Kto bogatemu zabroni smiling smiley Dla zabawy ... w końcu coś nam Matkom należy się jakaś rozrywka smiling smiley

annie27 (offline)

27-08-2015 08:10:03

Lublin
Droga supermama Skoro krytykujesz opinie innych 'bo wiesz lepiej" to po co w ogóle pytasz? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Supermamaaa (offline)

27-08-2015 21:11:01

Ełk
jejku...ja w żadnym wypadku nikogo nie krytykuję tylko poprostu myślałam że dostanę opinię od kogoś kto już robił taki test. A nikt nie zrobił a wypowiada się negatywnie.

asias89 (offline)

31-08-2015 09:03:36

Łazdoje
To jest forum a forum służy wyrażaniu opinii, zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych.


[link widoczny po zalogowaniu]

Supermamaaa (offline)

17-09-2015 21:27:47

Ełk
Kupiłam test mimo krytyki , może na "przekór światu" . Poczekam jeszcze tydzień , będzie to mocny 10 tydzień. Jeśli ktoś chciałby mojej opinii , chętnie podzielę się swoim "doświadczeniem" smiling smiley

CarAllowa (offline)

15-10-2015 08:28:20

Warszawa
Supermamaaa mysle ze fajnie ze kupiłas ten testsmiling smiley i co wyszło z niego???
nie wiem czemu reszta Cie krytykuje, to tylko zabawa, czysta ciekawosc. jaa tez bym go sobie kupiła ale to moja 3 ciąza i szczerze mowiac bez wiekszej roznicy mi co bedzie. w pierwszej ciązy byłam bardzo ciekawa jaka płec, bo zalezało mi na chłopcu, ale to 4 lata temu bylo i w sumie nawet sie nie interesowałam taki testami i w sumie nie wiem czy były juz dostepne. a Ty Supermamaaa nie przejmuj sie opinią tych wszystkich ktore uwazaja to za głupotę! same nie robiły ale sie wypowiadaja jakby byly znawczyniamiwinking smiley w którym jestes teraz tygodniu??? bo u nas w kwietniówkach ktoras z mam tez kupiła ten testwinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.