Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

CarAllowa (offline)

06-11-2015 19:27:34

Warszawa
Effa wg mnie te 3kołowe są dosc wywrotene. w sklepie z wozkami sprzedawca mi pokazywa jak ten wozek łatwo wywrocic;/ dlatego ja nigdy na takie nie patrzyłam- pod katem kupna. bo podobac mi sie podobaja ale nie kupiłabym takiego. Kwestia tej wywrotności polega na tym ze dziecko małe moze podejsc i sie oprzec o niego i wtedy baaaaam... ;/










[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

06-11-2015 19:38:37

Gdańsk
No zobaczymy jak to będzie z wynikami po tej glukozie. Oby były dobre. Mój ojciec miał cukrzycę więc u mnie ryzyko jeszcze większe. Chociaż w poprzednich ciążach miałam dobre wyniki.

Dobrze w sumie o tyle że już nie wymiotuje codziennie ale w tym tygodniu już się ich wcale nie spodziewałam...

Effa92 mi też się te 3kołowe wózki nie podobają jakoś i też właśnie takie wywrotne mi się wydają jak CarAllowej. Chociaż nigdy takiego nie prowadziłam i nawet nie chcę tongue sticking out smiley

KangurzaMama (offline)

06-11-2015 19:41:44

Gdańsk
CarAllowa ja też liczę na to że dzieci dzisiaj szybko zasną tongue sticking out smiley też już po kąpieli zaraz kolacja i do łóżek smiling smiley jakoś zleciał ten dzień.

Effa92 (offline)

06-11-2015 19:52:40

Cieszyn
Wiekszosc wozkow z tego co widze to i tak sa 4 kolowe i sa ladniejsze moim zdaniem i faktycznie te 3 kolowe takie wywrotne sie wydaja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

06-11-2015 20:08:53

Konin
Moje dziecie śpi u babci a ja czekam na "o mnie się nie martw" ;p tęsknie za nim cholernie jak śpi u tej babci sad smiley Wózki też oglądałam dziś jak effa napisała ;p Po jeden musty nawet M kazał mi dzwobić ale jeszcze się wstrzymamy ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

06-11-2015 20:47:25

Gdańsk
Mancia666 ja jakoś nie umiem moich dzieci nigdzie zostawić na noc, chociaż wiem że czasem by mi się to przydało... pewnie też inaczej by było gdyby moja mama żyła, jej bym umiała dzieci zostawić. Tesciom nie ufam niestety na tyle żeby dzieci z nimi zostawić na noc...

Wózkowy problem nam się zaczął tongue sticking out smiley ja za jakieś 10-15 tygodni się za to wezmę tak porządnie, teraz to tylko tak orientacyjnie przeglądałam.

CarAllowa (offline)

06-11-2015 21:04:50

Warszawa
KangurzaMama to obysmy miały dobre wyniki terazwinking smiley bo srednio mi sie widzi dieta cukrzycowa...
moje dzieci poszły spac juz pare minut temugrinning smiley huuraagrinning smiley teraz moge wspokoju delektowac sie cisza,,, i pojsc spac wczesniej xD
U mnie dzieci zostają u dziadków badz tesciowej tylko w przypadku weselasmiling smiley a tak to nie zostawiam ichwinking smiley no chyba ze tesciowa chce na troche wnuczka to wtedy go bierze, ale teraz to i ona pracuje wiec jest zmeczona i wypadałoby zeby kobitka odpoczeła sobie w weekend a nie sie z małym diabełkiem uzeraławinking smiley

Effa taki wózek trzeba samemu sprawdzic. zobaczyc jak on sie zachowuje na skreconych kołach, czy w razie co dziecko jest w stanie go wywrocicsmiling smiley ja widziałam jak to działa ii mi sie przez to te wozki nie podobaja. ale wiadomo, model modelowi nie jest rownysmiling smiley

Mancia to wieczór nalezy do WASwinking smiley


No nic.. ja to ide spacgrinning smiley wszystko zrobione.. samo sie pozmywało, samo sie wyprałogrinning smiley szkoda ze nie ma mi kto podlogi umycwinking smiley ale trudno...grinning smiley czas sie klasc i odpoczywacsmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

06-11-2015 21:26:07

Cieszyn
Mimo wszystko nie kupilabym 3 kolowego nie podobaja mi sie i jakos za przeproszeniem wydaja sie byc ciulowe grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

07-11-2015 08:23:08

Gdańsk
CarAllowa mi jakoś też nie widzi się dieta cukrzycowa tongue sticking out smiley oby wyniki były dobre. Nie wiedziałam nawet że z każdą ciążą ryzyko cukrzycy rosnie... lekarka mnie nie poinformowała...

Effa92 ja też mam takie zdanie o tych wózkach tongue sticking out smiley i też na pewno takiego nie kupię.

Emilka21 (offline)

07-11-2015 09:20:07

niemcy
Matulu nie bylo mnie kilka dni i tak sie rozpisaly smiling smiley poczytalam troszeczke ale duzo tego :d
co do sexu w pierwszej mialam ochote bardzo a teraz nieee :d ale mi tam nie przeszkadza grinning smiley a maz trudno niech sobie radzi -nerwa mam na niego i ooo.

Wy juz plany co kupic itp a ja nic zero. w poniedzialek wizyta u lekarza a u mnie brzuch hym jakby go nie bylo sad smiley nie to samo co w pierwszej sad smiley moze dlatgeo ze wisial juz przed sad smiley no czekam na wizyte moze dowiemy sie czegos ciekawego grinning smiley

moj brat bedzie mial syna Kornela smiling smiley byli na usg w 3d smiling smiley no i porod 14 marca ma miesiac roznicy ze mna grinning smiley

ja szczerze jak w taka pogode dorwe sie do ksiazek to ciezko mi wejsc na neta smiling smiley czytam i czytam i konca nie ma smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.