Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

CarAllowa (offline)

14-03-2016 17:29:07

Warszawa
dallo troszke odespałam. potrzebowałam tych 2h. nie pamietam kedy ostatni raz spałam w dzien. a z tym rodzeniem to faktycznie sie okaze w praniuwinking smiley ale zakładam ze kilka z konca urodzi wczesniej z tydzien!smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

14-03-2016 18:08:51

Cieszyn
Kasia obys nie miala zatrucia ciazowego bo przez to tez mozesz puchnac podobno ;/

Ja dzis sie troszke nasprzatalam na zakupach bylam i od rana mnie nogi bola nieziemnsko! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

14-03-2016 19:13:37

Warszawa
Effa ojjj to troche sie nachodziłas. nie dziwne ze nogi bolą;/

mnie tyłek boli jak tylko chwile na sofie zalegne. na krzesle nie, ale sofa.. to dla mojej pupy jakis dramatwinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

ewelaa (offline)

14-03-2016 20:16:33

Kasia_Z88 dobrze jest znaleźć osobę, która ma dokładnie taki sam termin. Tylko, że my wczoraj w nocy trafiliśmy do szpitala, że wysokie ciśnienie, zobaczymy jak to będzie... I czy doczekamy tego kwietnia. A jesteśmy z Rzeszowa.

ewelaa (offline)

14-03-2016 20:18:57

Ewik123 na ostatnim usg, w czwartek synek ważył 3 kg także myślę, że sporo;-) jest to nasz pierwszy dzidziuś, nie możemy się go już doczekać

dallo (offline)

14-03-2016 20:29:15

Wschowa
CarAllowa ja na twardym nie moge siedziec, bo kosc ogonowa mi dretwieje.

Ewelaa o kurcze w szpitalu jestes. A moze obniza ci cisnienie i puszcza do domu?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelaa (offline)

14-03-2016 20:39:22

Właśnie nie wiem co to będzie. Rano lekarze mówili, że na tym etapie ciąży nie będziemy już tego leczyć, tak samo mówiła mi kiedyś moja gin, bo miałam wysokie ciśnienie, że jeśli się będzie utrzymywało wysokie to nie ma sensu leczyć jak już taka "duża" ciąża tylko dąży się do jej rozwiązania. A wieczorem na obchodzie inny lekarz zlecił mi przyjmowanie leków..

dallo (offline)

14-03-2016 20:42:24

Wschowa
O kurcze czyli co lekarz to inna opinia sad smiley
Ciekawe jaki jutro lekarz edzie na oddziale.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miiilena (offline)

14-03-2016 20:44:53

Szczecin
Ja wizyte miałam tydzień temu, teraz mam za tydzien kolejna smiling smiley To bedzie juz 37/38 tc, wiec mam nadzieje ze dowiem sie czegos pozytywnego... np ze szyjka sie skrocila albo ze moze juz jakis 1cm rozwarcia tongue sticking out smiley Z Hania w 38 juz mialam 1,5 cm a urodziłam ja 6 dni po terminie tongue sticking out smiley

My sie kladziemy juz spac... Zmeczone obie jakos jestesmy. Corcia po tancach a ja chyba od sprzatania tongue sticking out smiley nie wiem...
Kupilam dzis torbe do szpitala, bedzie na rzeczy dla malej. Takze jutro juz na pewno zaczne sie pakowac, bo codziennie sobie obiecuje... I jakos nie mam weny zawsze na drugi dzien grinning smiley

Dobranoc dziewczyny :*


[/url]

dallo (offline)

14-03-2016 20:59:35

Wschowa
Miiiilena dobranoc, ale Ty sie od jutra bierz za pakowanie tej torby, bo to tak za jednym podejściem sie nie udaje wszystko skompletować


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.