Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

KangurzaMama (offline)

13-03-2016 15:52:19

Gdańsk
Przez tą grupę na facebooku już tu prawie nic się nie dzieje sad smiley szkoda sad smiley

Teraz sama nie miałam w sumie czasu tu zaglądać przez ten zabieg córci...

Kasia_Z88 na pewno dasz radę smiling smiley kobiety chyba po prostu umieją rodzić winking smiley jak będziesz słuchać rad położnej to musi się udać smiling smiley
Zrozumiałe jest jednak że obawiasz się nieznanego w końcu to całkiem nowa sytuacja w Waszym życiu... co do wanienki to rzeczywiście musisz sprawdzić w której Tobie będzie wygodniej smiling smiley

Witam nową kwietniową mamusie smiling smiley
Tylko się cieszyć jak tak dobrze znosisz ciążę smiling smiley mnie ta ciąża niestety nie oszczędza co chwilę coś mi dolega...

KangurzaMama (offline)

13-03-2016 15:54:28

Gdańsk
Effa92 mnie tu tydzień nie było a praktycznie tylko jedna strona do nadrobienia... przykre to w sumie bo lubiłam tu siedzieć i czytać...

Effa92 (offline)

13-03-2016 17:23:51

Cieszyn
KangurzaMama ja za to nadrabiam na fb tongue sticking out smiley ja na komputerze duzo nie siedze bo wiadomo moj siedzi i potem mialam braki... A na telefonie mi cos nie chce chodzic forum ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

ewelaa (offline)

13-03-2016 18:44:12

Dallo u mnie też chłopiec smiling smiley właśnie nawet patrząc po znajomych, którzy mają małe dziecko, albo są w ciąży to prawie wszędzie będzie chłopaksmiling smiley

ewelaa (offline)

13-03-2016 18:48:34

Kasia_Z88 dokładnie ostatnio miałam pierwszy dzień 29go czerwca. Na karcie ciąży termin porodu mam wpisany wg om na 4.04 a z usg wychodzi mi dużo wcześniejszy termin porodu, bo na 21go marca. Zobaczymy bliżej którego terminu nastąpi rozwiązaniesmiling smiley

Kasia_Z88 (offline)

13-03-2016 21:39:42

Warszawa
ewela a mi wpisał mój termin z om na 06.04 w karcie a z usg na 08.04 ale on jest stary i chyba cos nie umie liczyc... nie wiem skad wzial takie daty smiling smiley No to może bedziemy rodzić razem grinning smiley A skad jesteś?

KangurzaMama na fb sie dużo szybciej kontakruje ale fakt tu jest jakis porządek i ład w tych wypowiedziach smiling smiley ja tu sie staram zagladać chociaz raz na 1czy2 dni...




KangurzaMama (offline)

13-03-2016 21:56:35

Gdańsk
Ja wiem dziewczyny że na fb dużo łatwiej i szybciej się pisze jakoś tongue sticking out smiley ale jednak szkoda mi forum...

W klasie mojej córci wśród mamusiek 5 z nas w ciąży i same dziewczynki tongue sticking out smiley także ja nie zauważyłam żeby więcej chłopców w tym roku było winking smiley

dallo (offline)

13-03-2016 22:38:57

Wschowa
KangurzaMama to faktycznie duzo dziewczynek u was w klasie.
Ale mi dzis dzien uciekl. Bylo zimno i pochmurno, na spacerze nie bylam. Obiad zrobil maz. A ja tylko budyn na podwieczorek.
Aha mielismy z mezem drugie podejscie do szafki i jest sukces. Szafka skrecona smiling smiley
Wiecie co od poatku od wizyty u gina mam coraz wiecej obaw. Mimo nospy skurcze sie pojawiaja, a gdy do tego malec napiera glowka w dol, to mam wrazenie, ze ta szyjka dalej bedzie rozwierac. Wizyta dopiero 25.03. A do tego czasu pozostaje niepewnosc sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

13-03-2016 23:58:53

Konin
No to ja się odezwę tutaj smiling smiley
Hmm dzień zleciał wczoraj do nicy były moje koleżanki spijały wino dziś Marcina koledzy z dziewczynami.
Ja czuję się lepiej brzuch nie boli tylko teraz przy kaszlu tak że kaszlnąć nie można a dusi cholernie ;(
Jutro ginekolog i teściowa przyjeżdża.


[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

14-03-2016 08:47:31

Gdańsk
Dallo to tym razem masz wizytę tego samego dnia co ja winking smiley kochana nie przejmuj się tak, nawet jeżeli poród zacznie się lada dzień to maluszek już sobie poradzi winking smiley
Jak masz dobrze że mąż potrafi gotować smiling smiley mój w kuchni nic nie robi w sumie tongue sticking out smiley u mnie też wczoraj na podwieczorek był budyń winking smiley

Córcia wczoraj wieczorem zjadła pierwszą kanapkę od zabiegu ale bez skórki i pokroiłam jej w małe kosteczki żeby tego gardła niczym jeszcze nie podrażniła.

Mancia666 daj znać po wizycie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546770, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.