Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

KangurzaMama (offline)

04-11-2015 19:50:10

Gdańsk
Effa92 dała byś radę smiling smiley

Ja też wczoraj prałam i jasne i ciemne także dzisiaj spokój od prania winking smiley

Do kopniaków już rzeczywiście bardzo blisko smiling smiley tyle wytrzymałyśmy bez nich to jeszcze te kilka - kilkanaście dni wytrzymamy smiling smiley

CarAllowa to mąż sam się wkopał tym co powiedział o ciuszkach tongue sticking out smiley teraz niech wyskakuje z kasy tongue sticking out smiley

Dzisiaj mam leniwy dzień jakiś ale duży wpływ na to ma pewnie taka przymulona pogoda...

Kasia_Z88 (offline)

04-11-2015 20:23:06

Warszawa
Ja tez robiłam wczoraj pracie. jeszcze mam prac jasne ale to moze w piatek nastawie, akurat wyschnie jak nas nie bedzie.
Byłam dziś w galerii na chwile ale tylko w C&A i H&M. Sporo rzeczy ładniutkich ale wszystko takie drogie tamsad smiley szukałam czegos dla siebie na działach dla kobiet w ciąży. Nic mi sie tam nie spodobało, oprócz leginsów z takim pasem specjalnym na brzuszek. przydadza się do tunik i sweterków długich smiling smiley

Mi tez brakuje inspiracji na obiady, mam wrazenie że ciagle to samo robie. Może bedziemy pisac co gotujemy i wzajemnie się inspirować hihi ;-)
Ja dziś obiad na szybko zrobiłam, kotlety z piersi kurczaka (rozbite w jajku i płatkach kukurydzianych), ziemniaki i buraczki ze słoika. A na jutro znowu brak pomysłu...




Kasia_Z88 (offline)

04-11-2015 20:24:30

Warszawa
Ja jeszcze nic nie czuje, czasem z rana kładę sie na plecach podginam nogi i nasłuchuje co tam w tym moim brzuchu sie dzieje ale nic nie czuje. A tez nie chce sobie wymyslać jak tam coś mi się w kiszkach przeleje... Poczekam na jasne sygnały od naszego bąbelka smiling smiley




violet (offline)

04-11-2015 21:33:48

Stary Chorzów
Witajcie mamusie :* moje maleństwo już tak skacze w moim brzuszku! to moja pierwsza ciąża, więc tym bardziej jest to dla mnie przeżycie smiling smiley już jakieś dwa tygodnie temu czułam "to coś" a teraz coraz mocniej i częściej potrafię to odróżnić od innych ruchów w moim brzuszku. Najczęściej ruchy pojawiaja od czterech palców poniżej pępka w dół, to cudowne uczucie ciąża Jak tam migdałki waszych maluszków? CarAllowa widzę, że też ma być Nikodem smiling smiley Effa92 jak brzuszek? to też pierwsza ciąża, prawda? jak wrażenia? ja osobiście nigdy nie czułam się tak kobieco. madziora witam nową mamusię! smiling smiley KangurzaMama pokochałam momenty w których wieczorem czuję ruchy maleństwa, a czasem,kiedy dotknę delikatnie tego miejsca zdarzy się, że mój aniołek powtórzy kopniaczka grinning smiley najpierw były to bąbelki, potem muśnięcie, a teraz już wyraźne ruchy, jakby chciał(a) pokazać ile ma siły. Chociaż wydaje mi się, że to będzie Nikodem, intuicja mi podpowiada, że rośnie sobie chłopczyk. smiling smiley Miłego wieczoru, moje kochane! :* [link widoczny po zalogowaniu]

madziora (offline)

04-11-2015 22:04:05

Osse
Ja ruchy czuje od 17 tygodnia ciąży. Też wyczekiwalam tej cudownej chwili ciąża
Violet zazdroszczę samopoczucia. Ja pomimo tego, ze ważę teraz 52 kg to czuje ten nadmiar kilogramów a to dopiero połowa. Przytulam 4kg w tym 2 chyba poszło w cycki bo noszę już rozmiar 65 G. Mąż oczywiście szczęśliwy ale mi osobiście przeszkadza duży biust. Te 65 DD zupełnie mi wystarczało.
Co do prania, to ja robię 2-3 dziennie , więc nawet za prasowanie już się nie biorę winking smiley

KangurzaMama (offline)

04-11-2015 22:48:24

Gdańsk
Kasia_Z88 ja dzisiaj miałam spaghetti carbonare. Jutro będę myśleć co zrobić. Jeszcze żebym na coś konkretnie (prócz pomidorowej) miała ochotę... tongue sticking out smiley

Ja ogólnie uwielbiam być w ciąży smiling smiley bardzo lubię mieć ciążowy brzuszek a ruchy maluszka jeszcze bardziej smiling smiley

Tylko że u mnie jest jeden wielki problem i to w każdej ciąży to samo... brak ochoty na sex sad smiley nie wiem czemu tak się dzieje...

madziora (offline)

04-11-2015 23:05:24

Osse
KangurzaMama przerabialiśmy to w ostatniej ciąży (nie licząc poronienia), okropne uczucie, wręcz odpychalo mnie, nie dawało spokoju i żadnej przyjemności. Zastanawiałam się co ze mną nie tak?! Na szczęście miałam tak tylko raz. Serdecznie Ci współczuję! Cóż te hormony mogą naprawiać ! sad smiley

Patrycjanka (offline)

04-11-2015 23:15:52

Koniuchy
KangurzaMama - ja od kiedy zaszłam w ciążę też nie mam ochoty nic a nic sad smiley wręcz w drugim trymestrze jeszcze gorzej z tym... Mąż sfrustrowany tym stanem (bo piersi z 65C na razie są 65D a i tak widać i czuć rożnicę, są takie piłeczki fajne nabite haha grinning smiley a wkurza mnie jak mnie maca xD) ale cóż zrobić sad smiley sam narobił tego wszystkiego - nikt nie pomagał tongue sticking out smiley o czym mu przypominam tongue sticking out smiley

Ja wczoraj miałam schab z puree a dziś żeberka w sosie z ziemniaczkami z koperkiem i mizerię. Jutro pewnie zjemy z mężem na mieście. Na pojutrze planuję albo spaghetti (sos robię sama z pomidorów - teraz już raczej takich z puchy z dużą ilością bazylii) albo jakieś inne danie z makaronu <mniam> wczoraj upiekłam też ciasto (coś a'la kopiec kreta) bo miałam wenę a męża mam łasucha smiling smiley przy czym skubany szczupły... grinning smiley

Ostatnio szukam dobrego przepisu na jakieś ciasteczka kruche z rodzynkami, czekoladowymi kawałkami, orzeszkami... Macie coś sprawdzonego?


KangurzaMama (offline)

05-11-2015 07:18:39

Gdańsk
Ja ogólnie uwielbiam gotować i piec ciasta ale teraz zwyczajnie mi się nie chce :/ nie chce mi się stać w kuchni :/ może to też przez brak czasu...

Mój też chodzi i narzeka na brak sexu... sad smiley No ale co zrobić... nie przemogę się... sad smiley

Kurcze ja nie wiedziałam że 6cio latki potrafią już być takie okropne dla siebie... wczoraj Pani zadała pracę domową i moja córka zrobiła se dosłownie 3 literki a chłopiec z klasy (z którym nauczycielka każe jej siedzieć) szantażował ją że jak nie kupi mu popcornu to powie wszystko Pani. No jestem w szoku. Dzisiaj czekam mnie rozmowa z tą nauczycielką bo ogólnie to po ostatniej naszej rozmowie powiedziała mojej córce że ma się mamie nie skarżyć. No już ja jej dzisiaj dam! I jeszcze z mamą chłopca... nie pozwolę żeby ktoś szantażował moje dziecko!

CarAllowa (offline)

05-11-2015 07:43:37

Warszawa
Effa uwierz ze bedziesz lepiej zorganizowana z dwojką dzieci niż z jednymgrinning smiley

KangurzaMama nie byłoby problemu gdyby nie fakt ze to nasze trzecie wyszło tak szybciutko;D ale cóż... ja bym pewnie nie oddała sporo rzeczy gdybym wiedziała ze tak szybko zaskoczewinking smiley a teraz juz przepadłosad smiley ja tez lubie byc w ciązy, moze te ostatnie tygodnie sa troche meczące i mam dosc, ale generalnie ciąza to piękny stanwinking smiley a co do seksu.. u mnie jest inny problem. Ja ze wzgledu na to jak teraz wygladam ( chodzi o rozstepy) nie mam ochoty na nic, nie chce sie rozbierac przed mezem, nie chce zeby mnie dotykał.. generalnie seks juz mogłby dla mnie nie istniec;/ przykre, no ale cóz. nie umiem siebie zaakceptowac i nigdy tego nie zrobie.
Co do córki, o tyle dobrze ze nie słucha nauczycielki ktora mowi zeby nie skarzyc. WIdac ze ma zaufanie do Ciebie. Tez bym nie odpusciła i poszła porozmawiac, bo tak byc nie moze! mam nadzieje ze nauczycielka coś zrozumie a rodzice tego chlopca ogarną synkasmiling smiley

Patrycjanka narobiłas mi ochoty na mizeriegrinning smiley tylko jest jeden problem, nie mam ogórkówgrinning smiley hehgrinning smiley a z domu wyjsc nie mogesad smiley
a męzowi wspołczuje, bo moj przechodzi to samo. tylko ze on ma tak nie tylko jak jestem w ciązy.

Kasia generalnie H&M i C&A maja dośc wysokie ceny, ale jak sie kupuje w 5paku np to wychodzi w miare ok. Te wieksze ubranka maja swoją cene;/ z resztą jak w kazdym takim sklepie niestety. Ja nigdy nie miałam takich typowo ciązowych ubrań bo one mi sie po prostu nie podobały;/ tzn nigdy nie znalazłam nic dla siebie.
w sumie dobry pomysł z tymi obiadamiwinking smiley ja miałam wczoraj, pulpeciki w sosie, ziemniaczki i ogóreczki kiszonesmiling smiley

violet u Ciebie juz 19 tydzien skonczony wiec masz prawo czuc dobrze dzidziesmiling smiley tak, pierwsza ciąza to wspaniały przezyciesmiling smiley ja sie cieszyłam i z drugiej, ale juz wiekszosc rzeczy była dla mnie taka oczywistagrinning smiley a trzecia.. hehgrinning smiley wyczekuje tych kopniaków. U mnie Nikodemem miała byc córka,ale z racji tego ze urodziła sie dziewczynka to trzeba było zmienicgrinning smiley wiec przeszło na trzeciesmiling smiley

madziora to faktycznie szczuplutka jestes. a duze piersi przy takiej budowie to na pewno ogromne obciązenie dla pleców. Ja kiedys tez tak nie prasowałam, bo wieszałam pranie tak co by nie było wygniecione, ale teraz jak synek chodzi do przedszkola do wszystko ma wyprasowane, to i doszło mi troche zajęciagrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.