Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

CarAllowa (offline)

30-10-2015 14:28:43

Warszawa
KangurzaMama to daj znac jak bedziesz po wizycie z synkiem, to moze i ja sie ze swoim wybiore.. bo moj tez wymaga "analizy" zachowania winking smiley ojj tak, dzieci potrafia byc takie rozczulające.. grinning smiley synek to prawdziwy facet!smiling smiley troszczy sie o mame co by miała plasterek, ja to nie zabieram dzieci do przychodni bo by ją rozniosły xD oby juz mu tak zostało, i oby sie juz tak zachowywałsmiling smiley
a czemu cora ma miec usuwany migdałek? bo moja corka ma powiekszone i jestesmy pod kontrola laryngologiczna teraz. jest podejrzenie ze to przez to ma tak przewlekłe infekcje, a u Ciebie co sie działo ze taka decyzja podjęta?


Martusia to tylko sie cieszyc z tesciów, jak widac nie kazdemu trafia sie taka "perełka" grinning smiley heh, filmy z wesele sa dobregrinning smiley ja osobiscie nie lubie siebie na nich ogladac ale.. innych jak najbardziej poszłooo!










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-30 14:29 przez CarAllowa.

Kasia_Z88 (offline)

30-10-2015 14:30:52

Warszawa
Ja mam wyniki w systmie, ale moj lekarz zawsze prosi zeby mu wydrukowac, to jak wchodze na wizyte to na recepcji mi drukuja. potem tez najpierw do poloznych na te wszystkie czynności. Moge sobie w domu podgladac i sciagac w pdf wyniki, jak je robie kilka dni przed wizyta to juz zazwyczaj jest jakis komentarz lekarza jakiegos odnosnie wyników badania tzn opis.

Ja z teściami mam (mniałam) podobnie jak martusia. czasem to jakby mnie bardziej lubili niz meza grinning smiley tesc umarl w styczniu i teraz sama tesciowa jest. czaem mnie wkurza bo strasznie duuuuzo mowi a ja nie mowie zawiele smiling smiley ale ofolnie jest ok.daleko mieszkamy 200km. tylko dzowni czeeeesto ale to do męza.

My też dziś palnujemy jechac do rodziny, ciekawa jestem jaki bedzie dziś wyjazd z Warszawy... pewnie korki jak sie patrzy grinning smiley




CarAllowa (offline)

30-10-2015 14:43:03

Warszawa
Kasia heh, ja akurat mam wszystkich w Warszawie, a teraz mieszkam pod Wawą wiec ja nie powinnam miec problemu z dojazdem, tyle ze ja jade w odwiedziny dopiero w niedzielesmiling smiley a Wy to juz chyba dawno powinniscie ruszac bo faktycznie bedzie ciezko wyjechac, a w ktorym kierunku wyruszacie?:>
fajnie ze masz wyniki w necie, ja lubie znac swoje i na wizycie u lekarza zawsze je sobie czytam i jak cos jest niejsane to do razu sie pytam, bo w tej naszej smiesznej ksiązeczce ciązowej to tylko kilka punktów jest a jednak badania sa bardziej złożonesmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

violet (offline)

30-10-2015 15:24:21

Stary Chorzów
Cześć Dziewczyny smiling smiley Jak Wam mija piątek? Taka ładna dziś pogoda, zaraz wybieram się na spacerek, słoneczko świeci, ciepło i te liście takie kolorowe. Dobrze, że park blisko, bo uwielbiam w nim spacerować, kiedy jest taka pięknie. W dzisiejszym menu mój ulubiony- szpinak. Jak Wasze brzuszki? Rosną? Jestem szczupła, przed ciążą ważyłam 50kg przy wzroście 169cm, no teraz to już czuję, że przytyłam. A brzuszek zaczyna się zaokrągląć. Jest już widoczny, już przy siadaniu nie mam kilku małych fałdek tongue sticking out smiley ale małą piłeczkę. Przy ostatnim badaniu wykryto mi coś w moczu, po drodzę wykupię receptę, jakieś tabletki na mocz plus globulki dopochwowe. Mam nadzieję, że szybko to wyleczę...
KangurzaMama ale kochany ten Twój synek, troszczy się o mamusię. Syn mojej znajomej ma 4 latka i czasem ma takie momenty, że śmieje się, a nagle chlast! potrafi w twarz przywalić, ale jak na czterolatka ma tyle siły. Znajoma też była z nim u psychologa jakiś czas temu, ale jest jeszcze gorzej. Mały traktuje to jako zabawę, nie widzi w tym nic złego, nawet po tłumaczeniu mu, że to boli, że tak nie wolno i czy podobałoby mu się, gdyby go tak ktoś uderzył prosto w twarz. To wybuchnął śmiechem. Psycholog stwierdził, że może z tego wyrośnie.... Co to za psycholog?
CarAllowa ojciec dziecka tak bardzo ucieszył się na wiadomość, że będzie ojcem, że od dwóch miesięcy nie daje znaku życia. Właściwie to i lepiej, przynajmniej jego mam z głowy, bo z tego i tak nic mądrego by nie wynikło. Niedługo rocznica śmierci jego mamy.. pewnie wtedy się odezwie, jak kumple nie będą mieli ochoty powspominać razem z nim... Ah, ale zniszczył sobie życie chłopak. Kiedyś było mi go szkoda. Ale teraz? Po tylu odrzuconych próbach pomocy i aktach przemocy postanowiłam trzymać się w końcu od niego z dala.

CarAllowa (offline)

30-10-2015 15:31:39

Warszawa
violet no widac widac ze szczupła jestessmiling smiley jak nie masz tendencji do rozstepów to bedzie ok, a duzo juz przytyłas? wiesz.. widze ze Tobie tak jak i mi idzie w brzuch głownie, ja po rezcie ciała praktycznie w ogole nie przytyłam, ale brzuch miałam ogromny;/ i niestety pojawiły sie straszne rozstepy;/ Ja Cie nie chce straszyc tylko.. po prostu zebys nie była zaskoczona jak pewnego dnia wstaniesz, spojrzysz na brzuch i sie załamiesz- tak jak ja. jednego dnia mi wszystko wyskoczyło;/
a co tatusia.. to olej go. nie warto sie martwic i przejmowac! tym bardziej ze im mniej stresu tym lepiej teraz. On jak pisałas miał swoje szanse i z niej nie skorzystał, wolał znajomych to niech sie teraz nimi zajmie a Tobie da spokoj. bedzie lepiej jak nie bedzie sie mieszał w Twoje zyciesmiling smiley daleko od siebie mieszkacie? macie szanse sie spotkac?
ojj tak, dzisiaj piekna wiosenna pogodawinking smiley ale to najgorsze co moze byc, bo zaraz znów choróbska bedą;/










[link widoczny po zalogowaniu]

martusia3031 (offline)

30-10-2015 16:58:35

Warszawa
Mam nadzieje ze relacje z tesciami takie pozostana, jakby mialo sie cos zmienic to zmieniloby sie jeszcze przed slubem bo przeciez sporo ze soba jestesmy. My wyruszamy w strone centralnej Polski, mamy niedaleko troszke ponad 100km, półtorej godzinki i na miejscu.





KangurzaMama (offline)

30-10-2015 20:41:23

Gdańsk
U mnie jak narazie całkiem sympatycznie smiling smiley i brzuszka nie zauważyli winking smiley także jest po mojej myśli smiling smiley

CarAllowa a migdałek musimy usunąć bo nie dość że przez niego te infekcje to jeszcze ucho jej zatyka i słabo na nie słyszy sad smiley także trzeba się go pozbyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-30 20:43 przez KangurzaMama.

CarAllowa (offline)

31-10-2015 13:24:50

Warszawa
Martusia u Ciebie raczej nie powinny one sie zmienic bo długo juz jestescie razemwinking smiley tak ja piszesz, jakby miało byc coś nie tak, to byłoby już dawno. Ajj to jeszcze nie tak dalekowinking smiley ja dzisiaj na zakupy sie udałam do CH Targówekm jak jechałam w strone sklepu to patrzyłam na ten korek w przeciwną strone i tak sobie mysle " fajnie ze ja nie musze w nim stac.." a po chwili dotarło do mnie ze przeciez bede tędy wracac xD i juz nie było mi tak wesołowinking smiley ale Bogu dziecki objechałam sobie go ładnie winking smiley

KangurzaMama heh, to dobrze ze tesciowie nie zauwazyli brzusia, Twoj plan sie powiódlgrinning smiley
My dopiero 2 razy bylysmy u laryngologa i musimy sie teraz obserwowac przez dłuzszy czas. własnie moja córa tez non stop jakis katar, kaszel.. i podejrzenie padło na te migdałki, że to przez to tak długo u niej infekcje sie utrzymują. a Ty długo chodziłas do laryngologa zanim podjeli taka decyzje??? jakos było to leczone czy tylko obserwowane i po prostu czas najwyzszy zeby go usunac?


Dzisiaj w sklepie tez miałam przygode.. wiadomo jak to ja.. o swoje walcze.. tak wiec z zakupami poszłam do kasy pierwszeńswem. Oczywiscie w kasie przede mna 4 osoby +1 juz z wyłozonym towarem wiec jej darowałamwinking smiley ale podchodze do ostatniej osoby w kolejce -stała kobieta z corka, i pytam sie normalnie- czy jest Pani w ciązy?-ona: ze nie,ale ze jest z dzieckiem. No to ja:a ja jestem z dwójką dzieci, ale to jest kasa dla kobiet w ciązy i niepełnosprawnych. a ona do mnie a Pani jest w ciązy??- ja na nią oczy:| brzuch mam duzy, jak widac, nie nosze workow na sobie tylko takie lekko przylegające rzeczy- a ja do niej:- nie jestem! najadłam sie tak i dlatego mam taki duzy brzuch! pewnie ze jestem w ciązy i czy mam jej ksiazeczke pokazac.i że proponuje sie nauczyc czytac ze zrozumieniem.. Ona juz oburzona: ze jestem niemiłagrinning smiley inni ludzie z tej kolejki widzac zamieszanie, juz sami z siebie sie przesuneli i mi ustąpili, a tamta cos cały czas brzęczy pod nosem, ja do niej: ze jak jej nie pasuje to niech zmieni kasęwinking smiley i poszła... wszyscy sie na mnie patrzyli jak na wariatkegrinning smiley ale za mną za chwile inna kobieta w ciązy zrobiła dokladnie to samo co jawinking smiley wiecie.. wychodze z założenia ze po to sa te kasy zeby z nich korzystały osoby uprzywilejowane. ja nie bedąc w ciązy nigdy nie podchodziłam do takiej kasy zeby nie blokowac.. a ludzie maja gdzies, nie patrza gdzie stoja a pozniej awantura jak ja smiałam sie wepchnąc... no i takgrinning smiley kolejny miły dzien w hipermarkecie... winking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

31-10-2015 14:32:22

Cieszyn
Witajcie dziewczyny! smiling smiley

Ale sie rozpisalyscie grinning smiley

Wczoraj bylam u mojego gina grinning smiley Wyniki z krwi i moczu ok :] Cytologia rowniez dobra takze ogolnie jestem zadowolona smiling smiley Luteine mam dobrac do konca tam chyba z 6 tabletek mi zostalo i koniec z nia grinning smiley Jedynie musze cisnienie monitorowac bo wczoraj mialam 140/85 powiedzial ze nie jest jeszcze mocno wysokie ale lepiej zeby sprawdzac.. Mowilam mu ze to temu ze szlam pod gorke a potem z gorki ze w domu mam niskie cisnienie zazwyczaj smiling smiley
Sluchalismy serducha bilo takze sie ucieszylam bo jakos glupie mysli mialam.. ;/
Nastepna wizyta 20 listopada ;]


Pisalyscie ostatnio o klotni z facetem ja z moim tez wojowalam wtedy wiec chyba faktycznie jakis dzien byl nie tego tongue sticking out smiley

Jesli chodzi o tesciow to az nie wierzylam co czytam :O Wspolczuje Wam kobitki... Ja z moimi tesciami takich akcji nie mam.. wiadomo denerwuja mnie bo oni by chcieli wszystko od razu itp i tez non stop dzwonia do mojego "czesc co tam synus u Ciebie? Co robicie? Idziesz do pracy? itp ..." I tak moga codziennie jak nie tata to mama moj juz czasem nie odbiera od niech telefonu grinning smiley Bo go to denerwuje tongue sticking out smiley Ale od kiedy pamietam zawsze tak bylo ze dzwonili grinning smiley
U nas byl jedynie taki moment co nam kazali wziasc slub i ze do konca wrzesnia mielismy sobie to ogarnac wszystko grinning smiley Ja sie nie odezwala ani slowa ale malo brakowalo by cos powiedziec... dobrze ze moj powiedzial ze jak bedziemy chcieli to wezmiemy... Mnie nikt nie bedzie zmuszal do tego bym wziela slub... I jeszcze teraz mam go brac bo w ciazy jestem? No chyba se jaja robia... Moi rodzice zas w sumie powiedzieli ze to nasza sprawa czy chcemy wziasc i ze teraz to nie musi byc.. ale ostatnio zas moj tata z moim Mateuszem troszke wypili i zaczeli cos pieprzyc o slubie ja sie wkurzylam i jak zaczelam sie po nich wydzierac to myslalam ze caly blok wstanie bo to noc byla tongue sticking out smiley Jak tata nbie mial wczesniej nic do tego to wtedy cos mu mowil o tym slubie a moj facet no ze on chce wziasc... falszywiec jeden kurde grinning smiley Tu ze mu sie nie spieszy ze nie chce narazie tak jak ja a potem mojemu ojcu co innego gada ze on by wzial grinning smiley szlak mnie normalnie trfil grinning smiley Jak teraz slysze ze ktos zaczyna o slubie nawijac to ja od razu sie denerwuje... Raz na szwagra wyskoczylam i pokrzyczalam po nim to byl dzien pozniej od tamtego ferajnego dnia grinning smiley A on sobie tylko zartowal ze poszedlby na wesele jakies i takie sugestie ze o mnie chodzi grinning smiley Pozniej go oczywiscie przeprosilam i wyjasnilam o co chodzilo tongue sticking out smiley

No wiec jak chyba umyje dzis okna chociaz troszke sie boje bo niby sie powinno myc w ciazy... I jakos checi mi odeszly na mycie ich ale za niedlugo nic przez nie niezobacze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-31 15:20 przez Effa92.

CarAllowa (offline)

31-10-2015 15:46:53

Warszawa
Effa i dobrze robisz, bo po 1. ciąza to nie powód do slubu,a po 2. do tego nikt nie moze zmuszac i wywierac presji. To faktycznie wysokie cisnienie. ja np nie mam wysokiego nawet jak wpadam jak glupia do gabinetu lekarza przed samym badaniem ;D wiec moze lepiej to kontroluj, bo z tym nie ma zartów.
Tez od kilku dni planuje pomyc okna.. i jakos sie zebrac do tego nie moge;/ ale moze jakos w przyszłym tygodniu to ogarne. niby nie są strasznie brudne, ale jednak wypadaloby je przetrzec. Tyle ze ja mam bardzo duzo okien w domu i jak pomysle o tym ze mam je wszystkie myc.. to odechciewa mi sie tego robic trochewinking smiley poza tym u mnie to efekt daje mycie okien tylko od strony zewnetrzej bo szyby w domu sa non stop brudne i wymazane przez dzieci. na poczatku mnie to wkurzało a teraz.. przecieram je raz na tydzien.. bo czesciej nie mialoby to sensu xD zdarze je przetrzec a moje dzieci podchodza i zaraz je oblizuja i rozmazują po oknie poszłooo!










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.